Please wait...
HomeForumPosts by CagriBey

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by CagriBey

Sponsporu olmayan bir kişiyi sponsorluga almak ? » Post #11

Wed Nov 28, 2018 11:22 in Turkish

zehratoprak242 wrote:
CagriBey wrote:
zehratoprak242 wrote: Benim alt üyem olan pişman olmaz.

Kusura bakma da kimsin sen? Kayıt olalı 3 ay bile olmamış

4 senelik olan hesabımla da yazabilirdim böyle daha güvenli :) 2 senede 455 dolar kazanmışsın ben o parayı ayda kazanıyorum. kaybol .

Üslubuna dikkat et forumu amacından saptırma.Ayda 450 kazanıyorsan aç bakayım total earned'ı yüreğin yiyorsa.

Sponsporu olmayan bir kişiyi sponsorluga almak ? » Post #9

Wed Nov 28, 2018 11:15 in Turkish

AuroX9108 wrote: Sponsorluğu felan boşver sen kendine çalış. Forumda sana yardımcı olacak kişiler vardır.

Olmuyor kardeş olmuyor . Herkes kendisini düşünüyor. Anket bölümünde yaptıkları anketlerle övünüyorlar yardım falan etmiyor kimse kimseye.Sponsor şart ClixSense'de.

Sponsporu olmayan bir kişiyi sponsorluga almak ? » Post #7

Wed Nov 28, 2018 11:07 in Turkish

zehratoprak242 wrote: Benim alt üyem olan pişman olmaz.

Kusura bakma da kimsin sen? Kayıt olalı 3 ay bile olmamış

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1070

Fri Nov 23, 2018 11:57 in Turkish

ness777 wrote: Son zamanlarda ödeme alan var mı? talepte bulunalı oldu baya ama ses seda yok clixten. Ödemeler gecikiyor mu?

Hayır.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2351

Fri Nov 23, 2018 06:30 in Turkish

Burak1914 wrote:
sems-i wrote:
duroo90 wrote: hahaaaa:) Adam bilimsel deney yapıyor burada şşşşşttt:))

Bu arada opinion worlde anket tamamladım :)

ağlamayın o zaman anket gelmiyor ,çözemiyoruz diye

Tamam birader boş konuşma öyleyse birşey söylemiyeceksen kendi yağında kavrul ne bu millete artistlik yapıp gençlik falan demek

Kendini buranın ağası sanıyor eleman xD. Boşver şems-i efendiyi

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2329

Thu Nov 22, 2018 21:40 in Turkish

pribaros wrote: "Clixsense de ticket açmak yerine.." temalı giriye ithafen "Boş yere ticket atmayın.." diye cevap atmak.

Puromu dolarla yaksam bu kafaya ulaşır mıyım acaba? :D

Benim de tecrübe ettiğim en güvenilir sistem burası, o konuda katılıyorum ama.

Cint parasını clixsense'e ödedikten sonra zaten clixsense de verir parasını.Cint parasını alamadıktan sonra ticket atsan ne olur yazdım orada.Komiklik yapmaya da çalışıyorsan burası yeri değil kardeş . Forumu düzgün kullan

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2328

Thu Nov 22, 2018 21:32 in Turkish

simurgg wrote: Clix ancak kendi sisteminde biriktirdiğimiz paraları öder bize sonuna kadar yapıp atildigimiz anketleri ödemez sonradan parası gelen anketler oluyor evet onlari anket şirketleri yollar anketler incelenir bakılır ki herşey tam parası ödenmemiş yollanır

Bazen arada anket sallamasyon yapılmasın diye tuzak sorular vardır anket parası odense bile sonradan geri alınır

Al gülüm ver gülüm olayları clix ı bağlamaz yani sirketin vermediği parayı clix niye bize versin

Boşverin hocam boşuna yazmayalım.Baksanıza tersleniyoruz.Adamın adı hopeless biriymiş zaten kendi kafasına bırak xD.Umutsuz olduğunu kendisi diyor biz napalım buna .

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2324

Thu Nov 22, 2018 11:59 in Turkish

hopelessbiri wrote: Pepsi anketi beni de sondaki puanlamadan sonra attı.
Clixsense de ticket açmak yerine Cint desteğe mesaj attım.
Belki bi işe yarar. :D :D

Adamların cebine para girse zaten neden sana vermesinler.. Boş yere ticket atmayın olumsuz yanıt alırsınız.Zaten clixsense ödeme almadığınız anketlerin parasını 1 hafta sonra olsa bile öder . En dürüst ve güvenilir sistem burası.

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #11

Wed Nov 21, 2018 06:39 in Turkish

Kiwiwall 101 Okey app indirme görevi var IOS'lar için

payoneer yardım » Post #16

Tue Nov 20, 2018 12:38 in Turkish

ObserverOri wrote:
cgtyeskc wrote: benimde geldi arkadaşlar

dolar şu an yükseliyor acele etmeyin payonerden çekerken. işlemi yaptım yukrı kırma eğilimine girdi. şans işte.

59$ kazanmışsın taş çatlasın 5-10 tl farkeder kur farkı 3-5 kuruş için beklemeye değmez

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2233

Sun Nov 18, 2018 20:45 in Turkish

OnlineOgretmen wrote:
babayagacx wrote: Arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza anket yada taskları çözmeye çalışıyorum profil doldurma konusunda bana yardımcı olur musunuz ?

Sizin mesajınıza cevap veremiyorum. Mesaj almayı kapatmışsınız.

Özelden yazmayın buraya yazın ki herkes faydalansın diyor öğretmenim ;)

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #125

Sun Nov 18, 2018 12:16 in Turkish

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1597

Sun Nov 18, 2018 12:02 in Turkish

Ekim 15 - Kasım 15 Kazancım Bereket Versin..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2228

Sun Nov 18, 2018 11:52 in Turkish

moneymakingways wrote:
babayagacx wrote: Arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza anket yada taskları çözmeye çalışıyorum profil doldurma konusunda bana yardımcı olur musunuz ?

Dürüst olun. Durumunuz neyse onu yazın.

Katılıyorum.Clixsense'in bu durum karşısında reverse yapmak yerine puanlama sistemi getirmeli ya da banlamalı.. Çok fazla karşılaşıyorum forumda yalan yanlış bilgilerle günde onlarca anket çözen kişilerle.. Direk banlanmaları taraftarıyım.. Hak yiyorlar üstüne utanmadan

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #10

Sun Nov 18, 2018 07:02 in Turkish

Tamerrr wrote: Personaly Vakıfbank android olanı indirdim fakat tamamlanmadı gözüküyor.

Offertoro Fake Gps aynı şekilde indirip kullanmama rağmen tamamlanmadı gözüküyor

öyle durumlarda telefonunuza indirili olduğuna dair ekran görüntüsü (ss) alınız ve ticket atınız.

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #46

Sat Nov 17, 2018 03:25 in Turkish

zafiraa wrote:
ObserverOri wrote:
zafiraa wrote: tek 2 dolar kesilir istediğiniz kadarda ekleme yapabilirsiniz gönderilene kadar 2 gündür her kazandığımı ekliyorum

minimum para ekleme 0,01 cent sonrası ne kadar varsa

eyvalllah rahatladım şimdi. kaş yaparken göz çıkartmak gibi birşey olurdu yoksa bu.

kesilmemesi daha mantıklı. her eklemeye ayrı ayrı 2 dolar veya 2 dolardan biraz daha fazla kesilmesi gibi bir düşünce ve uygulama pendige eklemenin amacını ortadan kaldırırdı.

özelimde ne yaşanacak ileride tecrübeyi aktarırım. en azından örneklik olsun diye eklemeye devam edeyim bari. :$

son dakikaya kadar istediğiniz kadar istediğiniz sayıda ekleme yapabilirsiniz toplamda kesilecek olan sadece 2$

Yanlış biliyorsun her eklemede ayrı komisyon alınıyor.

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #7

Sat Nov 17, 2018 00:51 in Turkish

univer66 wrote: einstein nın quizini %100 yapan var mı? sanki bir hata var.

Onun cevaplari internette mevcut

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #35

Thu Nov 15, 2018 22:29 in Turkish

ObserverOri wrote: bir :clixsense: üyesinin en güzel hali bu an olmalı sanırım.

kasanın kapağı açık geleni aktarıyorsun.

çekim onaylanana kadar yeni anket yapıp anında toplamına aktarmak ne kadar heyecanlı ve güzel bir duyguymuş. :thumbup:

2$ daha fazla fee kesiyorlar o yüzden pendinge aktarmayı önermem.

OFFERS PAYLAŞIMLARI » Post #4

Thu Nov 15, 2018 09:13 in Turkish

Gurkan123 wrote: konu gibi konu :)

Teşekkürler.. Peanut Labs Amway anketi var bu arada

2 Ayda $51 yaptım.Yeniler için dekontlu tecrübeler » Post #13

Wed Nov 14, 2018 13:03 in Turkish

ObserverOri wrote:
CagriBey wrote: Öncelikle tebrikler ve hayırlı olsun ödemeniz.. Sisteme yeni başlayanlar için güzel bir success story olmuş . Deneyimleriniz yeni başlayanlar için azim kaynağı olur umarım :clap:

teşekkürler üstad. yeni başlayınca yol gösterici bilgi kırıntısı aranıyor. çok fazla tecrübem yok. eskilere kesinlikle saygısızlık olmasın ve böyle anlaşılmasını istemem ama daha fazla yönlendirmeye ihtiyaç var.

daha hala taskları çözemedim. kolay yollu püf noktaları detaylı yazılan bilgilere benim de ihtiyacım var.

mesela Draw Boxes On Products ile ilgili verilen üç linke ayrıntılı basıp ürün o mu değil mi araştırıyordum. vakit kaybettiriyordu bu bana. sonra you tube da birisinin sadece mavi renkli google aramaya tıklayıp kapatıp hemen yes yaparak ürün çerçeve çizimine geçtiğini gördüm. aynısını yapıp başarılı oldum. neticede taskı başardığımı, para kazandığımı gördüm ve büyük moral kaynağı oldu bu.

0.08 likleri takır takır yapabilsem süper olurdu. belki zamanla.

Benden bir püf noktası ;) mavi renkli kutucuğun üstüne gelip sağ tıklarsan linke girmişsin gibi algılanır illa açmana gerek yok yani linki bu sadece draw boxing için değil tüm tasklar için geçerli zamanla eklerim buraya bunun gibi püf noktaları
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 09:12:02 PST