Please wait...
HomeForumPosts by kirkec

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by kirkec

Tasks za level 0 » Post #614

Wed Jun 08, 2016 17:58 in Ex-Yugoslavia

aaaa shvatio sam, oba koje sam radio mi se ne gledaju tj imaju onaj kruzic sa crticom, hvala puno :D usput koliko cesto budu ovi koji mi se broje otprilike :P

Tasks za level 0 » Post #608

Wed Jun 08, 2016 14:32 in Ex-Yugoslavia

Demonijak wrote:
kirkec wrote: evo ima ga u task history, a koliko mi treba za lvl 1 ?

Ne ulazi u GA

znaci da ga prestanem radit jer nemam koristi od njega (presitne su pare) ? izvini ako peglam ali novi sam :D

Tasks za level 0 » Post #605

Wed Jun 08, 2016 14:11 in Ex-Yugoslavia

evo ima ga u task history, a koliko mi treba za lvl 1 ?

Tasks za level 0 » Post #603

Wed Jun 08, 2016 13:53 in Ex-Yugoslavia

Brzo pitanje, da li task 918709 ulazi u povecanje lvl ? jer evo odradio sam za sad 10 puta al radim jos taskova kod istog taska pa da znam jel radim bez veze ili :D hvala puno unaprijed

Novi clan POTREBNA POMOC » Post #5

Tue May 31, 2016 05:55 in Ex-Yugoslavia

jesam upisao sam se na CF....pa to me i zanima kada imam neki ID za 0 lvl gdje ga upisujem ? to ne razumijem kako funkcionise

Novi clan POTREBNA POMOC » Post #3

Sun May 29, 2016 16:29 in Ex-Yugoslavia

a kada izadje task samo klinkem na njega, nema nikakvih komplikacija? :D hvala na pomoci

Novi clan POTREBNA POMOC » Post #1

Tue May 24, 2016 12:04 in Ex-Yugoslavia

pozdrav,

procitao sam sve forum postove i shvatio kako funkcionisu stvari(sto si veci lvl to je lakse imat task itd..) ali jednu stvar ne mogu da shvatim..kada imate ID od nekog taska kako tj. gdje ga unesete da bi radili taj posao? ja sam lvl 0 naravno pa eto potrebna mi je bilo koja pomoc.. hvala puno
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 19:25:43 PST