Please wait...
HomeForumPosts by CagriBey

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by CagriBey

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #8

Wed Nov 14, 2018 11:42 in Turkish

Öncelikle tebrikler ve hayırlı olsun ödemeniz.. Sisteme yeni başlayanlar için güzel bir success story olmuş . Deneyimleriniz yeni başlayanlar için azim kaynağı olur umarım :clap:

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #2

Wed Nov 14, 2018 01:54 in Turkish

Persona.ly güzel anketler geliyor. Gün içinde girin mutlaka

Task hakkında yardımcı olurmusunuz lütfen » Post #3

Mon Nov 12, 2018 22:29 in Turkish

HarryKewell wrote: merhaba arkadaslar task görevi yapmaya başladım 1 haftadır yapıyorum tasklarda yüzde 80 85 90 arası yapıyorum bazen 60 tan falan kalıyorum lakin iş geçmişine girdiğimde yüzde 80 ninde iş için geçersiz diyor ve dogruluk payı yüzde 40 olarak gösterıyor neden sürekli olarak geçersiz yazıyor yardımcı olabılecek olan varsa çok sevınırım şimdiden teşekkürler

Sponsorun yoksa zor öğrenirsin kardeş varsa da ondan alabilirsin en sağlıklı desteği

cep telefonundan samplicious anketlerine giremiyor » Post #18

Mon Nov 12, 2018 13:25 in Turkish

unsaldag wrote:
Joyfulsun wrote: Ben de giremiyorum. Daha doğrusu hep uygun değilsiniz mesajı alıyorum. Belki kriterlerdendır, belki de cihazdan. Sadece samplicious'ta oluyor. Nasıl çözeceğiz acaba..

yok ben atmadan bahsetmiyorum, samplicio ya gelince sayfa yüklenemiyor, yukarıda da bahsedilmiş.

Mobil samplicious'ta akşam saatleri bir sıkıntı olmuyor sabah girmemesinin sebebi zannımca .us domaini alması.Bunun da bir çözümü yok maalesef

ödeme alma » Post #3

Mon Nov 12, 2018 13:17 in Turkish

sems-i wrote:
cosmophogic wrote: merhaba..arkadaşlar sistemin çalışırlığı konusunda şüphelerim var..o yüzden test etmek istiyorum..en mantıklı ödeme alma yöntemini. basit şekilde anlatabilecek arkadaşa müteşekkür olurum..tesekkürler

neyin testi kardeş ,payoneerden çek gelsin.

Böyle demesi gayet normal biz ilk kaydolduğumuzda çok mu iyi biliyorduk sanki...

Ödemelerimizi genelde payoneer üstünden nakit alıyoruz hiçbir şüpheniz olmasın.Binlerce Türk kullanıcısı bu sistemden ödemesini alıyor.Ha diyorsanız internet üzerinden alışverişimi yaparak harcamak istiyorum parayı o zaman Tango Card üzerinden 10 dolar olunca paranızı çekebilirsiniz

Figure8 accuracy sorunu » Post #9

Sat Nov 10, 2018 09:14 in Turkish

pd_feelings wrote:
CagriBey wrote:
pd_feelings wrote: Arkadaşlar merhaba,

Level etkileyen tasklar yapmama ve üzerinden 24 saat geçmesine rağmen accuracy değerimde ne azalma ne artma oluyor. Bu sorun yaklaşık bir buçuk haftadır devam ediyor. Ticket attım ama cevap yok.
Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Bazen 24 saati aşabiliyor güncellenme zamanı olur öyle normaldir ..

Yazmış olmak icin mi yazdınız anlamadım. 336 saat aştı. Hiçbir kıpırdama yok. Zaten ilk postumda belirtmiştim.

Burada kimse f8 de çalışmadığına göre deneyimlerimden yola çıkarak yazıyorum üslubunuza bakın yardım da yaramıyor artık

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2086

Sat Nov 10, 2018 01:45 in Turkish

Fatmaakt wrote: arkadaşlar benim anket bölümde sadece iki anket router gözüküyor. birisi opinionworld ve opinionsurveys. onlara tıklayınca da hiç ankete denk gelmiyorum. başka roter ekleyebilio muyum. yardım eder misiniz

Herkeste öyle sık sık takip edin mutlaka geliyor gün içinde

Figure8 accuracy sorunu » Post #5

Fri Nov 09, 2018 04:52 in Turkish

pd_feelings wrote: Arkadaşlar merhaba,

Level etkileyen tasklar yapmama ve üzerinden 24 saat geçmesine rağmen accuracy değerimde ne azalma ne artma oluyor. Bu sorun yaklaşık bir buçuk haftadır devam ediyor. Ticket attım ama cevap yok.
Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Bazen 24 saati aşabiliyor güncellenme zamanı olur öyle normaldir ..

Tango cart nedir? Nasıl kullanılır? » Post #6

Thu Nov 08, 2018 22:30 in Turkish

akinfurkan wrote: Evet sanal seçerim aliexpress'te kullanacağım. Peki parça parça kullanabiliyor muyuz?

Evet . Fakat 7 ay süresi var o süre içerisinde harcaman lazım

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2058

Thu Nov 08, 2018 10:34 in Turkish

Bugün güzel anketler geldi uzun süreden sonra.. Bereket versin

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #1

Thu Nov 08, 2018 10:33 in Turkish

Persona.ly tapresearch online reklamlarla ilgili anket ve vakıfbank mobile app indirme offer'ları var.Kaçırmayın.

TASK GÜNCEL! » Post #971

Thu Nov 08, 2018 10:27 in Turkish

Çerez tasklar var kaçırmayın dolarları..

Payoner » Post #4

Thu Nov 08, 2018 10:24 in Turkish

soonsuuz wrote: Peki kimlik ve adres doğrulama yapılıyor mu..

Hayır yapılmıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #954

Mon Nov 05, 2018 21:12 in Turkish

cantorr wrote: 2016 2017 ye göre hiç task yok ne kadar iyimser bakıyorsunuz clix yani CF yani F8 bitmiş tükenmiş

Clix yani CF .. demenden anlaşılıyor kardeş sen de haklısın

Hangi İşlerle Uğraşıyorsunuz? » Post #1

Sun Nov 04, 2018 12:02 in Turkish

Hep Task ve Anket mi Konuşacağız :) ? Biraz da Kendimizden Bahsedelim Bu Sayede Yeni Kullanıcılarımız da Forum Ortamına Isınmış Olur.
Ben Öğrenciyim Buraya Hobi Niyetiyle Giriyorum .

TASK GÜNCEL! » Post #945

Sun Nov 04, 2018 09:18 in Turkish

zambor86 wrote:
CagriBey wrote: Görevler gelmeye devam ediyor değişen tek şey ismi. Görev yakalayamıyorsanız bu f8'in suçu değil

Yakaladım dediğin görev 2 cent dostum. Max yapıyorsun 1 dolar alıyorsun.

Çerezin Türkçe anlamını biliyorsundur umarım kardeş.Buraya her yaptığım taskı atmak zorunda değilim. 0.02$ lik de yapıyorum 0.14$ lük de .İsteyen yapar isteyen yapmaz. Tercih meselesi

TASK GÜNCEL! » Post #943

Sun Nov 04, 2018 08:22 in Turkish

Görevler gelmeye devam ediyor değişen tek şey ismi. Görev yakalayamıyorsanız bu f8'in suçu değil

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1980

Sun Nov 04, 2018 06:38 in Turkish

Opinion World anket var.2 dakika sürmedi

TASK GÜNCEL! » Post #939

Sun Nov 04, 2018 06:35 in Turkish

https://i.hizliresim.com/NDyg2X.jpg
Çerez Task Bereket versin.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1975

Sat Nov 03, 2018 04:38 in Turkish

nurayaslan2018 wrote: haftasonları neden hiç anket gelmiyor

İş günleri dışında olduğundan.
From: Go