Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKET (GENEL) » Post #929

Fri May 20, 2016 11:34 in Turkish

İşin bir başka tarafı 21 tanede anket bekliyor adamı :D

ANKET (GENEL) » Post #928

Fri May 20, 2016 11:31 in Turkish

candiamond28 wrote: Su sag ust köşedeki clixresearch ne oluyor. Abi adam cheklist bonusu olarak bnm 3 haftalık kazancimi almis resmin

O kısımda benimde üyeliğim var ancak daha anket görmedim orda.

ANKET (GENEL) » Post #927

Fri May 20, 2016 11:28 in Turkish

bykazancom wrote: adalete bakarmısın ingilteredeki üyelere kaç anket çıkıyor adam 5 anket yapıyor 80$ kazanıyor biz türkiyedeki kullanıcılar ise 1 anket için yapmadığımız şey kalmıyor

Bende bugün 1.84 dolar kazandım seviniyorum adamın checklist bonusu bile bizim kazancımızın 7 katı

REQUIREMENTS kısmındaki 5 kriteri tamamlamak » Post #2

Fri May 20, 2016 06:12 in Turkish

erdem325 wrote: REQUIREMENTS kısmındaki 5 kriteri tamamladığımda ne oluyor ?

kazancının % 6 kadar bonus kazanıyorsun

TASK (GÜNCEL) » Post #9779

Fri May 20, 2016 06:00 in Turkish

beachflowers wrote:
serkangurdal wrote:
beachflowers wrote: günü 62$ ile kapatıyorum, daha yapılacak çok task vardı ama yarın iş başı. Çok fena dalmışım. Herkese bol kazanç.

merhaba günü 62 dolarla kapatan birisi neden premium olmadı ki bonus olarak 10 dolar alırdınız premiumun yarısından fazlasını çıkarmıştınız. Bence hata yaptınız

Clixsense'te yapmıyorum taskları normalde. Bu hafta iki üç tane task sadece buraya özel geldi. O yüzden. Dün de 40$ clixsense 22$'de diğer siteden geldi zaten.

Allah artırsın diyeyim :) bol kazançlar

ANKET (GENEL) » Post #917

Fri May 20, 2016 04:01 in Turkish

erkutc wrote: selamlae arkadaslar az önce toluna da bana anket geldi ama beni attılar anketten . soru ailenizde biri ne iş yapar falan . acaba bı soruya ne cvp vermesi gerekirdi?

Hiç üzülme o anketin devamında sordukları soru .... markarlarından bildiklerinizi yazın bende haliyle yazdım ve atıldım ne ilginç değil mi :D

TASK (GÜNCEL) » Post #9775

Fri May 20, 2016 01:27 in Turkish

beachflowers wrote: günü 62$ ile kapatıyorum, daha yapılacak çok task vardı ama yarın iş başı. Çok fena dalmışım. Herkese bol kazanç.

merhaba günü 62 dolarla kapatan birisi neden premium olmadı ki bonus olarak 10 dolar alırdınız premiumun yarısından fazlasını çıkarmıştınız. Bence hata yaptınız

TASK (GÜNCEL) » Post #9773

Thu May 19, 2016 17:26 in Turkish

bertman73 wrote: 910443 [Easy Job. Increased Pay.] Tell Us What Do People Think About Art... Level 3 Contributors - Best $0.30 59

oo benim task yeni ID ile gelmiş görmemiştim :)

Kardeş Allah kazancını artırsın diyeyim biz daha çok level 0 larda sürünürüz bu gidişle :)

TASK (GÜNCEL) » Post #9766

Thu May 19, 2016 15:17 in Turkish

910978 Twitter Demographics

expelled mode 68% accuracy 10 tasks completed $0.03 per task

Your accuracy is too low.
It looks like you missed too many test questions to continue on this particular task. We hope you'll try some of our other tasks. If you think this happened unfairly, please visit Help in your toolbar, click on Get Support and let us know what happened.

Click here to go back to the job listing page and find more work to do.

Kısaca batırdık

TASK (GÜNCEL) » Post #9752

Thu May 19, 2016 13:20 in Turkish

zirpinti wrote: abd dışı ise no diyeceksin

Eyvallah kardeşim

TASK (GÜNCEL) » Post #9750

Thu May 19, 2016 13:16 in Turkish

FIRAT7 wrote:
serkangurdal wrote:
FIRAT7 wrote: #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany

şuna pozitif dedi yav var mi boyle bişey

Fırat kardeşim ben bu task olayında hep yanlış yapıyorum bıraktım artık. Bu task'ı da yapmaya çalıştım baktım 3 tane hatalı dedi ne olduğuna bakmadan direk kapattım. Bana göre değil daha çok sinir bozucu

burada para kazanmak için şart yanlız task..öyle anketle reklamla yeterince kazanılmıyor maalesef.o yüzden iyice araştırıp ağırlık vermek lazım task olayına..bence bırakma.geleni yapmaya calis.takıldığın noktalarda yaz foruma muhakkak cevap alırsın.yardımcı olunur.

şimdi arkadaş bu twitter taskında kişinin konumunu soruyor twitterdaki kişi ingiltere de yaşıyor ingiltere seçeneği yok ne yapacağız

TASK (GÜNCEL) » Post #9748

Thu May 19, 2016 12:41 in Turkish

FIRAT7 wrote: #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany #mcflyforgermany

şuna pozitif dedi yav var mi boyle bişey

Fırat kardeşim ben bu task olayında hep yanlış yapıyorum bıraktım artık. Bu task'ı da yapmaya çalıştım baktım 3 tane hatalı dedi ne olduğuna bakmadan direk kapattım. Bana göre değil daha çok sinir bozucu

TASK (GÜNCEL) » Post #9735

Thu May 19, 2016 05:31 in Turkish

ffbuzay55 wrote: o görevi bende yaptım ama 1 tane yapınca daha vermiyor ama toplam 20 tane var diyor

Bende de aynı durum söz konusu

TASK (GÜNCEL) » Post #9732

Thu May 19, 2016 05:00 in Turkish

zirpinti wrote: tamam anladım sağol hamsim :)

Bak bunu daha önce de yazdın bir şey demedim bende espriyle karşılık verdim ama bir daha yazma bu şekilde.

TASK (GÜNCEL) » Post #9730

Thu May 19, 2016 04:44 in Turkish

zirpinti wrote: 910548 Türk Web Sayfaları Toplayın
bunu nasıl yapıyorsun 3 link verilmiş
10 adet adres istiyor doğrumu?

O verdikleri örnek sen google'a haber , spor , siyaset , teknoloji , sağlık yaz çıkan bağlantılara tıkla web adreslerini aşağıda ki url bölümüne gir. örneğin haber için haberler.com isimli bir site eklemiştim ben spor için bir spor sayfası gibi

TASK (GÜNCEL) » Post #9728

Thu May 19, 2016 04:02 in Turkish

zirpinti wrote:
serkangurdal wrote: türkçe bir task var şuanda 1 tane yapmama müsade etti sonra

There is no work currently available in this task.
Unfortunately, there is no work currently available for this task, but there might be soon! Please check back in a few minutes.

yazısı geldi.
910548 Türk Web Sayfaları Toplayın
911097 Μάζεψε Εηνική Ιστοσελίδες Με Ακατάηλο Περιεχόμενο Ενηλίκων (18 +)...

bu tasklar level etkiliyormu?

kardeşim çok kolay zaten hata yapma şansın yok ki. Leveli de etkiliyor

TASK (GÜNCEL) » Post #9726

Thu May 19, 2016 02:47 in Turkish

türkçe bir task var şuanda 1 tane yapmama müsade etti sonra

There is no work currently available in this task.
Unfortunately, there is no work currently available for this task, but there might be soon! Please check back in a few minutes.

yazısı geldi.

Adscend Filesfetcher » Post #8

Wed May 18, 2016 04:34 in Turkish

slnskrdrlmz wrote: merhaba, banka kartı bilgilerimi kabul etmiyor neden olabilir acaba ?

içinde para olmamasından ötürüdür bence. Bende banka kartı verdim içinde para yok hata verdi.

çince görev » Post #6

Wed May 18, 2016 02:15 in Turkish

anxiety54 wrote:
erdem325 wrote: çince task geldi nasıl yapıcaz ?

aynı dertten muzdaribim türkçeye de çevirmiyo sayfa :)

Google Çeviri

Motomydeki videolar » Post #6

Tue May 17, 2016 16:31 in Turkish

delibalta wrote: Selamlar Motomy deki videoların çalıştığını görüp kazanç sağlayan arkadaş varmı? :shock:

Ben aldım kardeşim farklı zamanlarda toplamda 4 kez izledim 0.02 cent kazanç sağladım
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 21:56:02 PST