Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

kendi hesabına üye yapmak » Post #2

Tue Apr 26, 2016 15:14 in Turkish

kardeşim kendi nick adına tıkla orada my affiliate details diye yazan bir yer var para bilgilerinin hemen altında o yazının altında ki linki kopyala (cilixsense.com la başlayan) üye yapmak istediğin kişiye gönder o link üzerinden üye olun herkes senin referansın oluyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #9248

Tue Apr 26, 2016 15:09 in Turkish

pegasusday wrote:
amour_61 wrote: 901432 So You Think You Can Search5? We Want You To Help Us Find The Inv... arkadaşlar bu task yapan varsa yardımcı olur mu

Kardeşim yapma bu taskı bugün yaptım 3 soruluk quizin 2 sorusu hatalı olduğu için expelled oldum ticket attım cevap bekliyorum.

Ben hiç level atlayamayacağım sanırım inglizcem giriş seviyesinde olduğu içinde görevi tam olarak anlayana kadar fazlasıyla hata yapıyorum level 0 ve ortalamam %77.5 . Bir öneriniz var mı ?

TASK (GÜNCEL) » Post #9244

Tue Apr 26, 2016 14:28 in Turkish

yine elektrikler gitti >:(

TASK (GÜNCEL) » Post #9243

Tue Apr 26, 2016 14:25 in Turkish

901432 So You Think You Can Search5? We Want You To Help Us Find The Inv... arkadaşlar bu task yapan varsa yardımcı olur mu

ANKET (GENEL) » Post #700

Tue Apr 26, 2016 13:41 in Turkish

Offers altında persona ly de anket var 0.84 dolar değerinde kabul edilmedim yine belki sizler faydalanırsınız.

ANKET (GENEL) » Post #686

Tue Apr 26, 2016 05:32 in Turkish

anxiety54 wrote: az önce hiç marsa tren sürdün mü dedi cevabım hiç de hoşuna gitmedi. :)

Bu puanınızı düşüren sorulardan biri sanırım ne kadar dikkatli cevap verdiğinizi kontrol ediyor bence başka bir açıklaması yok.

ANKET (GENEL) » Post #678

Tue Apr 26, 2016 03:20 in Turkish

offer toroda anket var arkadaşlar beni almadı ankete isterseniz siz deneyin 1.04 dolar veriyor (saat 13:20)

WOOBi ViDEO » Post #9

Mon Apr 25, 2016 09:05 in Turkish

kingnina wrote: nerde woobi videolar? bulamadım.

Kardeşim nick adına tıkla wach videos and earn clixcents var onun hemen yanında mavi renkte çıkıyor video olduğu zaman orada beliriyor.

WOOBi ViDEO » Post #8

Mon Apr 25, 2016 09:02 in Turkish

geocity wrote: Onun da zırkı çıktı. Önceden her videoya 1 veriyorda. Sonra 2 videoya 1 şimdi de 3 videoya 1. Bakalım ne kadar daha düşürecekler. Bunu sadece checklisti tamamlamak için yapıyorum, yoksa bu paralara izlenmez

Çok güldüm kardeşim bu paralara izlenmez lafına :D Allah hep güldürsün seni :)

TASK (GÜNCEL) » Post #9207

Mon Apr 25, 2016 07:13 in Turkish

capaxa wrote:
amour_61 wrote: arkadaşlar ben 900701 Classify App Into One Of The Following Category: Clean, Chat And .... diye devam eden taskı yapıyorum acemiyim şimdi bu link veriyor orda bu app ne için kullanılıyor diyor. Çeşitli seçenekler var link kırık bilmem ne diye şimdi bana candy crush saga diye bir app soruyor bu oyun ancak listede oyun var ama s..x game olarak var :D bunu mu işaretliyeceğiz ben bir şey anlamadım birde bu puan hangi tasklardan düşüyor quiz mode yazıyor yukarıda. Level 1 olmak için task yapmak lazım yoksa bununla uğraşmam ama mecburum bir yardım edin acele soru üzerinde bekliyorum

Orda yazan kategoriler dışında bir şeyse (normal oyun , haber uygulaması vs..9) clean app diyoruz.

Sizden önce cevapladım sosyal medya olarak işaretledim cnn ile ilgili bir şey daha vardı ona da öyle dedim hatalı gösterdi low filan dedi daha görünmüyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #9203

Mon Apr 25, 2016 06:44 in Turkish

sosyal medya yazdım hatalıymış :( arkadaş bu iş bana göre değil kimsede yardım etmiyor eyvallah

TASK (GÜNCEL) » Post #9202

Mon Apr 25, 2016 06:38 in Turkish

arkadaşlar ben 900701 Classify App Into One Of The Following Category: Clean, Chat And .... diye devam eden taskı yapıyorum acemiyim şimdi bu link veriyor orda bu app ne için kullanılıyor diyor. Çeşitli seçenekler var link kırık bilmem ne diye şimdi bana candy crush saga diye bir app soruyor bu oyun ancak listede oyun var ama s..x game olarak var :D bunu mu işaretliyeceğiz ben bir şey anlamadım birde bu puan hangi tasklardan düşüyor quiz mode yazıyor yukarıda. Level 1 olmak için task yapmak lazım yoksa bununla uğraşmam ama mecburum bir yardım edin acele soru üzerinde bekliyorum

GRİD KAZANÇLARİ » Post #436

Sun Apr 24, 2016 04:07 in Turkish

Banada az önce 5 extra şans çıktı 11*11 de zaten başka bir şeyde çıkmıyor.

ANKET (GENEL) » Post #662

Sat Apr 23, 2016 01:26 in Turkish

arkadaşlar clixcent ana sayfasında mavi video var 0.01 cent veriyor en azından bonus için görev tamamlamaya yardımcı olur. saat 11:26

ANKET (GENEL) » Post #659

Fri Apr 22, 2016 10:24 in Turkish

Cromwelle wrote:
amour_61 wrote: trialpay üzerinde ssi surveys de çok kısa 0.25 lik anket var. %75 lik kısmında beni attı.

Sana iyi anket gelmiş ama yinede ben artık pek fazla anket konusunda uğraşmıyorum tırt bir şey.

Geliyor da ne oluyor ki :) bazen bir tanesinden bazen hiç birinden bir şey alamıyorum. Burada paylaşıyorum ki görmeyen arkadaşlar fark etsin hiç değilse onlar kazansın diye. Sonuçta anket gelmiş yapamamışsın ne fayda.

ANKET (GENEL) » Post #657

Fri Apr 22, 2016 07:57 in Turkish

trialpay üzerinde ssi surveys de çok kısa 0.25 lik anket var. %75 lik kısmında beni attı.

ANKET (GENEL) » Post #656

Fri Apr 22, 2016 07:52 in Turkish

Offers Adsccend altında Extra High Paying Survey +28 de anket var ve kabul etmedi

ANKET (GENEL) » Post #655

Fri Apr 22, 2016 07:49 in Turkish

optionworld anketi var 17:48 itibariyle ilk sorudan atıldım :) ve çok saçma

ANKET (GENEL) » Post #653

Fri Apr 22, 2016 07:44 in Turkish

sevval1912 wrote:
amour_61 wrote: arkadaşlar offer toro üzerinde ssi de anket var 0.20 veriyor ama hiç yoktan iyidir kaçırmayın bence

offertorodan yaptığım hiçbir anketin parasını alamadım :(

Ben yaptım ve hemen ödediler

ANKET (GENEL) » Post #649

Fri Apr 22, 2016 06:40 in Turkish

arkadaşlar offer toro üzerinde ssi de anket var 0.20 veriyor ama hiç yoktan iyidir kaçırmayın bence
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:41:00 PST