Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

TASK GÜNCEL! » Post #2393

Sat Oct 12, 2019 10:45 in Turkish

Hattusas wrote: Ben level alsam şansıma major flag yerim hemen. Şansın böylesi :D

Ben 2016 dan beri level 3 üm de ne oldu çözemedikten sonra :)

TASK GÜNCEL! » Post #2383

Fri Oct 11, 2019 00:36 in Turkish

Level 1 Task 1443826 (tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1004-1)

Video değerlendirme taskı 8 tane yapabildim

TASK GÜNCEL! » Post #2338

Sat Sep 21, 2019 07:57 in Turkish

galiba wrote:
serkang wrote:
ankettasksever wrote: uzun zamandır eskisi gibi linkedin tasklarını yapamıyorum . ilk seferde %50 ve %60 la expelled oluyorum. geriye dönük bilgileri içeren bir ticket attım. acaba ben mi yanlış yapıyorum yoksa taskslar mı hatalı diye. bakalım ne çıkacak?

Bende az önce Duplicate Fashion Product Identification Task ile ilk soruda %60 lı expell oldum hata yapmadığımada eminim.
dupli içinde hata olan bir task değil siz doğru eşleştirememişsinizdir.

Haklısınız belkide ben hata yapıyorum bana kalsa tek tek resimleri eşleştiriyorum , neyse bu iş bize göre değil anlaşıldı.

TASK GÜNCEL! » Post #2336

Fri Sep 20, 2019 06:50 in Turkish

ankettasksever wrote: uzun zamandır eskisi gibi linkedin tasklarını yapamıyorum . ilk seferde %50 ve %60 la expelled oluyorum. geriye dönük bilgileri içeren bir ticket attım. acaba ben mi yanlış yapıyorum yoksa taskslar mı hatalı diye. bakalım ne çıkacak?

Bende az önce Duplicate Fashion Product Identification Task ile ilk soruda %60 lı expell oldum hata yapmadığımada eminim.

ANKETLER » Post #4331

Mon Jul 08, 2019 04:47 in Turkish

yine bir 0.57 dolar hesabımdan geri alınmış var mı aynı sorunu yaşayan

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #2

Mon Jul 01, 2019 13:03 in Turkish

1 saat kadar önce wannads websitesine bu durumu sordum yarın diye cevap verdiler

TASK GÜNCEL! » Post #2003

Mon Jul 01, 2019 03:53 in Turkish

naklov86 wrote:
ecehanece wrote: 116,745,643 01 Jul 2019 04:47 EST Annotate Logos In An Image Using A Bounding Box $0.1400

28 tane yaptırdı.

level kaç görevi bu? ben göremedim level 2'yim.

görev bitmiş kaçırdık

TASK GÜNCEL! » Post #1999

Sun Jun 30, 2019 11:55 in Turkish

1399166 Perceived Risk In Dashcam Videos $0.28
Level 1 task
anket

mini bir anket doldurup video izliyorsunuz

ANKETLER » Post #4046

Fri Jun 28, 2019 14:02 in Turkish

aysesevengl1608 wrote:
serkang wrote:
crazyengineer wrote:
serkang wrote:
crazyengineer wrote:
sems-i wrote:
crazyengineer wrote: eve asil geliri getiren emekli, bunu begenmedi!! napalim illa yalan mi soyleylim arkadas ya bu nedir???

bi daha boyle bir cevabim kesinlikle olmayacak!!!

Click ID 529,985,148
Start Time 28 Jun 2019 10:58:52 EDT
LOI 2m 37s
Project CINT - 491518
Reward $0.95
Status Screened Out

profilinde zaten doğru bilgiler varsa sen anket bekleme boşuna

msj atmissin da sana msj atilmiyor?

herneyse, proflimde zaten calisiyor gozukuyor, soruda haneye en cok gelir getiren kisinin meslegi diyor

Kardeş takma kafana boş ver anketi tamamlasanda bu cint denilen anket şirketi ödediği parayı bir süre sonra geri alıyor. O yüzden fazla üzülmeye gerek yok
c

Ilginc ben hic gormedim geri aldigini genelde cint olumlu bnm icin ursurveys berbat surekli we are sorry. Ceken bi sirket

Bende nedense hep bu şirketten sorun yaşıyorum şuana kadar en az 10 anket ücreti geri almıştır benden. Çok titiz davranıyorlar

En son 17 haziranda tam 3 ay önceki anketin ücretini geri almıştılar

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the CINT Project #369682 that you completed on 19 Mar 2019 for $0.41 has been reversed. Your account has been debited accordingly. More info.
Hocam siz nasıl 1580 tane offer yaptınız offerlar bende hiç yenilenmiyor.

2016 yılından beri üyeyim 1000 tanesi anket gerisi uygulama yükleme, oyun vs birde ilk başlarda radyo vardı burda 1 saat dinleyince 0.01 cent veriyordu o zamanlar çok takılmıştım. Şimdi olsa hayatta yapmam. Anketler ve offer görevleri birlikte gösteriliyor yani.

ANKETLER » Post #4032

Fri Jun 28, 2019 10:08 in Turkish

crazyengineer wrote:
serkang wrote:
crazyengineer wrote:
sems-i wrote:
crazyengineer wrote: eve asil geliri getiren emekli, bunu begenmedi!! napalim illa yalan mi soyleylim arkadas ya bu nedir???

Click ID 529,985,148
LOI 2m 37s
Project CINT - 491518
Reward $0.95
Status Screened Out

herneyse, proflimde zaten calisiyor gozukuyor, soruda haneye en cok gelir getiren kisinin meslegi diyor

Kardeş takma kafana boş ver anketi tamamlasanda bu cint denilen anket şirketi ödediği parayı bir süre sonra geri alıyor. O yüzden fazla üzülmeye gerek yok
c

Ilginc ben hic gormedim geri aldigini genelde cint olumlu bnm icin ursurveys berbat surekli we are sorry. Ceken bi sirket

Bende nedense hep bu şirketten sorun yaşıyorum şuana kadar en az 10 anket ücreti geri almıştır benden. Çok titiz davranıyorlar

En son 17 haziranda tam 3 ay önceki anketin ücretini geri almıştılar

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the CINT Project #369682 that you completed on 19 Mar 2019 for $0.41 has been reversed. Your account has been debited accordingly. More info.

ANKETLER » Post #4031

Fri Jun 28, 2019 10:04 in Turkish

ankettasksever wrote: 28 Jun 2019 09:47 EST Credit Survey Conversion #84812588 Complete - $0.2300

cint göndermiş. son 3 günde 3 geri ödeme hayret. ;)

Çok komikmiş gerçekten

ANKETLER » Post #4027

Fri Jun 28, 2019 08:37 in Turkish

crazyengineer wrote:
sems-i wrote:

Click ID 529,985,148
LOI 2m 37s
Project CINT - 491518
Reward $0.95
Status Screened Out

Wannads tamamen kayboldu? » Post #7

Fri Jun 28, 2019 08:34 in Turkish

Wannads will be back on Monday. Pazartesi geri dönecekmiş

ANKETLER » Post #4025

Fri Jun 28, 2019 08:24 in Turkish

529,990,888 Quota Full 28 Jun 2019 11:16 EDT 5s CINT 491518 $0.95
529,925,991 Screened Out 28 Jun 2019 07:45 EDT 2m 35s CINT 481774 $0.89

İkisi de attı kısmet değilmiş. Bugün hiç bir şey kazanamadık

ANKETLER » Post #4016

Fri Jun 28, 2019 05:14 in Turkish

Ozennn wrote: 13m 37s
Project CINT - 481774
Reward $0.89
Status Completed

günün ilk anketi :/

bilgisayar markalarını soruyor

12 ay içinde aldığım aletlerin parasını ben ödediğim için ankete devam edemedim hediye anketi miydi bu ? Ne kadar saçma

TASK GÜNCEL! » Post #1998

Fri Jun 28, 2019 01:31 in Turkish

aysesevengl1608 wrote: Hocam güncelleme yaptım yazımda job history'de sonradan öğrendim orada olduğunu. Zaten task çok sıkıntılı bir task website adresi var şirket adresleri aynı fakat kabul etmedi inşallah düzelir şu an %66 da kaldı doğrulamam bu task yapanlar nasıl takır takır yapıyor anlamış değilim.

teşekkürler bilgi için .

TASK GÜNCEL! » Post #1996

Fri Jun 28, 2019 00:40 in Turkish

aysesevengl1608 wrote: Task: Help Us Find Urls Matching The Provided Business Information V.2 (Full)
İş Kodu: 1396630
Ücreti: 0.07 Cent
Level Etkisi: Bilinmiyor

Kaç görev vardı bunda birde job history kısmında yapılan görevin en sağında siyah daire içinde - varsa level etkisizdir.

TASK GÜNCEL! » Post #1976

Sun Jun 23, 2019 05:42 in Turkish

Arkadaşlar paylaşıldımı bilmiyorum ama task anketi var level 1 1396244 A Survey About Why You Do Figure Eight Tasks 0.14 cent veriyor

ANKETLER » Post #3878

Sun Jun 23, 2019 04:26 in Turkish

ankettasksever wrote:
serkang wrote:
ankettasksever wrote:
serkang wrote:
cgtyeskc wrote:
serkang wrote:
ankettasksever wrote: 21 Jun 2019 15:51 EST Credit Survey Conversion #84638633 Complete - $0.6600

lastik anketi.

Bu paylaştığın anketlerin hepsini sen çözüyor musun , bu EST bağlantısı nerde ?

EST denilen şeyin ismi ''eastern standard time'' özetle Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması diyebiliriz ''doğu'' yani anketlerle alakası olan birşey değil kardeşim offers history kısmında seninkilerin de yanında yazıyordur bakabilirsin oranın saatine göre anketleri ne zaman yaptığına
İyi Çalışmalar.

Cevap için teşekkürler bunu biliyorum da bu arkadaş bu anketin yerini neden bildirmiyor da yaptım diye paylaşıyor onu anlamadım sadece. Düzgün bir şekilde paylaşılsa daha çok faydalı olur bence.

2016 dan beridir buradasın hala paylaşılan ücret nereden gelir anlayamıyorsan diyecek birşey yok. anket routerleri kısıtlı sayıda.

0.60 lık gördün mü opinionworld

0.66 lık opinionsurveys

0.62 lik surveytime

0.50 ve 0.25 easysurvey shortsurveys

wannadlar fiyatlar bellı zaten 0.31, 0.44 vb. bunlarda offers yazıyor diğerlerinde surveys.

davetle gelenleri söylüyoruz istisna olarak geriye birşey kalmıyor.

Dostum neden atar yaptın şimdi ben seni takip etmiyorum ki , yeni üye olan senin yazdıklarından ne anlar bana söyler misin ? Sadece öneride bulundum sana yaptığın işi daha anlaşılabilir yaparsan daha fazla insana yardımın dokunacağını söylemek istedim ama eleştiriye kapalı olduğu bilmiyordum.

işte sorunda o ya! yeni üyeler bile sormuyor bu soruyu.

beni neden takip edesin ki. paylaşımlar genel ve mantık belli. bunu anlatmaya çalışıyorum.

bu şekilde sadece ben paylaşım yapmıyorum. yenisi eskisi yaptığı anketin complate bilgisini kopyala yapıştır yaparak atıyor. herkes anlıyor hiç bir sorun çıkmıyor bu zamana kadar. tek talep eden sensin.

offers ve surveys ayrımını yapabiliyorsan sen de anlarsın.

bir de zamanın da güzel ücretli anketleri yapmışsın. sitenin eskisi gibi verimli bol ücret ödemediğine sende şahitsin millete offersları yapmayalım davetle anket bekleyin diyorsun. tüm acayip fikirler senden çıkacak ben mi kapalı olacağım?

davetle anket az geliyor. gelse de ya atıyor ya kota dolmuş oluyor. offersları yapmış olmamız belki bir iki ücreti güzel anketi engeller fakat genelde offerslardan kazanıp ilerliyoruz. birisi kendisini feda etsin offesları yapmadan davetle anket beklesin bakalım kazanabiliyor mu? adam daha 9$ kazanabilmiş. sen ona anket bekle diyorsun. ya gelmezse? bilimsel bir veri var mı elinde? burada zaman herşey zaman demek para demek. bende kaçana üzülmeyın ne yakalıyorsanız yapın ilerleyin diyorum ki kendim de bu şekil yaparak ilerliyorum.

Hep bir iğneli cümlelerle cevap veriyorsun. Ben insanların bir şeyi bilip bilmemelerine bakmam paylaşım yapacaksam anlaşılır olmasına dikkat ederim.

Neyse senin yaptığını yapmıyorum yazdığın bir çok şeyin cevabı var ama konu daha fazla uzamasın diye son veriyorum. İyi günler

ANKETLER » Post #3875

Sun Jun 23, 2019 03:12 in Turkish

ankettasksever wrote:
serkang wrote:
cgtyeskc wrote:
serkang wrote:
ankettasksever wrote: 21 Jun 2019 15:51 EST Credit Survey Conversion #84638633 Complete - $0.6600

lastik anketi.

Bu paylaştığın anketlerin hepsini sen çözüyor musun , bu EST bağlantısı nerde ?

EST denilen şeyin ismi ''eastern standard time'' özetle Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması diyebiliriz ''doğu'' yani anketlerle alakası olan birşey değil kardeşim offers history kısmında seninkilerin de yanında yazıyordur bakabilirsin oranın saatine göre anketleri ne zaman yaptığına
İyi Çalışmalar.

Cevap için teşekkürler bunu biliyorum da bu arkadaş bu anketin yerini neden bildirmiyor da yaptım diye paylaşıyor onu anlamadım sadece. Düzgün bir şekilde paylaşılsa daha çok faydalı olur bence.

2016 dan beridir buradasın hala paylaşılan ücret nereden gelir anlayamıyorsan diyecek birşey yok. anket routerleri kısıtlı sayıda.

0.60 lık gördün mü opinionworld

0.66 lık opinionsurveys

0.62 lik surveytime

0.50 ve 0.25 easysurvey shortsurveys

wannadlar fiyatlar bellı zaten 0.31, 0.44 vb. bunlarda offers yazıyor diğerlerinde surveys.

davetle gelenleri söylüyoruz istisna olarak geriye birşey kalmıyor.

Dostum neden atar yaptın şimdi ben seni takip etmiyorum ki , yeni üye olan senin yazdıklarından ne anlar bana söyler misin ? Sadece öneride bulundum sana yaptığın işi daha anlaşılabilir yaparsan daha fazla insana yardımın dokunacağını söylemek istedim ama eleştiriye kapalı olduğu bilmiyordum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 21:49:21 PST