Please wait...
HomeForumPosts by emreakeler

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by emreakeler

rise of kingdoms 17.50 » Post #152

Thu Aug 13, 2020 12:27 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
emreakeler wrote: ysense ve google play e mail adresleri aynı olmak zorunda mı?

Hayır böyle bir zorunluluk yok. (Benim de farklı mesela)

teşekkür ederim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #145

Wed Aug 12, 2020 07:13 in Turkish

ysense ve google play e mail adresleri aynı olmak zorunda mı?

Çözmedikleri Sorun » Post #7

Mon Nov 04, 2019 06:01 in Turkish

besevler wrote:
emreakeler wrote: An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.

Birçok şeyi denemişsin. Acaba modem, pc ya da işletim sisteminden kaynaklanan bir problem olabilir mi ? Bence eğer denemediysen farklı bir pc, farklı bir internet ağı ya da farklı bir işletim sisteminden dene.

windows 7 kullanıyorum.windows 10'a yükseltip deneyeceğim.bir tek bu kaldı sanırım.farklı bilgisayardan girince sorun çıkarabilirler diye onu denemedim.farklı internet ağıyla nasıl deneyeceğim?ip değiştirmeyi kastediyorsun sanırım.

Çözmedikleri Sorun » Post #6

Mon Nov 04, 2019 05:57 in Turkish

Mister_M wrote:
emreakeler wrote: Hepsi aynı.

girdiğiniz şifrenizle alakalı olabilirmi şifrenizi yenileyin belki problem çözülebilir

şifremi ve e posta adresimi değiştirip denemiştim.

Çözmedikleri Sorun » Post #3

Mon Nov 04, 2019 05:06 in Turkish

Hepsi aynı.

PAYOONER GELDİ ! » Post #395

Mon Nov 04, 2019 01:07 in Turkish

windows 7 kullanan var mı?

ödeme sorunu » Post #10

Thu Oct 31, 2019 03:20 in Turkish

Snorlax16 wrote:
emreakeler wrote: get rewarded yazan yere tıklayınca An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service diye bir uyarı çıkıyor.çözümünü bilen var mı?

ben normalde chrome kullanıyordum yakın zamanda mozilla kullanmaya başladım daha hızlı çalışıyor diye ödeme istediğim de banada aynısını söyledi mozilladan çıktım chrome'a girdim ödeme onaylandı
tam olarak nasıl yaptın anlatırmısın?hala aynı uyarıyı veriyor bende.

Çözmedikleri Sorun » Post #1

Tue Oct 29, 2019 11:04 in Turkish

An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.

PAYOONER GELDİ ! » Post #351

Fri Oct 25, 2019 01:42 in Turkish

gugu91 wrote: buranın ömru doldu anketler para bıle odemıyor uzaklasmak lazım parasını kurtaran hesabı kapatsın ben öle yapıcam

ticket attım cevap yok.sorunu çözmüyorlar.ben öyle yapacam zaten.

PAYOONER GELDİ ! » Post #344

Thu Oct 24, 2019 07:29 in Turkish

ankettasksever wrote:
emreakeler wrote:
ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: BIRDE BIRSEY SORACAGIM BEN BU PAYONEERE GIRIP HOTMAIL OLAN MAILIMI GMAIL OLARAK BASKA BI MAIL ADRESIYLE DEGISSEN YSENSE ACISINDA SORUN OLURMU GONDERIM YAPARKEN ONLARDA HOTMAIL OLARAK MI GORUNUR ?

değiştirmene gerek yok farklı eposta sorun çıkarmıyor bunu tecrübe ettik. sizin sorun sistemseldi. 3 güne tamamlanır işlem bundan sonra yeni bir aksilik olmazsa.

ayrıca çok sevindik. bir şekilde çözülüyor. :thumbup:

@emreakeler kaldı birtek onunda yakında çözülür.
her şeyi denedim.diğer tarayıcılardan girip denedim olmadı.antivürüsü kapatıp denedim olmadı.cookieleri silip denedim olmadı.mobilden denedim olmadı.skrill den çekeyim dedim oradada aynı uyarı çıkıyo.

hangilerini denedin? bir de puffin browserı microsoft edgeyi deneyin.

olmaz ise şifrenizi yenileyin profil and setting ayarlarından. daha sonra yeni şifreyle deneyin.

şifre yenileme yapmış mıydın?
windows 7 olduğu için edge yok bende.diğer tarayıcıların hepsini denedim.farklı şifreyle de denedim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #334

Thu Oct 24, 2019 02:59 in Turkish

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: BIRDE BIRSEY SORACAGIM BEN BU PAYONEERE GIRIP HOTMAIL OLAN MAILIMI GMAIL OLARAK BASKA BI MAIL ADRESIYLE DEGISSEN YSENSE ACISINDA SORUN OLURMU GONDERIM YAPARKEN ONLARDA HOTMAIL OLARAK MI GORUNUR ?

değiştirmene gerek yok farklı eposta sorun çıkarmıyor bunu tecrübe ettik. sizin sorun sistemseldi. 3 güne tamamlanır işlem bundan sonra yeni bir aksilik olmazsa.

ayrıca çok sevindik. bir şekilde çözülüyor. :thumbup:

@emreakeler kaldı birtek onunda yakında çözülür.
her şeyi denedim.diğer tarayıcılardan girip denedim olmadı.antivürüsü kapatıp denedim olmadı.cookieleri silip denedim olmadı.mobilden denedim olmadı.skrill den çekeyim dedim oradada aynı uyarı çıkıyo.

PAYOONER GELDİ ! » Post #327

Wed Oct 23, 2019 08:36 in Turkish

yatahaze wrote: Nihayet 100 dolar hesabıma geri geldi :thumbup:

hayırlı olsun.benim sorun hala çözülmedi.

PAYOONER GELDİ ! » Post #326

Wed Oct 23, 2019 08:34 in Turkish

gugu91 wrote:
emreakeler wrote: küfür yazıp kendini banlatma yabancı forumlarda sorunu olanlar yazarız ifşa ederiz sorunlar çözülmezse.

Yabancı forumlar lınkını verım ben ban yemeden ordanda rezıl edeyım cunkı bunlara saglam bı maıl attım 2 3 sat önce hırsızsınız dedım vs ...
sen konu aç ben desteklerim ben açtım yabancı forumda.

PAYOONER GELDİ ! » Post #315

Wed Oct 23, 2019 01:34 in Turkish

küfür yazıp kendini banlatma yabancı forumlarda sorunu olanlar yazarız ifşa ederiz sorunlar çözülmezse.

PAYOONER GELDİ ! » Post #310

Tue Oct 22, 2019 03:50 in Turkish

defalarca para çekimi yaptım site el değiştirince böyle sorun çıktı çözemiyorsan manuel olarak payoneer hesabıma yolla parayı diye mesaj attım ne diyecek bakalım bazı insanların parasına çöküyolar gibime geliyo az parada değil 165 dolar mobildende denedim aynı kesinlikle benim sistemimde sorun yok

PAYOONER GELDİ ! » Post #308

Mon Oct 21, 2019 14:24 in Turkish

senin paranın nereye gittiği belli değil de benim parada siteden çıkmıyor daha get rewarded yazan yere tıklıyorum şifremi giriyorum hata veriyor sorunun ne olduğu belli değil ticket attım banada aynı cevaplar sistemimde ödemeyi engelleyen bişey varmış cookie antivirüs diyo bana ne alakaysa

ödeme sorunu » Post #9

Mon Oct 21, 2019 12:10 in Turkish

ticket attım şöyle cevap geldi:Hello,
It is likely something on your system is blocking progress.

Please make sure you have nothing enabled on your system that could be blocking JavaScript, Flash or Cookies such as Antivirus or popup blockers. You should also try clearing your browser cookies and cache or use a different browser as a test. If you are on mobile, you can also try on a PC.

Thank you
dediklerini yaptım ama hala şifremi girdiğimde hata veriyor.https://i.hizliresim.com/bvavmd.png

ödeme sorunu » Post #8

Sat Oct 19, 2019 12:39 in Turkish

bütün dediklerinizi yaptım sorun çözülmedi.

ödeme sorunu » Post #3

Sat Oct 19, 2019 03:41 in Turkish

chrome kullanıyorum.farklı broserdan girdim cookieleri sildim tekrar aynı uyarı çıkıyor.

ödeme sorunu » Post #1

Sat Oct 19, 2019 03:18 in Turkish

get rewarded yazan yere tıklayınca An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service diye bir uyarı çıkıyor.çözümünü bilen var mı?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 16, 2022 20:10:11 PST