Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

YourSurveys banlanma » Post #4

Thu May 12, 2016 10:44 in Turkish

Bende de tokenads içeriğinde hiçbir şey görünmüyor :) Max12755 yes no sorunu bende de mevcut.

Anketten atma sorunu » Post #3

Thu May 12, 2016 08:01 in Turkish

efsane190790 wrote: Merhabalar,

Arkadaşlar 2-3 seferdir 0.85$ lık anket geliyor fakat tıklıyorum sonra sorry ile başlayan yazı geliyor anketten atıyor sorun nedir? Sizde de böyle oluyor mu?

Herkes aynı merak etme sana özel bir durum değil.

TokenAds Zubizu » Post #3

Thu May 12, 2016 02:26 in Turkish

EXCELANS wrote: MERHABA BEN YÜKLEDİM VERMEDİ DESTEK KISMINDA KIRMIZI ORTADA NOTİCE YAZIDIĞINDAN TİCKET DE ATAMIYORUM YARDIMCI OLUN

üye olmanız gerekli indirip yüklemek yetmiyor vereceğiniz telefon numarasına doğrulama mesajı gelecek. İlgili alana onu yazınca 0.40 cent hesabınıza geçer. Güvenli bir uygulamadır merak etmeyin.

video yardımmmm » Post #4

Wed May 11, 2016 12:49 in Turkish

sevval1912 wrote: siz yine almışsınız bana hiçbir şey vermedi.

Aldı dediğiniz bir cent Şevval hanım :D

Radioloyalty » Post #4

Wed May 11, 2016 12:20 in Turkish

Sorunu bildirdim düzelttiler konu kapanabilir

video yardımmmm » Post #2

Wed May 11, 2016 09:53 in Turkish

ihsanmert wrote: arkadaşlar manyak bu videolar sabahtan beri 20 oldu video izliyorum 1 cent verdi anlamadım.

Aynen kardeşim bende saymadım ama 20 ye yakın izlemişimdir 1 cent aldım karşılığında

Radioloyalty » Post #3

Wed May 11, 2016 05:38 in Turkish

bykazancom wrote:
serkangurdal wrote: Videolardan sonra Radioloyalty de para vermemeye başladı :) son 12 kod girişine hiç ödeme yapmadı.

her yarım saatte bir veriyor değilmi bana her yarım saatte kod çıkıyor ama vermiyor iyi sen almışsın

Her yarım saatte bir kod çıkıyor evet ama 0.01 cent için 4 kez bu kodu girmelisiniz yani 2 saatte 0.01 cent veriyordu. Pek kazançlı olmasada bilgisayarım sürekli açık olduğu için bir köşede açık tutuyordum. Dün geceden şu zamana kadar 16 kez o kodu girdim 0.04 vermeliydi ama vermedi.

Radioloyalty » Post #1

Wed May 11, 2016 04:34 in Turkish

Videolardan sonra Radioloyalty de para vermemeye başladı :) son 12 kod girişine hiç ödeme yapmadı.

ANKET (GENEL) » Post #876

Wed May 11, 2016 02:41 in Turkish

handeali wrote: OPİNİON SURVEY LİNKİ BEN DE GİTMİŞ.

SADECE OPİNİON WORLD LİNKİ VAR.

YANİ TOLUNADAN GELEN ANKETLERİN LİNKİ YOK OLMUŞ SABAH BEN DE .SİZDE DE AYNI SORUN VAR MI?

evet survey altında yok ancak offer başlığı altında tokenads de mevcut oradan kontrol edebilirsiniz. Anket almanın tedını çıkarın diye yazıyor link : Sign In - ClixSense[/quote]

WOOBi ViDEO » Post #26

Tue May 10, 2016 17:53 in Turkish

EceTimberlake wrote: bilgisayarda görünmüyor offertoro videoları.Bende mi sorun acaba

Bende de görünmüyor

Clixsense öldü mü? » Post #8

Tue May 10, 2016 02:33 in Turkish

zgkcd wrote: Merhaba arkadaşlar.

Her gün ilgilenemiyorum ama, anketler konusunda hatalı davranıyorsunuz, anket eşleştiriciler geçmişteki cevaplarınızıda değerlendiriyor, genel profil bilgileriniz dışında. Sadece o ankete uymak için yalan beyan verdiğiniz için anketten atılıyorsunuz, bunu sürekli yaptığınızda trait skorunuz düşer bir sure sonra butun anketlerden atılırsınız. Bilgileriniz sabit olursa size uygun anketler suzgeçten gelir ve sorunsuz tamamlarsınız. Sizin yazdığınız sorunları bu nedenle yaşamıyorum sanırım.

Skorum 91 kardeşim 9 puanda coca cola anketinde yaptığım bir hatadan dolayı düştü verdiğim bütün cevaplar site üzerine kayıtlı olduğum profilde ve önceden gelen anketlerde verdiğim cevaplarla örtüşüyor 3. 5 kuruş var diye yalan dolan bilgide vermiyorum , neyse onu yazıyorum.

Clixsense öldü mü? » Post #5

Mon May 09, 2016 06:54 in Turkish

clickist wrote: Siteye bir süredir girmiyorum. 3 gündür giriyorum ne anket var ne bir şey. mutlaka atıyor. sanki anlaşmalı gibi.

sorum şu, sizler anket yapabiliyor musunuz? yoksa sadece bana mı böyle denk geldi?

Kardeş benim için premium olunca clixsense öldü. Sizde nasılsa bende de öyle 1.5 haftadır 1 tane anket yapmadım gelenlere de almıyor. Önceleri soru sorar uygun olmadığımda atardı şimdi ise tıklayınca atıyor bende bunu premium üye olmama bağlıyorum. 1.5 haftadır premium üyeyim. 1.5 haftadır anketlerden bir şey aldığım yok yorum sizin.

Premium Üyelik » Post #3

Fri May 06, 2016 07:40 in Turkish

Hayırlı olsun Yüzde dışında bir getirisi yok ben pişmanım işin garibi premium olunca anket yapamamaya anketlere almamaya başladı belki alakası yok ama 1 haftadır bir tane anket yapamadım. Ya almadı ya da yarısında attı.

ANKET (GENEL) » Post #808

Tue May 03, 2016 12:48 in Turkish

arkadaşlar ben sizler için burdayım beni yine attı offertoroda 0.60 centlik anket var profil bilgileri soruyor ama nerde hata yapıyorsam yine atıldım :). Neyse yazayım buraya da başkaları faydalansın ;) link Sign In - ClixSense

ANKET (GENEL) » Post #807

Tue May 03, 2016 12:27 in Turkish

Frozenhill wrote: Yoursurvey dekini ben yapabildim

o zaman ne mutlu sana kardeşim :) biz yine 0.001 e devam teşekkürler clixsense :D

ANKET (GENEL) » Post #805

Tue May 03, 2016 12:11 in Turkish

yoursurvey de anket var arkadaşlar bundan da atıldığımı belirtmek isterim anket puanıma bakıyorum %91 ama gelen bütün anketler tekmeyi basıyor :) artık çok düşmeyeceğim üstüne sürekli online oluyoruz da ne oluyor. Bu arada okuyan herkesin kandili mübarek olsun

ANKET (GENEL) » Post #804

Tue May 03, 2016 11:50 in Turkish

rmdy11 wrote:
amour_61 wrote: 3. cint anketi ve yine kabul edilmedim 1.50 dolar değerindeydi task bile yapamıyorum gelmiyor. Gelenlerde de hata yaptım premium oldum keşke olmasaydım. Premium olmayı düşünenler referans bulamıyorlarsa kesinlikle premiuma geçmesinler. Grid kazancı filan artar dediler tamamen yalan hiç bir şey artmadı sadece 3 ila 4 cent fazladan reklama tıklıyorsunuz o kadar. Geçmeseydim parayı alır bu işi bırakırdım sıkılmaya başladım.

6 dolarda ödeme alıyorsun clixgrid 5 sn bekliyorsun bence güzel özellikler :D Referans komisyonları da çok iyi 10 dolarda 2 dolar veriyor bence referans bulmak için uğraşın.

referans bulmak kolay iş değil ki başka sitelerden reklamda aldım ama 1 tane bile referans çekemedim. Mahalleden bir arkadaşı üye yaptım kime anlatsam uğraşamam diyor :D

ANKET (GENEL) » Post #789

Tue May 03, 2016 09:44 in Turkish

3. cint anketi ve yine kabul edilmedim 1.50 dolar değerindeydi task bile yapamıyorum gelmiyor. Gelenlerde de hata yaptım premium oldum keşke olmasaydım. Premium olmayı düşünenler referans bulamıyorlarsa kesinlikle premiuma geçmesinler. Grid kazancı filan artar dediler tamamen yalan hiç bir şey artmadı sadece 3 ila 4 cent fazladan reklama tıklıyorsunuz o kadar. Geçmeseydim parayı alır bu işi bırakırdım sıkılmaya başladım.

ANKET (GENEL) » Post #788

Tue May 03, 2016 09:19 in Turkish

cintten gelen ikinci ankete (1 dolar) alınmadım arkadaşlar.

ANKET (GENEL) » Post #787

Tue May 03, 2016 09:04 in Turkish

freeddoomm wrote: cintden tuzlu atıştırmalıklarla ilgili bi anket yaptım. 18.40

Nerden alıyorsunuz bölümünde beni attı ne cevap arıyordular merak ettim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:24:46 PST