Please wait...
HomeForumPosts by SAGE-84

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SAGE-84

TASK GÜNCEL! » Post #1034

Tue Dec 04, 2018 11:50 in Turkish

Mail adreslerinize f8 hakkında anket maili gelenler lütfen sorunlarınızı yazarak geri dönüş yapın. Bence bu mail Türklere karşı yapılan haksızlıkları duyurmak ve sorunlarınızı anlatmak için çok iyi bir fırsat. ;)

[Math Problem Annotation] taskı » Post #3

Tue Dec 04, 2018 11:28 in Turkish

Bu task sıkıntılı formüller de hata var..! Geçende general math olanı yaptım 2 quiz de doğru olmasına rağmen expelled verdi. Geçenlerde dash boarda baktığımda %100 doğruluk vermişler ancak taskın ıd numarası değiştiği için devam etme durumum kalmadı. Bir de sizlerin mail adresine f8 den üye anketi gelirse mutlaka sorunlarınızı anlatarak cevap gönderin umarım Türklere karşı yapılan haksızlıklar son bulur. ;)

TASK GÜNCEL! » Post #1011

Thu Nov 29, 2018 05:56 in Turkish

0,63 centlik mat problem taskı hatalı. 3 tane doğru cevap verdiğim halde expelled verdi. yanlış formül ve cevaplarda sonuç kırmızı renkte oluyor. umarım düzeltirler hatalarını ve bu taskı yapmak güzel olur. ;)

Clixsense Yardım » Post #2046

Tue Oct 23, 2018 15:32 in Turkish

ahmahmet wrote: Arkadaşlar, task bölümüne giremiyorum, şifremi unutmuşum veya başka bir sorun var bilmiyorum. Şifremi mail adresime yolla deyince de tarayıcım donuyor. Acaba yeni bir hesap açsam task bölümünden bu clixsense hesabımda sorun yaratır mı?

f8 yeni ve güçlü şifre oluşturmasını istedi yakın zamanda üyelerden sen yeni şifre oluşturmadıysan giremezsin. Başka tarayıcı kullan ve yeni bir şifre oluştur. ;)

Clixsense Yardım » Post #2043

Thu Oct 18, 2018 14:25 in Turkish

slege13 wrote:
SAGE-84 wrote:
slege13 wrote: arkadaşlar merhaba task ekranında telefon aktive kısmı geliyor fakat numaramı girdiğimde mesaj gelmiyor. çözümünü bilen var mı acaba?

+90 TÜRKİYE NİN ULUSLARARASI KODUNU SEÇİYOR MUSUN ? BU TÜR BASİT HATALAR GÖZDEN KAÇABİLİR..! ;)

evet hocam düzgün giriyorum. aldığım hatayı da bırakayım buraya

'We're experiencing some technical difficulties. Please try again later.'

SİSTEMSEL BİR SORUN YAŞADIKLARINI SÖYLÜYOR YANİ BU DURUMDA YAPACAK BİR ŞEY YOK BEKLEMEKTEN BAŞKA. EĞER DÜZELMEZSE TİCKET OLUŞTUR VE DURUMU F8 E GÖNDER. ;)

Clixsense Yardım » Post #2041

Thu Oct 18, 2018 05:58 in Turkish

slege13 wrote: arkadaşlar merhaba task ekranında telefon aktive kısmı geliyor fakat numaramı girdiğimde mesaj gelmiyor. çözümünü bilen var mı acaba?

+90 TÜRKİYE NİN ULUSLARARASI KODUNU SEÇİYOR MUSUN ? BU TÜR BASİT HATALAR GÖZDEN KAÇABİLİR..! ;)

Clixsense Yardım » Post #2039

Wed Oct 17, 2018 07:09 in Turkish

ubdontour wrote: yaklaşık 15 gündür anketlerin hepsinden atılıyorum,kovuluyorum ya da yeterli katılımı sağladı diyip çıkarılıyorum? özel bir durum var mıdır? çünkü yeterli katılım sağlandı dediği anketlere anında katıldığım dahi oldu clixaddon ile.

İli İSTANBUL seçme bence..! :D

Clixaddon ve task problemi » Post #4

Thu Oct 11, 2018 06:54 in Turkish

XekinoX wrote: Bu Clixaddon konusunda bilgisi olan var mı? Size anket geldiğinde nasıl haberdar oluyorsunuz?

Clixaddon her zaman tam bir verimle çalışmıyor..! Anketler geldiği zaman hemen uyarı verebilir de vermeye bilir de. Yani kafasına göre takılıyor..! Pc nin sesini açmak ve takip etmek gerek..! :D

Jobların cevapları biliniyorsa biz ne iş yapıyoruz » Post #2

Thu Sep 27, 2018 15:25 in Turkish

rationalcherry wrote: Bu task işine girdiğimden beri bu soru aklımda. Madem F8 her taskta bizim yaptığımızın doğru olup olmadığını kontrol edebiliyorsa onda doğru cevaplar var, o zaman biz ne iş yapıyoruz bizim yaptığımızın anlamı ne?

Benim aklımdan bir soru için bütün cevaplardan en çok yapılan doğru kabul ediliyordur gibi bir düşünce geçti ama o da çok isabetli olmayabilir, çünkü çoğunluğun yaptığı hata olabilir. Veya bu durumda ilk defa yapılan görevlerde anında doğru cevabı nasıl belirleyecekler?

Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı eminim basit bi cevabı vardır

Derin bir soru sorup basit bir cevap istiyorsun..! Hiç bir zaman içinde olmadığın bir işin asla gerçek yüzünü öğrenemezsin..! Yapılan tüm tahminler yüzeysel bir fikir yürütmeden başka bir şey olamaz..! :D

TASK ACCURACY SIFIRLANMASI » Post #3

Tue Sep 25, 2018 14:05 in Turkish

Poene82 wrote: 86.4 DOĞRULUK ORANIM VAR VE BUGÜN GÖREVLERE GİRDİĞİMDE BÜTÜN LEVEL LER GERİ GİTMİŞ.DOĞRULUK ORANIM HALA 86.4 . SADECE ELİMDE 14 TASK VAR İLK BAŞLADIĞIMDA KARŞIMA ÇIKAN TASKLAR ONLARDA. HATALI BİR İŞ YAPTIĞIMI ASLA DÜŞÜNMÜYORUM,HİÇ BİR ANLAM VEREMEDİM NE BİR UYARI NE DE MAİL VAR BU DURUMU YAŞAYANLAR VAR MI ?


ADMİN FLAG DA YEMİŞ OLABİLİRSİN GÖREV GEÇMİŞİNE BAK BAKALIM ADMİN FLAG VAR MI ? EĞER YOKSA SİSTEMSEL BİR HATA DA OLABİLİR ÇÜNKÜ GEÇENLERDE HEPİMİZİN BAŞINA GELMİŞTİ. GEÇMİŞ OLSUN. ;)

TASK GÜNCEL! » Post #898

Tue Sep 25, 2018 10:09 in Turkish

cvntrk wrote:
SAGE-84 wrote: 1305662 Does This Query Include A Series Or Model?

BU GÖREVDE SAKAT GÖREVLERDEN BİRİ GALİBA..! EXPELLED OLMADAN YAPAN OLURSA BANA MESAJ YAZSIN..! :D

Quiz hatalıydı. Şansımı deneyim dedim ama kovulduk ;)


HATALI OLDUĞUNU FARK ETTİM O YÜZDEN BURAYA UYARI NİYETİNE KOYDUM BU GÖREVİ..! :D

TASK GÜNCEL! » Post #896

Tue Sep 25, 2018 07:49 in Turkish

1305662 Does This Query Include A Series Or Model?

BU GÖREVDE SAKAT GÖREVLERDEN BİRİ GALİBA..! EXPELLED OLMADAN YAPAN OLURSA BANA MESAJ YAZSIN..! :D

TASK GÜNCEL! » Post #893

Mon Sep 24, 2018 11:17 in Turkish

ness777 wrote: "1305250 Help Us Categorize Images Of Furnitures (Fun And Easy Job With Updated Pay)" bu taskı yapan var mı? 15 tane yaptım 5 tane ödeme verdi. 3 tanede bir ödeme yapıyor olamaz herhalde.

Bu görev güzel bir görevdi ama soruları artırarak bozmuşlar. 15 tane yaptıysan 14 tane ücreti alırsın bunun biri quiz olduğu için. Bazen sistem ödemeyi yavaş yapar. ;)

TASK GÜNCEL! » Post #889

Mon Sep 24, 2018 10:41 in Turkish

1304559 *[Updated] Linkedin- People Information

Bence bulaşmayın 0,24 cent ücreti iyi ama linkedin de kişilerin iş , eğitim, programlama dilleri gibi verilerini giriyorsun. Ancak 2 profili bulamadım ve şahıslar olmadığı için 2 tane hayır dedim. %60 expelled verdi. Zaten 200 tane gözüküyordu şimdi baktım yok olmuş ya hatalı olduğu için geri çektiler ya da Uluslararası yabancı yamyamlar hemen bitirip yok ettiler..! :D

task sorunu » Post #4

Mon Sep 24, 2018 06:45 in Turkish

ssbashann wrote: bir Allah'ın kulu çıkıpta şu adama yardımcı olmamış mı ?

Clixsense, f8'e yönlendirme yapmadığı sürece biz birşey yapamayız..! Bu durumu anlaman için sana şöyle açıklayayım..! Sen bir anket yapıyorsun ve sonuna geldin ödeme alacağın için sevinçlisin. Ancak anket şirketi seni clixsense yönlendirmedi ve hata verdi. Sonuç ödeme yalan oldu sonra Clixsense Admini jim'e ticket attın ve cevabı bekliyorsun. Jim sana cevap yazıyor ve bu konuda üzgün olduğunu Clixsense yönlendirilme olmadığı için ödeme alamayacağını ve başka anketleri denemen gerektiğini söylüyor..! :D

SKRİLL KULLANMAYIN..! » Post #10

Sun Sep 23, 2018 10:39 in Turkish

bastat wrote: Teşekkürler SAGE-84. Deneyeyim sonucu bildirirm

Sana üzücü bir haberim var bunu söylemeyi unuttum..! Stellar, ripple, cardano ve diğer alt coinler çıkış yaptı. Sürünen tek coin Nem ama o da ilerleyen zamanda tırmanır..! :D

SKRİLL KULLANMAYIN..! » Post #8

Sun Sep 23, 2018 06:16 in Turkish

bastat wrote: Skrill hesabımda 69 TL param var. Bankaya göndermek istediğimde 39 TL kesileceğini yazdı. Bugün baktığımda kesinti 41 TL olmuş. Birde banka kesintisi varsa borçlu çıkabilirim :D

Kripto para ile ilgileniyorsan Airtm adında bir site varmış oradan skril hesabında ki para ile kripto para alabilirsin. Belki bu sayede zararın az olur diye düşünüyorum. Airtm sitesini hiç denemedim, denemek için hortumcu skrile para göndermek lazım işte bu riski almak sinir katsayılarımı yükseltmek istemiyorum..! Bu yüzden deneyen arkadaşlar var forumda onlara danışabilirsin. ;)

Clixsense Yardım » Post #2021

Sun Sep 23, 2018 05:33 in Turkish

nonekritik wrote:
MFsss wrote: linkedin ile ilgili bi çok tasks çıkıyor fakat 15-20 kere giriş yaptıktan sonra, üye olma zorunluluğu getiriyor.üye olduğunuzda da siteye üst üste 30-40 giriş sonrası uyarı veriyor ve üyelik onaylamak için başka şeyler istiyor!
size de oluyor mu bu durum?
ne yapmak gerekir bilgisi olan var mı?


oluyor bende hemen baska bir maille açtığim linkedinle giriyorum tıkanırsa ötekine geçiyorum,birkac linkedin hesabı bulundurun bu sorunla sürekli karşılaşacaksınız,bu arada linkedin level vermiyor hala değilmi?eskiden ne güzel level etkiliydi seferkide değişik bir şekille gelmis girdim ama o tarih kısmındaki ne istediğini pek anlayamadım,nasıl bir yol izlemeliyiz başından sonuna yeni linkedin taskınında ızah edebilrmisiniz,tesekkurler

Benim internet bağlantım kötü olduğu için araştırma ve çok sayfa açılan görevleri yapmıyorum. Linkedin taskınıda bu yüzden kara listeye aldım. Genel bir çoğunluk bu görevin nasıl yapıldığını soruyor keşke şu internet bağlantısı sorunum olmasa da expelled yiyeceğimi bilsem bile sizin için bu görevi denerdim..! Eğer bu konuda bir bilgiye ulaşırsam burada paylaşırım..! Gazanız mübarek olsun..! ;)

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1028

Thu Sep 20, 2018 08:07 in Turkish

aylinalsac75 wrote: Merhaba arkadaşlar, bi konu da yardım istiycem. Ben geçen cuma payoneer e 54 dolar ödeme istedim ve 3 gün içinde payoneer hesabıma geldi. Ordan da bugün banka hesabıma çekerken iban numarasını yanlış yazmışım. Para şimdi o ibana yattı sanırım. Çünkü payoneer de bakiye sıfır gözüküyor. Ne yapmam lazım bilgi verir misiniz?
Teşekkürler şimdiden.

Böyle bir hata olmaması lazım. Payoneer'e kendi banka hesabını kaydettiğin zaman hesabın sana ait olduğu kontrol ediliyor diye hatırlıyorum. Ve para çekerken kaydettiğin hesabın otomatik geliyor yani sıfırdan IBAN yazmakla uğraşmıyorsun. İlginç bir durum..! Aktif Bankın müşteri hizmetlerini ara ve parayı yatırmadan onları uyarırsan belki bu yanlışı düzeltirler. Aktif Bank İletişim Merkezi’ne yurt içinden 0850 724 30 50. ;)

TASK GÜNCEL! » Post #881

Thu Sep 20, 2018 03:14 in Turkish

1304147 Help Us Categorize Companies (Explicit Content) bulaşmayın çünkü verdiği linkler kırık sayfayı açmıyor. 3. soruda verilen site isminden arama yaptığınızda sayfalar açılıyor o zaman kategorilere ayırma şansınız ortaya çıkıyor. Görevde tüm linkler kırık iken 1 tane doğru vermiş yani %20 expelled vererek attı bizi. Kısaca sıkıntılı bir görev linklere güvenerek yapmayın. Denemek isteyenler 3. soruda siteyi normal arama yapsın bir de öyle denesin ve sonucuda yazarsa güzel olur..! :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 15:11:40 PST