Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKET (GENEL) » Post #893

Tue May 17, 2016 05:42 in Turkish

serkangurdal wrote: Arkadaşlar Offer bölümünde ssi de çok kısa bir anket var 0.25 cent veriyor hiç yoktan iyidir. (15:30)

Offer Trialpay üzerinde

ANKET (GENEL) » Post #892

Tue May 17, 2016 05:30 in Turkish

Arkadaşlar Offer bölümünde ssi de çok kısa bir anket var 0.25 cent veriyor hiç yoktan iyidir. (15:30)

Matomy video yardım » Post #14

Mon May 16, 2016 15:03 in Turkish

arkadaşlar şuan itibariyle video var (01:03) 0.01 cent verdi check list tamamlamak için işinize yarayabilir

Task yardım » Post #14

Mon May 16, 2016 10:09 in Turkish

ffbuzay55 wrote:
serkangurdal wrote:
ffbuzay55 wrote:
serkangurdal wrote:
ffbuzay55 wrote: triplay oyunları çok zor :D
bu arada radyo iki saate mi 1 cent veriyor yoksa 30 dk ya m ı orasını anlamadım .

2 saatte 0.01 cent veriyor. Ayrıca her 30 dakika da 1 kod girmen gerekiyor

30 dakikada bir kod veriyor derken anlamadım kardeşim

Radyo dinlediğiniz her 30 dakikada 1 kod çıkıyor radyo sayfasında bu kodu girmeniz gerekiyor. Toplamda 4 defa bu çıkan kodu girince 0.01 cent kazanıyorsunuz buda 2 saate denk geliyor. Önemli olan çıkan Kodları girmek.

keşke senin refin olsaydım kardeşim keşke. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. İnşallah çook paralar kazanırsın bu sistemde.

Rica ederim kardeşim hiç sorun değil. Bilgim dahilinde her zaman yardımcı olabilirim. Size de bol kazançlar.

Task yardım » Post #12

Mon May 16, 2016 09:08 in Turkish

ffbuzay55 wrote:
serkangurdal wrote:
bu arada radyo iki saate mi 1 cent veriyor yoksa 30 dk ya m ı orasını anlamadım .

30 dakikada bir kod veriyor derken anlamadım kardeşim

Radyo dinlediğiniz her 30 dakikada 1 kod çıkıyor radyo sayfasında bu kodu girmeniz gerekiyor. Toplamda 4 defa bu çıkan kodu girince 0.01 cent kazanıyorsunuz buda 2 saate denk geliyor. Önemli olan çıkan Kodları girmek.

Task yardım » Post #10

Sun May 15, 2016 13:36 in Turkish

ffbuzay55 wrote: http://i.hizliresim.com/9LXpMr.png

bi yanlışın var spartoo da galiba

0.40 centlik bir teklif olmalı ben yapmıştım daha önce belkide kaldırıldı.

Task yardım » Post #9

Sun May 15, 2016 13:34 in Turkish

Paypal Nakit Kart » Post #5

Sun May 15, 2016 05:24 in Turkish

Açılsa da elinizde ki kartı kullanamayacaksınız yukarıda ondan bahsediliyor zaten.

Paypal Nakit Kart » Post #2

Sun May 15, 2016 05:12 in Turkish

hdturkey wrote: Arkadaslar paypal nakit başka banka ile anlaşma yapıcak mı? Tekrar kullanabilecekmiyiz? Cevaplarsanız sevinirim.

Türkiye’de son iki yıldır TEB iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli PayPal Nakit Kart programının durdurulmasına karar verilmiştir.

Bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularını yanıtlamak ve kart bakiyenizi kolaylıkla çekebilmenize yardımcı olmak için PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.

Kart bakiyenizi 31 Temmuz 2016 tarihine kadar;

MasterCard geçen yerlerde kullanabilir,
TEB ATM'lerinden yıllık nakit çekim limitiniz kadarı nakit olarak çekebilir,
TEB şubelerinden 1 Haziran 2016 tarihi itibariyle nakit olarak alabilirsiniz.

Kart yüklemeleri 1 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. Bu süreçte kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız için; PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerine 0 212 331 70 75 numaralı telefonu arayarak veya destek@paypal-nakit.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için
PayPal Nakit
adresinden Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni bir bankayla anlaşma ile ilgili bir açıklama yapılmadı sanırım olmayacak.

Find The Linkedin Match » Post #2

Sun May 15, 2016 05:00 in Turkish

ffbuzay55 wrote: Arkadaşlar level 0 ım bu task geldi tıkladım açılmadı hata verdi. Bu level sıfır taskı değil mi

Bana da oluyor belirli bir kotası var sanırım o kota dolduğuna başka kullanıcı kabul etmiyor olabilir.

Task yardım » Post #6

Sun May 15, 2016 04:47 in Turkish

ffbuzay55 wrote: 211 offers yapmışsın kardeşim. hangi offerslar yardımcı olabilir misin ?

106 tanesi radyo kardeşim 2 saatte 0.01 cent veriyor onu pek tavsiye etmem benim pc sürekli açık o yüzden açıyorum pek kazançlı değil. Offer bölümünde bulunan trial pay , matomy , superrewards , tokenads, offertoro , adscend üzerinde oyun uygulama ve kayıt olmanızı isteyen teklifler var onları yapabilirsin. Mesela Tokenads de Zubuzi var cep telefonuna yüklenen uygulama onu yükle ve kayıt ol 0.40 cent veriyor sonra trialpay üzerinde spartoo var siteye kayıt ol ona da 0.40 cent veriyor. Beko arçelik gibi firmaların kampanyaları var superrewards üzerindeydi sanırım onlara üye ol . Hyundai'ye test sürüsü için başvur gibi. Trial pay üzerinde basit oyunlar var onları da oynayarak para kazanbilirsin.

Matomy video yardım » Post #13

Sat May 14, 2016 12:32 in Turkish

Bordo61 wrote:
serkangurdal wrote: Bu defa ücret ödemedi altta dikkatimi çeken 3 video izleyin clixcent kazanın diyor

Muhtemelen videolar sınırlı sayıda geliyor. Çünkü başka açıklaması.

Elbet yakalrız bir gün:)

inşallah kardeşim :) tekrar video görürsem yine burda duyururum.

Task yardım » Post #3

Sat May 14, 2016 07:55 in Turkish

ffbuzay55 wrote: Arkadaşlar bir haftadır üyeyim level sıfır taskı gelemdi. 3 tane sak gelmişti tıklayınca bu task şu an mevcut değil dedi. Neden Level 0 taskı gelmiyor. Size kaç gün sonra geldi ??

Level 0 task çok nadir gelir kardeşim ben 1.5 aydır üyeyim hala level 0 'ım gelenlerde de çok hata yaptım bazı tasklarda hatada vardı sonucunda ortalamam %76 ya düştü. Task yapmak için iyi bir ingilizce gerekiyor bende ki yeterli değil çeviriyle de tam anlam çıkaramıyorsun.

Matomy video yardım » Post #11

Sat May 14, 2016 07:11 in Turkish

Bu defa ücret ödemedi altta dikkatimi çeken 3 video izleyin clixcent kazanın diyor

Matomy video yardım » Post #10

Sat May 14, 2016 07:08 in Turkish

Şuanda video var arkadaşlar

Matomy video yardım » Post #9

Sat May 14, 2016 03:57 in Turkish

Bordo61 wrote:
serkangurdal wrote:
Bordo61 wrote: Pc'den mi izledin yoksa telefondan mı ? Birde hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

Pcden kardeşim chrome ile

Cihaz ve tarayıcısı ile olmayan bir sorun var ama, nedir çözemedim. Çünkü bende de sürekli hata veriyor.

Yine de teşekkürler.

şuanda yok kardeşim ben konuyu açan arkadaşın yazdıklarını okudum baktım video vardı izledim. Bende ilk kez o bölümde video izledim şu an bende de yok.

Matomy video yardım » Post #6

Sat May 14, 2016 03:30 in Turkish

Bordo61 wrote: Pc'den mi izledin yoksa telefondan mı ? Birde hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

Pcden kardeşim chrome ile

Matomy video yardım » Post #4

Sat May 14, 2016 03:25 in Turkish

ffbuzay55 wrote: bana hep opss diyor

Siz burda yazınca kontrol ettim , üyeliğimden beri ilk kez o bölümde video izledim. Yazdığım anda kontrol ettiniz mi ? Birde anasayfa üzerinden izlemeye çalışıyorsunuz dimi ?

Matomy video yardım » Post #2

Sat May 14, 2016 02:47 in Turkish

ffbuzay55 wrote: Arkadaşlar matomy videoalrı tr de izlenmiyor mu

Ben az önce 1 video izledim 1 cent verdi.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #459

Fri May 13, 2016 09:16 in Turkish

arkadaşlar bir şey deneyelim mi 10 premium üye ile toplam 600 kare var herkese bir bölümü verelim mesela yukarıda ki ilk 2 sıra birine altttaki 2 sıra birine diye bakalım çıkacak mı bende merak ediyorum.Benimle birlikte 10 premium üye lazım :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:58:21 PST