Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKET (GENEL) » Post #579

Tue Apr 19, 2016 08:52 in Turkish

opinion world üzerinde anket var arkadaşlar beni yine attı umarım sizi kabul ederler

ANKET (GENEL) » Post #578

Tue Apr 19, 2016 08:21 in Turkish

zirpinti wrote: hamsim balık toplamıyormusun :)

Balıklar kaçıyor dostum yakalayamıyorum :)

ANKET (GENEL) » Post #574

Tue Apr 19, 2016 06:35 in Turkish

mstkmstk85 wrote:
amour_61 wrote:
mstkmstk85 wrote: bende yaptım cint anketi kısa sürdü.din ile ilgili bir anketti. ödeme geçmedi pending tede gözükmüyor :S
derken şimdi geçti hesaba 0,72

Bizi ne diye attı anlayamadım hiç bir ankete kabul edilmemeye başlandım.anket var diye uyarı geliyor tıklıyorum malum yazı geliyor. Dürüstlükten ötürü galiba

bekar medeni durumum. resmi nikah mı dini nikah mı yapmak istermisininiz diye sorular sordu. 2 dakika sürmedi.

Bende bekarım anladığım kadarıyla evlilik konusunda bende umut olmadığını fark edip almadılar ankete. Anketlerden ümidi kestim başka şekilde de para kazanılmaz ki burda. Task desen yeni başladık level 0 durumdayım level 1 için task yapmalıyım oda gelmiyor. 0.001 ile para mı kazanılır ya da radyo dinleyerek.

ANKET (GENEL) » Post #569

Tue Apr 19, 2016 04:53 in Turkish

mstkmstk85 wrote: bende yaptım cint anketi kısa sürdü.din ile ilgili bir anketti. ödeme geçmedi pending tede gözükmüyor :S
derken şimdi geçti hesaba 0,72

Bizi ne diye attı anlayamadım hiç bir ankete kabul edilmemeye başlandım.anket var diye uyarı geliyor tıklıyorum malum yazı geliyor. Dürüstlükten ötürü galiba

ANKET (GENEL) » Post #557

Mon Apr 18, 2016 09:03 in Turkish

Ben o ankette doğruları yazdığımdan atıldım illa iyidir filan mı diyecektim anlayamadım. Şurda bütün anketlere dürüstçe cevaplar yazıyorum 1 kaç tane dışında hepsinden atıldım. Böyle olunca da insanda devam etme şevki kalmıyor. Tamam anket için hedef kitle olmadığımı var sayıyorum da ileride olmayacağım ne malum. Bu nasıl anket anlayışıdır.

TASK (GÜNCEL) » Post #9002

Sat Apr 16, 2016 14:27 in Turkish

Merhaba herkese 895905 Find The Linkedin Match 21 tane yaptım task sayfasında sadece bu görev var ancak şöyle bir sorun var sayfanın yarısı çıkıyor diğer yarısı gözükmüyor doğal olarak devam edemiyorum. Şuana kadar 3 task görevi yaptım level 1 için 2 farklı task daha yapmam lazımmış ancak başka gelmiyor , buda devam etmiyor. Yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.

ANKET (GENEL) » Post #542

Fri Apr 15, 2016 15:09 in Turkish

opinionda anket var arkadaşlar beni aşağıdakilerden hangisine sahipsiniz kısmında attı listedeki bir çok seye sahiptim

ANKET (GENEL) » Post #494

Sat Apr 09, 2016 04:05 in Turkish

Damlaya damlaya göl olmuyor arkadaşlar :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:38:52 PST