Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKETLER » Post #3450

Fri May 31, 2019 07:05 in Turkish

Bu kota dolu muhabbeti artık canıma tak etti 1 haftadır bütün anketlerin kotası ne hikmetse anında doluyor. Yemin ediyorum artık burada ki bazı kullanıcıların sahte hesapları birbirine bağlayıp bütün anketleri sömürdüklerini düşünüyorum. Bu işe bir çare artık lütfen.

ANKETLER » Post #3144

Wed May 01, 2019 14:13 in Turkish

:x :x : :x

2 tane anket ödemesi geri alındı yine daha önceki aylarda da yine bu cint ve sampilus denilen firmalara ödemeleri geri almıştı , zaten kazandığımız yok iyice bokunu çıkardılar zor bela anket geliyor yaptıklarımızın ücreti de geri alınıyor.

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the CINT Project #410709 that you completed on 11 Apr 2019 for $0.34 has been reversed. Your account has been debited accordingly.

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the Samplicio.us Project #4563884 that you completed on 18 Apr 2019 for $0.58 has been reversed. Your account has been debited accordingly.

ANKETLER » Post #2965

Wed Apr 17, 2019 04:45 in Turkish

Son zamanlarda hemen hemen tüm anketler gerekli sayıya ulaştık diye atmaya başladı . Madem gerekli sayıya ulaştı , anket benim karşıma neden çıkıyor ? Hem neden en baştan değilde ankete kişisel bilgilerimi verdikten sonra atılıyorum ?

ANKETLER » Post #2942

Tue Apr 16, 2019 09:31 in Turkish

içecek anketi bana ödeme yapmadı

ANKETLER » Post #2893

Sun Apr 14, 2019 09:29 in Turkish

Arkadaşlar merhaba bu wannads tekliflerinin içinde ki speakup'lar bende kayboldular epey zamandır yoklar sizlerde durum nasıl acaba yoka sadece bana has bir sorun mu bu .

ANKETLER » Post #2536

Thu Mar 28, 2019 01:08 in Turkish

Nedense 1 dolar ve üstü anketlere kabul edilmiyorum

ANKETLER » Post #2425

Fri Mar 22, 2019 05:11 in Turkish

ekspeliyarmus wrote: 1.50 dolar karşılığında olan sigorta anketini yaptım bütün anketi tamamladım hatta bittiğine dair son sayfayı da gördüm ancak diskalifiye ettiler bu kadarı da yok artık! o kadar cevap alıp diskalifiye etmek, aşırı sinir bozucu ya

Aynen beni de attılar yaklaşık 15 dakikamı boş yere heba ettim.

payoneer para geri döndü. » Post #13

Thu Feb 14, 2019 12:23 in Turkish

Düzeltme: Tekrardan aynı bankaya çekim talebi verdim bu defa geldi.

payoneer para geri döndü. » Post #12

Wed Feb 13, 2019 23:34 in Turkish

Ben buradaki parayı hep tango gift card ile alıyordum bu sistemi denemek istedim keşke denemeseydim :)

payoneer para geri döndü. » Post #11

Wed Feb 13, 2019 23:26 in Turkish

ankettasksever wrote:
serkangurdal wrote: Arkadaşlar payonerden banka hesabına ne kadar zamanda geçiyor bende perşembe günü çekim yapmıştım 1 hafta olacak hala gelen giden yok

4 gün yazıyor ama 2 günde geçiyor hesaba. payonere mail attınız mı?

Dün itibariyle gönderdim cevap bekliyorum

payoneer para geri döndü. » Post #9

Wed Feb 13, 2019 13:48 in Turkish

pribaros wrote:
serkangurdal wrote: Arkadaşlar payonerden banka hesabına ne kadar zamanda geçiyor bende perşembe günü çekim yapmıştım 1 hafta olacak hala gelen giden yok

Hocam genelde talimat verdikten 1 gün sonra, nadiren de 2. gün hesaba geçmiş oluyor.

Daha önce forumda konuşulmuştu bu durum, gelmeyen para banka havuzunda beklemededir falan diyorlardı ama o konuda bilgim yok.

Para şu anda hem Payoneer'da hem de bankada gözükmüyorsa banka ile iletişime geçmen gerekiyor sanırım.

teşekkürler verdiğin cevap için

payoneer para geri döndü. » Post #7

Wed Feb 13, 2019 12:48 in Turkish

Arkadaşlar payonerden banka hesabına ne kadar zamanda geçiyor bende perşembe günü çekim yapmıştım 1 hafta olacak hala gelen giden yok

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #146

Sun Feb 03, 2019 02:05 in Turkish

vikvic wrote: arkadaşlar bende bunlardan içinde 2 dolar civarı küsürat kalan 3 kart oldu. içindeki küsüratları harcamanın bir yolunu bulan var mı? parça parça ödeme yapma veya bir cüzdanın içine atma vs?

Eğer oyun oynuyorsanız benim yaptığım gibi steamden küçük ücretli oyunları satın alın daha sonra iade edin iade ederken steam cüzdanına iade isteyin tüm kartlardaki paraları steamde tek bir yere toplamış olursunuz .

ANKETLER » Post #1144

Fri Jan 25, 2019 14:12 in Turkish

tithis wrote: 3 dolar olan anket ödeme yaptı mı beklemede mi benimki gibi??

Bana soruyorsan ödeme yapmadı , beklemede filan da değil.

ANKETLER » Post #1140

Fri Jan 25, 2019 14:05 in Turkish

bende 20 dakika civarı yaptım o 3 dolarlık anketi sonunda böyle dedi kaldı anlamadım

Valued Panel Member,

Thank you for completing the survey. We appreciate your willingness to participate and look forward to your active participation in our future surveys.

21 dolarlık teklif link vermiyorum çünkü denemedim » Post #3

Sun Jan 06, 2019 03:06 in Turkish

geocity wrote: Bir yere şu kadar yatırın yada şunu satın alın şu kadar kazanın yazan tekliflere bence bulaşmayın

forex sitesiydi öyle sorun olacağını sanmıyorum ama türkiyeden böyle yerlere para yatırılmıyor sanırım. Aracı araçlar var onlara da en az 20 dolar yatırılıyor ve onlarda da hesap onayı vs. var bıraktım şimdilik

21 dolarlık teklif link vermiyorum çünkü denemedim » Post #1

Sat Jan 05, 2019 07:50 in Turkish

21 dolarlık teklife para yatıran var mı arkadaşlar 10 dolar yatırım yapınca 21 dolar ödül veriyor çok uğraştım para yatırmak için ama başaramadım var mı tamamlayan

ANKETLER » Post #668

Thu Jan 03, 2019 03:37 in Turkish

ela1718 wrote:
serkangurdal wrote: 1.66 + 1.66 dolar değerinde iki tane anket parası hesabımdan geri çekilmiş Samplicio.us aynı sorun olan oldumu valla bütün hevesim kaçtı bu işten.

Benden de 1,66 gitmiş hocam

Gerekçe ne acaba dürüst olmak mı bizde mi yalan yanlış dolduralım

ANKETLER » Post #662

Wed Jan 02, 2019 17:36 in Turkish

1.66 + 1.66 dolar değerinde iki tane anket parası hesabımdan geri çekilmiş Samplicio.us aynı sorun olan oldumu valla bütün hevesim kaçtı bu işten.

ANKETLER » Post #635

Tue Jan 01, 2019 11:01 in Turkish

Konu farklı yerlere gidiyor :) Bu arada epeydir anket gelmiyor bana da.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:49:27 PST