Please wait...
HomeForumPosts by THISTLE84

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by THISTLE84

Kafana » Post #1649

Fri Jun 17, 2016 19:28 in Ex-Yugoslavia

Ljudi, doslo je vreme da vas castim :: DOBIO SAM LEVELE :)

I to dva od jednom:)

Tasks za level 0 » Post #673

Fri Jun 17, 2016 02:21 in Ex-Yugoslavia

918961 Find The Email Patterns Of Companies 0,03 GA
Meni je bio veoma lagan. Odradio sam 13 komada i ne dozvoljava mi da radim vise sa 100% uspesnosti

Ja sam radio po 3 centa, sad vidim da su promenili i da placaju 1 cent

Tasks za level 0 » Post #671

Wed Jun 15, 2016 23:49 in Ex-Yugoslavia

890827 Music Artist Pictures 0.02 ulazi u GA, Veoma lagan

Pitanja i saveti » Post #2605

Wed Jun 15, 2016 05:38 in Ex-Yugoslavia

I ja sam imao tu 500 internal server error i samo od sebe se popravilo :)
Da vam pretstavim moj trenutni problem:
Citao sam dosta o EE pa sam resio da ga i ja odradim.
Pre resavanja sam imao 3 joba i 31/35 GA a sada imam 15 job i 136/155 87.7%.
Ispunio sam tri uslova ali mi se pojavio onaj cetvrti : Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.
I dalje imam opciju da radim EE. Kapiram da bi trebalo da nastavim sa radom da bih dobio levele ali me zanima dokle da radim ove EE jer nisu bas laki i treba vremena da se posveti ili da cekam neke Taskove za nulti level.
Poslao sam tiket CF da vidim u cemu je problem. Imao sam 2 expeled-a. pre nego sto sam poceo da radim EE. Moguce da sam jos neki put otisao u expelled mada ne verujem jer sam sa dosta paznje citao i resavao sto se i vidi po procentima.
Ako ima neko neki savet bio bih mu veoma zahvalan :)
Po ceo dan visim na netu kako bih uhvatio sto vise taskova da dobijem taj Level, pa a ako bog da da i ja uhvatim RF.
Jer koliko sam citao ovde po forumu RF donosi naj vecu zaradu.

Surveys, Offers, Video, Games » Post #101

Sat Jun 11, 2016 17:24 in Ex-Yugoslavia

Ja sam danas ostvario bonus igrajuci igrice na Trial Pay. Igrao sam prethodno pomenute Chilli, neku liniju i neko majmunce sto se njise lijanom. Sve su bile uredno placene i to su mi bile najlakse osvojenih 11 centi od kad sam ovde :).

Tasks za level 0 » Post #648

Sat Jun 11, 2016 05:39 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob, Moguce da sam ja nesto brljao sa profilom . Nema razloga da se izvinjavas. :)
Tek sam pre neki dan krenuo da jurim taskove. Trenutno imam 2 joba 19/21. Imam 2 expelled :( na taskovima koji ne ulaze u GA .Bez veze sm se zaleteo i nisam video da mi je potrebno 8 tacnnih odgovora u kviz modu Da nisu izbacili ova dve taska imao bih 40/47 na 4 joba. Nadam se da cu da ubodem neki koji ulazi u GA uskoro. Ako moze mali savet o tome koji da jurim, da nije tezak...

Tasks za level 0 » Post #646

Sat Jun 11, 2016 01:58 in Ex-Yugoslavia

Nisam bas neke srece. Taman krenem sa resavanjem taskova koji ulaze u GA
917093 Search & Explore - We Want You To Search Through Google To Confirm The Careers Of These People i to sa uspesnoscu 90% oni ga skinu sa liste i vise ne ulazi u GA.
Sinoc odem u Job History i opet imam sta da vidim i 917963 Help Us Gather Dates From Articles je takodje sa crnim minusom. Stvarno mi nije jasno sto su ih skinuli sa GA. Po meni su skroz OK taskovi , mada imao sam par ne fer ispravki.
Sva sreca pa sam uhvatio sinoc onaj Twitter demographic pa sam ispeglao nekako svoju statistiku . Inace task 919410 Twitter Demographics po meni odlican. Uspesnost 91%, ne znam da li spada u teske taskove posto nisam bas kompetentan da pricam o tome. Ako moze neka neko drugi kaze jer i mene zanima koliko su tezi (ili laksi) placeniji zadaci.

Tasks za level 0 » Post #488

Thu Jun 02, 2016 11:37 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima. Evo mene prvi put na forumu. Dosta sam ga iscitao i bio mi je od velike pomoci pri resavanju prvog taska.
Sinoc sam resio ovaj task 916035 Twitter Demographics sa 90% ali mi ga nema u statistici na CS , takodje mi nije placen, ali nije mi do para nego cisto se pitam zasto. Sad ne mogu da pristupim tasku,Ne znam da li mogu ponovo da ga radim jer sam sinoc odradio?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 16:22:39 PST