Please wait...
HomeForumPosts by CagriBey

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by CagriBey

Payoneer hk. » Post #107

Thu Dec 13, 2018 12:25 in Turkish

Burakry wrote: Arkadaşlar ilk cekimimi yaptım şuan 20 dolarım var ve payoneere para çekme talebi yollayabiliyorum fakat en az 50 dolar yazıyor forumda acaba çekebilir miyim 50 dolar altındakini bile ?

Hayır.Bankaya çekim min. limit 50$

ANKETLER » Post #100

Sun Dec 09, 2018 09:48 in Turkish

ObserverOri wrote:
gfbtayfa wrote:
XekinoX wrote: Traş bıçağı anketiymiş demek. Sert sakallıyım dedim beni attı. Normal sertlikte sakalım var seçeneğini seçseydim bu defa "Tüh! Biz sakalsız birini arıyorduk" diyecekti zaten.

Benim normal sakalım var dedim beni de attı vicdansızlar :)

ben normal, şarjlı ve at kullan dedim tamamladı. kota dolmuştur.

Sakalsızları almıyorlar diye biliyordum

ClixAddon » Post #3

Sat Dec 08, 2018 11:51 in Turkish

sems-i wrote: ClixAddon Google Chrome kullananlar da düzelme oldu mu?

Oldu.

ANKETLER » Post #79

Fri Dec 07, 2018 14:13 in Turkish

Bugünkü anketler uzundu ama güzeldi.Bereket versin

TASK GÜNCEL! » Post #1066

Fri Dec 07, 2018 14:12 in Turkish

Task yağmuru var.

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #129

Fri Dec 07, 2018 14:07 in Turkish

ClixAddon Chrome'de çalışmıyor! » Post #2

Fri Dec 07, 2018 02:40 in Turkish

trkmz wrote: Chrome'de ClixAddon çalışmıyor. Daha önceden sorunsuz çok rahat bir şekilde kullanıyordum. Bir anda kesildi. Bildirim aldığım Panel kısmı uçtu gitti.

Sadece uzantının simgesi duruyor. Uzantıya tıkladığımda ise: "Bakımda olduğuna" ilişkin bir yazı çıkıyor karşıma. :?:

Sizde de durum öyle mi? Yani şu an ClixAddon'da Sistem güncellemesi mi var. Hiçbir şekilde kullanamıyorum. :thumbdown:

Bakım var.

ANKETLER » Post #52

Fri Dec 07, 2018 02:36 in Turkish

gksl-cnclr wrote:
CagriBey wrote: 20$ lık miktara ben 7.5 ayda geldim diyorsun. Ben başka ülkedeki insanlar hakkında konuşuyorum zaten. Clix ' in izlediği politika demişsin bir de . Kardeş taskları ve anketleri clixsense vermiyor sadece sunuyor. Ortada politika falan yok.

tamam, her şeyi bilen kardeş. Sana hayatta başarılar. :thumbup:

Bilmişlik yaptığım yok .2 senedir üyeyim ve neyin ne olduğunu biliyorum. Doğruları söyledik diye mi bu tafra?

ANKETLER » Post #43

Thu Dec 06, 2018 09:37 in Turkish

gksl-cnclr wrote:
CagriBey wrote: Ayda 50-100 $ dediğin bizim ülkede kazanılıyor. Yabancı foruma bak millet günde 20$ kazanıyor rahat bir şekilde. 10 yıldan fazla bu işin içinde olan bir şirket promo yapıyorsa vardır bi bildikleri.

Günde $20 kazanan bir yabancı veya Türk o kazanç seviyesine ne kadar zamanda ulaşır onu da irdelemek lazım. Şahsen ben 7,5 aydır buradaysam sadece 1 kere günde $20 kazanmışlığım var o da bonus dahil. :D

Clix'in son zamanlarda izlediği politikaları düşünürsek, (yeniler için, level aldıracak görevlerin çok çok nadir gelmeye başlaması, en son 2 ay kadar Accuracy güncellemesi yapmayıp anca bugün yapmaları gibi...), yeni başlayan biri level alacak da, görevlerin kurdu olacak da, günde o kadar ne zaman kazanmaya başlayacak... Süresini sen düşün artık. Eğer o kişi de bu yola baş koyar da vakit ayırmak isterse tabi. Çünkü; sağlam bir reklam yapıp aktif çalışan alt üye getirmediğin sürece burası bireysel anlamda oldukça ilgi ve takip gerektiren bir yer. Bence.

Ayrıca o bahsettiğin yabancıların uyruklarına da dikkatini çekmek isterim. Ben bu düşüncelerimi tamamen belirtilen ülkelere istinaden sunuyorum. :)

Tahminimce, Clix bu kampanyayı en az kullanıcılarının bu ülkelerden olması dolayısıyla başlatmıştır. Vardır bir bildikleri görüşüne saygı duyarım, bende kendi görüşümü belirttim. Yine de genel anlamda çöp bir kampanya olduğu görüşündeyim. :D

20$ lık miktara ben 7.5 ayda geldim diyorsun. Ben başka ülkedeki insanlar hakkında konuşuyorum zaten. Clix ' in izlediği politika demişsin bir de . Kardeş taskları ve anketleri clixsense vermiyor sadece sunuyor. Ortada politika falan yok.

ANKETLER » Post #26

Wed Dec 05, 2018 12:48 in Turkish

gksl-cnclr wrote: Güldürdün ClixSense :D Danimarka, Finlandiya, Norveç ve Isveç demek.. Anlatsana biraz neden?

Genel olarak maddi ve manevi refaha erismis ulkeler arasinda ust siralarda hepsi zaten. Orada yasayan kimse ugrasmaz anketle gorevle, ayda gelecek atiyorum 50-100 dolar icin. Sahsi fikrim, bu kampanya tutmaz da yemez de Sayin ClixSense yönetim kurulu. :D

Ayda 50-100 $ dediğin bizim ülkede kazanılıyor. Yabancı foruma bak millet günde 20$ kazanıyor rahat bir şekilde. 10 yıldan fazla bu işin içinde olan bir şirket promo yapıyorsa vardır bi bildikleri.

ANKETLER » Post #24

Wed Dec 05, 2018 12:38 in Turkish

Bugün de güzel anketler geldi aya güzel başladık. Bereket versin

TASK GÜNCEL! » Post #1046

Wed Dec 05, 2018 12:37 in Turkish

Güzel 0 level tasklar var kaçırmayın

TASK GÜNCEL! » Post #1035

Tue Dec 04, 2018 13:05 in Turkish

0.01 $ lik 10 saniye bile almayan çerez tasklar var..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2511

Tue Dec 04, 2018 11:16 in Turkish

Sakin olun.
Kişisel meselelerinizi forum taşımayın.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2508

Tue Dec 04, 2018 10:57 in Turkish

Sakin olun.
Kişisel meselelerinizi forum taşımayın.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #2503

Tue Dec 04, 2018 10:35 in Turkish

Sakin olun.
Kişisel meselelerinizi forum taşımayın

OFFER TORO'DA WORLD WAR RİSİNG 304 CENT GÖREVİ » Post #7

Mon Dec 03, 2018 13:28 in Turkish

hsynby wrote:
serkangurdal wrote:
melekejder wrote: checklist bölümü nerede acaba? ben de bu tarz oyunlardan alamıyorum bir türlü.

Ben bu oyunun 7.34 dolarlık versiyonunu olanı (12 level) tamamladım pending olarak gözüküyor 9 ocak 2019 da hesabıma geçecek. Sizde kontrol edin , offers bölümüne tıklayın sağ üst köşede pending balance karşısındaki varsa paraya tıklayın , beklenen ödemelerin hepsi orada görülüyor

12 level ulaşmak ne kadar zaman alıyor bilgi verir misiniz ?

Oynayışınıza bağlı olarak 4 ila 5 gün arası

FORUMDA AKTİF OLANLARIN SAYISININ TESPİTİ-ANKET » Post #6

Sun Dec 02, 2018 05:26 in Turkish

sems-i wrote: ne işe yarayacak?

Eleman çetele tutacak deme öyle xD

payoneer yardım » Post #61

Sat Dec 01, 2018 00:47 in Turkish

zambor86 wrote: Arkadaşlar eşimin banka hesabını payoneera tanımlasam herhangi bir sıkıntı olur mu? Daha önce payoneerdan hiç ödeme almadım.

Banka adın ile payoneer adının uyuşması gerek.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #295

Thu Nov 29, 2018 06:11 in Turkish

hopelessbiri wrote: Vodafone Anketi neredeyse hepsini yaptım. En son reklamı daha iyi yapmak için fikir sorduğu sayfada attı... :evil: :evil:

Ne sinirleniyorsun ? Atabilir. Yazdığın kelime sayısını az görmüşlerdir belki.Herkese para vericekler diye bir kaide yok kardeş.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 08:43:12 PST