Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #982

Thu May 26, 2016 03:26 in Turkish

Ne kadar sürede geldi peki benim 5 gündür Pending Payout olarak görünüyor

TASK (GÜNCEL) » Post #9908

Wed May 25, 2016 12:43 in Turkish

delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote:
delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote: 913877 Classify App Into One Of The Following Category: Itunes_adt_rando... taskında yorum kısmına ne yazıcağımı anlamadım :) bilen varsa izah edebilirmi teşekkür ederim

Bu görevden ben de çok çektim kardeşim.
Yorum yazın kısmına hangi uygulamaysa mesela diyelim temiz uygulaması.
Yorum kısmına Clean App yazacaksın.
Bu görev yüzünden doğruluğum çok düştü.
Ama mutlaka uygulamanın ingilizcesni ve ''App'' yazacaksın.

Ben yaptım görevi anladım da ancak nasıl olduysa verdiğim doğru cevaplar yerine link broken seçeneklerini verdiğimi belirtti site. Benden kaynaklı bir sorun değil ama kime anlatacağız derdimizi ticket filan attık ama bir şey çıkacağını sanmıyorum

Evet o hatayla aynı şekilde karşılaştım.
2 defa filan yaşadım sonra düzeldi.
Ticket atman iyi olmuş.
Hayırlısı bakalım.

Şuanda baktım accuracy % 69.6 'ya düşmüş ne diyeyim ben bunlara şimdi yazıklar olsun ya vallahi soğudum bu işten.

TASK (GÜNCEL) » Post #9900

Wed May 25, 2016 09:18 in Turkish

delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote: 913877 Classify App Into One Of The Following Category: Itunes_adt_rando... taskında yorum kısmına ne yazıcağımı anlamadım :) bilen varsa izah edebilirmi teşekkür ederim

Bu görevden ben de çok çektim kardeşim.
Yorum yazın kısmına hangi uygulamaysa mesela diyelim temiz uygulaması.
Yorum kısmına Clean App yazacaksın.
Bu görev yüzünden doğruluğum çok düştü.
Ama mutlaka uygulamanın ingilizcesni ve ''App'' yazacaksın.

Ben yaptım görevi anladım da ancak nasıl olduysa verdiğim doğru cevaplar yerine link broken seçeneklerini verdiğimi belirtti site. Benden kaynaklı bir sorun değil ama kime anlatacağız derdimizi ticket filan attık ama bir şey çıkacağını sanmıyorum

TASK (GÜNCEL) » Post #9896

Wed May 25, 2016 08:17 in Turkish

FIRAT7 wrote: belki fixlenir. biraz zaman gectikten sonra yogun itiraz alan tasklarda yanlişları duzeltiyorlar.
umarım dediğiniz gibi olur.

TASK (GÜNCEL) » Post #9893

Wed May 25, 2016 08:06 in Turkish

FIRAT7 wrote: serkan,
kimi tasklar hatali oluyor.Maalesef boyle bir duruma denkgelmissin.
ha ilk soruna cevap alamamissin, keske emin olmadan yanitlamayip give up diyerek ciksaydin.daha iyi olurdu.Aceleye gelmiyo bu task işi hocam.Yanlışların istatistiğini etkileyecek.bunu hesap etmek lazim.

Nasıl yapıldığını anladım ve öyle cevap verdim ancak bütün sayfa seçmediğim seçeneklerle doldu ve hepsi yanlış. 73.8 ortalamam vardı zaten. Bu başıma 3.kez geldi bu yüzden ortalamam düştü. Kime dert anlatacağız. Bakalım ne kadar daha düşecek.

TASK (GÜNCEL) » Post #9890

Wed May 25, 2016 07:53 in Turkish

Eyvallah yardımlarınız için teşekkür ederim

TASK (GÜNCEL) » Post #9889

Wed May 25, 2016 07:45 in Turkish

bu nasıl oluyor anlamıyorum verdiğim cevaplar değişmiş hepsi yanlış çıkmış :x ben doğru cevapları vermeme rağmen farklı cevap verdiğim gösteriliyor :x :x :x

TASK (GÜNCEL) » Post #9888

Wed May 25, 2016 07:14 in Turkish

913877 Classify App Into One Of The Following Category: Itunes_adt_rando... taskında yorum kısmına ne yazıcağımı anlamadım :) bilen varsa izah edebilirmi teşekkür ederim

loto piyongo hakkında » Post #2

Wed May 25, 2016 02:08 in Turkish

bykazancom wrote:

ne işe yarıyor bu

Çekilişe benziyor ama ne kadar güvenilir işte o muamma.

ANKET (GENEL) » Post #946

Wed May 25, 2016 01:53 in Turkish

anxiety54 wrote:
zyaseven wrote: opinon world 0.85 cent FİFA dünya kuası ile alakalı anket var

bana trialpaydaki ssi surveyden düştü şimdi 0.25 cent

hocam sakın orda yapma opinion world üzerinde var şuanda aman diyeyim 0.85 cent

Adscend Filesfetcher » Post #20

Tue May 24, 2016 14:05 in Turkish

FIRAT7 wrote: Ucretli offerslara bulasmamanizi oneririm.ne gerek var ki.

Fırat kardeşim herkes sizin gibi tasklardan para kazanamıyor ki malum bu yöntemlere yöneliyor :)

ANKET (GENEL) » Post #942

Tue May 24, 2016 13:34 in Turkish

mstkmstk85 wrote:
serkangurdal wrote: arkadaşlar az önce sampicilio.us adlı şerefsiz araştırma şirketinden 0.36 centlik bir anket tamamladım bakın anketi tamaladım liflerle ilgiliydi anket sonra erdi teşekkür ederiz filan yazdı daha sonra otomatik ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz dedi ve we're sorry ...... kafayı yedim zaten 3 kuruşluk bir ödeme yapacaklar onunda üstüne yattılar.

aynen benimde aynısı oldu. boşa uğraştık 2 defa otomatik yönlendirme çıktı sonra üzgünüz uğraştığına yanıyorsun. yeteri kadar bilgiyi topluyorlar bide utanmadan verileriniz silinecektir diyor bizde yedik..

Ticket attım sizde atın sizi de görünce bir sorun olduğunu anlarlar sanırım. Hani para 0.36 cent ya bu sampicilio.us adlı firmadan 1 tane anket parası kazanamadım hep sorun.

ANKET (GENEL) » Post #940

Tue May 24, 2016 13:20 in Turkish

arkadaşlar az önce sampicilio.us adlı şerefsiz araştırma şirketinden 0.36 centlik bir anket tamamladım bakın anketi tamaladım liflerle ilgiliydi anket sonra erdi teşekkür ederiz filan yazdı daha sonra otomatik ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz dedi ve we're sorry ...... kafayı yedim zaten 3 kuruşluk bir ödeme yapacaklar onunda üstüne yattılar.

Adscend Filesfetcher » Post #18

Tue May 24, 2016 09:50 in Turkish

delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote:
delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote:
slnskrdrlmz wrote: merhaba, banka kartı bilgilerimi kabul etmiyor neden olabilir acaba ?

içinde para olmamasından ötürüdür bence. Bende banka kartı verdim içinde para yok hata verdi.

Ben içinde para olduğunu düşündüğüm için öyle bir cevap verdim.
Para olmasa teyit amaçlı kesintiyi nasıl yapacak öyle değil mi kardeşim.

Arkadaşım ben bu başlık açılmadan önce denemiştim komisyon bilgisine filan bakmamıştım banka kartı bilgisi isterken yukarıda çekilecek tutar 0 tl yazıyordu o yüzden içinde para olmayan hesabımı vermiştim hata vermişti. Arkadaş aynı şekilde yapmış olabilir diye uyardım sanki farkında değilmişim gibi içinde para yoksa nasıl komisyon alacak diyorsunuz.

Arkadaşım sakin ol.
Orta herhangi bir tartışma yok bi şey yok sen neden tansiyonunu yükselttin ki birden?
Ben o cevabı siz farkında olmadan böyle bir cevap verdiniz diye söylemedim belki arkadaş bilmiyordur diye ona yardımcı olmak mahiyetinde ona istinadendi o cevabım.
Böyle forum ortamında hepimiz elimizden geldiği kadar birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz dolayısıyla tartışmaya gerek yok ki zaten ortada tartışmaya neden olacak herhangi bir durum da yok.

Kusura bakmayın bu aralar dünyam allak bullak tam olarak ifade edemeden kendimi size sinirlenmişim gibi yazmışım. Yanlış anlaşılma olmuş tekrar kusura bakmayın.

Adscend Filesfetcher » Post #16

Tue May 24, 2016 06:51 in Turkish

delikanli7 wrote:
serkangurdal wrote:
slnskrdrlmz wrote: merhaba, banka kartı bilgilerimi kabul etmiyor neden olabilir acaba ?

içinde para olmamasından ötürüdür bence. Bende banka kartı verdim içinde para yok hata verdi.

Ben içinde para olduğunu düşündüğüm için öyle bir cevap verdim.
Para olmasa teyit amaçlı kesintiyi nasıl yapacak öyle değil mi kardeşim.

Arkadaşım ben bu başlık açılmadan önce denemiştim komisyon bilgisine filan bakmamıştım banka kartı bilgisi isterken yukarıda çekilecek tutar 0 tl yazıyordu o yüzden içinde para olmayan hesabımı vermiştim hata vermişti. Arkadaş aynı şekilde yapmış olabilir diye uyardım sanki farkında değilmişim gibi içinde para yoksa nasıl komisyon alacak diyorsunuz.

TASK (GÜNCEL) » Post #9824

Mon May 23, 2016 08:18 in Turkish

Sağ ol hocam anladım sayende ama görev gitti neyse sağlık olsun

TASK (GÜNCEL) » Post #9823

Mon May 23, 2016 08:13 in Turkish

FIRAT7 wrote: Şirket twitter adresi değil sorulan,şahıs adresi. onu da belirteyim.

bir şey oldu kayboldu görev hiç yapamadım

TASK (GÜNCEL) » Post #9820

Mon May 23, 2016 07:46 in Turkish

FIRAT7 wrote:
serkangurdal wrote: 912523 Twitter-Verse. Can You Find The Twitter Handles For These People? arkadaşlar şu taskı biri bana açıklayabilir mi nasıl yapacağım çeviri yaptım ama pek bir şey anlayamadım yanlış yapmak istemiyorum %73.8 gibi düşük bir ortalamaya sahibim düzeltmek ve task sayımı 100 e çıkarmak , level atlamak istiyorum.

sorudaki linke tıklıyorsun..eğer bahsettiği şirket ve isim uyuyorsa twitter sayfasında

ilk alana kişinin twit adını yazıyorsun ,yani; @mhill gibi

ikinci alana twitter sayfasındaki profil açıklamasını kopyalıyorsun.
ucuncu alana twitterin linkini yapistiriyorsun..adres cubugundaki link yani.

sayfa basi 1 yada 2 tane sorunun twitter adresi var ,çoğunun no deyip geciyorsun.
quizi gecersen bi sekilde anlarsın..en fazla boyle anlatabiliriz malum yasak

bu arada bunu dun gece yapmıştım 33 te maxımum demisti..limit yukseltmişler.devam ediyorum

sayfa bası da 3 soruya düşmüş..

Kardeşim yardımın için çok teşekkür ederim ama konuya pek hakim olamadım yine. Adamın ismi şirektin içinde geçmesi yeterli mi yoksa bir bağlantımı olmalı

TASK (GÜNCEL) » Post #9818

Mon May 23, 2016 07:30 in Turkish

912523 Twitter-Verse. Can You Find The Twitter Handles For These People? arkadaşlar şu taskı biri bana açıklayabilir mi nasıl yapacağım çeviri yaptım ama pek bir şey anlayamadım yanlış yapmak istemiyorum %73.8 gibi düşük bir ortalamaya sahibim düzeltmek ve task sayımı 100 e çıkarmak , level atlamak istiyorum.

Matomy video yardım » Post #15

Sun May 22, 2016 12:57 in Turkish

Arkadaşlar şuanda 1 tane video mevcut checklist için 0.01 cent kazandım (22.05.2016 saat 22:56)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:35:47 PST