Please wait...
HomeForumPosts by BilgiliZat

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BilgiliZat

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1614

Yesterday, 16:44 in Turkish

VForVendetta wrote: Bu ayetStudios ta iki katına çıkmış teklifler 6 gün zamanı var diyor teklifleri indirip 6 gün geçtikten sonra bitirsek iki katını veriyor mu

teklife tıkladığında yazanı öder teklifi tamamlayana kadar 2x bitsede diğer duvarlarda aynı şekilde

Payonere param geçmiyor tekrar geliyor » Post #2

Tue Jan 18, 2022 08:18 in Turkish

YarenNur wrote: Merhaba
yaklaşık 1 haftadır ysense den 52 doları payonere atamadım. Parayı payonere atıyorum 2 gün sonra tekrar ysense hesabıma geliyor param. Bilet attım fakat dönüş yapılmadı. Birçok arkadaşımda aynı sorunla karşılaştı. Paramızı çekemiyoruz..... Bunun hakkında bilgisi olan varmı ne yapabiliriz ?

benimde geri döndü

Payoneer Çekim Talebim Ysense Hesabıma Geri Geliyo » Post #2

Tue Jan 18, 2022 08:06 in Turkish

aynı şekilde ödeme geri geliyor çözüm istiyoruz zaten 52 dolar olmak yeterince zor bide ödemeyide alamıyoruz

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1507

Fri Jan 07, 2022 13:45 in Turkish

VForVendetta wrote:
clix_38 wrote: Mafia Leveller ilerledikçe villa acayip malzeme istiyor :)

13 Gün olmuş başlayalı 19 seviyeyi basıyorum şuanda az kaldı 20 basayım para yatsın direk silerim bu nasıl oyun ya :)

hızlı seviye için etkinlikleri sıkça takıp edin arkadaşlar katılın bazen 1 günde 2-3 villa bastım oldu .. son 1 kaldı :thumbup:

etkinlikleri göremiyorum ben telefon da nereden yapılıyor ya

villanın yanında havuz var oraya tıkla etkinlikler orada

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1480

Wed Jan 05, 2022 10:34 in Turkish

VForVendetta wrote: Günlük bonus falan nasıl yapılıyor ySense Addon indirdim de hiç bişi anlamadım bonusun bilgilerinin yazdığı bir sayfa falan var mı ?

gün içinde 2 anket yada offers tamamlarsan yada 1 anket 1 offers bonusun açılır addon 1 saat açık kalınca %2 3 gün üstüste bonus alırsa ordanda %2 geliyor o şekil oluyor ertesi gün bonus hesabına ekleniyor saat 11 gibi

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1478

Wed Jan 05, 2022 08:59 in Turkish

naklov86 wrote: Villayı level 20 yaptıktan ne kadar süre sonra pendinge düşüyor, ona göre günlük bonus tamamlayacağım :D

7 gün sonra ödeme gelince açıcan bonusu pendinge düşünce olmuyor

Ysense offers rise of kingdoms » Post #2

Mon Jan 03, 2022 14:37 in Turkish

Yusufidekci wrote: Arkadaşlar Merhaba, herkese mutlu yıllar. Ysense offers bölümünden oyunu indirip şuan oynuyorum. Ve 14 levelim. 25 günde 18 level olmam gerek ve 1 haftam kaldı. Sizce yapabilir miyim? Eğer kalan zaman içerisinde yapamazsam 18 level olduğum zaman para hesabıma geçer mi ?

mutlu yıllar, oyun kalen 17 lvl olduğunda ödüyor 1 2 gün ilgilenirsen oyunla çok rahat bitirirsin 16 lvl olduğunda 7 gün hız veriyor sana oyun

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1446

Mon Jan 03, 2022 14:34 in Turkish

hikmetk wrote: Benim iki tane sorum var:

Birincisi ayet'ten mafia city oyununa başladım. Ben başladığımda 50 dolardı, şimdi 25 dolara düşürmüşler. Oyunu bitirdiğimde 25 mi yatırırlar yoksa 50 mi?

İkincisi de görevlerin tamamını bitiremesek bile bitirdiğimi kadarı için para yatırıyorlar mı? Mesela 4 unlock babe için 5 dolar demişse bunu yatırıyorlar mı?

oyuna başladığında ücret neyse onu alırsın, villan 3 level olduğunda 4 cent gelirse demekki oluyordur öyle

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1387

Sun Dec 26, 2021 00:53 in Turkish

Begumkpln wrote: Merhaba level 20 mi olmalı yoksa mansion mu 20 olmalı

ana bina yani villa 20 olucak

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1376

Wed Dec 22, 2021 17:01 in Turkish

huseyin1979 wrote: mühimmat nasıl toplanıyor milyonluk muhımmat ıstıyor nerden bulcaz.cok zorlastı.altınlamı alıcaz mühimmatı

etkinlikler var noel dağ evi ve bomba krizi etkinliği çok iyi şuan kaynakta veriyor hızda noel dağ evi kurmamışsa klanın klan değiştirmelisin

Pending Credits uyarısı oyun yardım » Post #2

Sun Nov 21, 2021 02:32 in Turkish

killmyself525 wrote: Rise of kingdomsda kalemi 18 level yaptım ama 17.50 dolar pending creditsde gözüküyor bu konuda ne yapmalıyım neden gerçek bakiyeme geçmedi ysense offerıyla yapmıştım bide ticket attm resimlerle kanıtlarla size kaç günde geldi paranız oyun görevini tamamladığınızda

normal bir durum merak etme 7 gün sonra gerçek bakiyene geçecek bununla ilgili e postana mailde gellmiştir

Your Surveys » Post #2

Fri Nov 12, 2021 02:58 in Turkish

olmuyor anca 90 gün sonra gidiyor eksi

Anket Gelmiyor » Post #2

Mon Nov 08, 2021 10:54 in Turkish

serkanustaa wrote: Payyoner ile para çekebilmek için uğraşıyorum ama 49 dolarda takılı kaldım anket gelmiyor iki haftadır. Bir çözümü var mı bu olayın?

istersen offerslara bir gözat yapmadığın fakat yapabileceğin teklif varmı diye

Rise Of Kingdsom hızlıca 17 level kale nasıl olur » Post #2

Mon Nov 08, 2021 08:28 in Turkish

killmyself525 wrote: Lütfen siz de taktiklerinizi söyleyin oyun başımı ağrıttı 17 level yapana kadar herhalde mahvolacağım 1 günde mekanı kaleyi 8 level yaptım ama bu gidişle 3-4 ay sürecek gibi geliyor çok endişem var

- Birliğe katılın birlik sayesinde inşaat süresi kısaltma hakkınız olacak mesela tarlanın levelini artırdınız birliğe üyeyseniz size her yardım eden birlik üyesi 1 dk azaltıyor inşa süresini birlik evinizin levelini arttırırsanız mesela 4 kişi yardımcı olabiliyor diyelim 4 dk birlik evinin levelini arttırınca 5 kişi 5 dk oluyor

- Görev aşırı önemli yan görevleri de yapın oyunda bazı yerlerde kırmızı nokta işaretleri var onları kontrol edin genelde 80 lira şunu al falan diyor ama bazen ücretsiz güzel hediyeler verebiliyor

- Bol bol asker basın bir sürü askeriniz olsun kışlalarınız falan hiç boş durmasın mutlaka eğitim yaptırın

Sizinkiler nedir?

oyun içi etkinlikleri kontrol et keşifçilerini sağa sola gönder sis bloklarını kaldır gizemli tüccar geldikçe güzel olan hızları değerlendir al ordan düzgün bir birlikte ol ve birliğe bol bol bağış yap bayrak felan kuruyorsa asker gönder mutlaka binalarını topladığın kaynaklarla yükselt çantandakileri 16 17 level için sakla çok kaynak gerekecek

Your Surveys » Post #2

Fri Oct 29, 2021 08:29 in Turkish

Cortair wrote: Your Surveys puanım günlerdir düşüyor anlam veremedim bu duruma hiç ys anketi çözmedim buna rağmen düşüyor. +1 puanların günü dolduğu için mi nedendir ?

1 1 düşüyorsa öyledir 20 20 düşüyorsa doldurduğun anketleri reddediyorlardır

Looney Tunes yardım » Post #4

Tue Oct 26, 2021 08:35 in Turkish

reklam veren yalancı ne walking dead nede looneye ödeme yapmıyor aynı firma ikiside

Anket paylaşımları » Post #1570

Tue Oct 19, 2021 12:22 in Turkish

basketballer82 wrote: Önceden her gün bir tane OpinionWorld anketi yanıtlardım. Son bir aydır OpinionWorld e ne zaman tıklasam hep boş çıkıyor. Burada OpinionWorld anket paylaşımlarını görünce şaşırıyorum. Ben de mi bir sorun var acaba ? Gün içinde defalarca kez OpinionWorld e giriyorum ama artık bana anket düşmüyor. Neden acaba?

puanını düşürmüş yada bloklamış olabilirler bendede aynı hiç anket çıkmıyor worlddan

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1197

Sat Oct 16, 2021 16:15 in Turkish

erhancho wrote: Ysense offersta Bingo pop deneyin 2000 cent 10 gün sürmüyor ödül şuanda pendinge düştü 7 gün sonra bakiyeye geçecek.

Öyle bi teklif yok

peanut labs anketleri » Post #2

Fri Oct 15, 2021 09:25 in Turkish

begumay wrote: Merhaba arkadaslar, asagıda yönlendiricilerde peanut labs var buraya tıkladığımda sürekli anket yok uyarısı alıyorum iki anket gözüküyor 81 cent ve 35 centlik bu iki anketede günlerdir tıklıyorum bu anket eşleşmedi diyor bu siteden anket yapabilen var mı hiç ben bi kere bile anket yapamadım da? iki gundur de neredeyse hiç anket gelmiyor gelene tıklıyorum kota doldu falan deyip ortalarda atıyor veya iki soru ile eliyor uygun değilsiniz diye nereden kazanc sağlayabileceğimi söyleyebilecek var mı bu sitede daha yeniyim

heran anket gelebilir geldiğinde aktif olup tıklamasan kotası dolar anket aktifliğine bağlı yani anket beklemez onun dışında offerlardan oyunları oynayıp kazanabilirsin

Payoneer bağlama linki » Post #9

Mon Oct 11, 2021 10:16 in Turkish

umitgnd wrote: Arkadaşlar para çekebilmenin en güncel ve az masraflı yolu Payoneer mı?
Teşekkürler.

aynen öyle
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 00:53:00 PST