Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

TASK (GÜNCEL) » Post #10045

Tue May 31, 2016 03:57 in Turkish

723701 Enter The Hours Of Operation For Businesses In Turkey arkadaşlar bu taskta hata var sınav modunda 2 tane hata yapmışım alakası yok hata verdiğim 2 web sitesini de didik didik aradım çalışma saatleriyle ilgili tek bir kelime geçmiyor. Bu site üzerinde hep site kaynaklı yanlış cevap verip duruyorum ticket atıyorum cevap bile verilmiyor ne iş anlamadım. Normalde abartmıyorum %95 ortalamam olmalıydı.

TASK (GÜNCEL) » Post #10044

Tue May 31, 2016 03:22 in Turkish

mstkmstk85 wrote:
serkangurdal wrote: Bende level 1 oldum ancak ortalamam %82.7 normalde level 2 de olmam gerekiyor aşağıda baktım yine Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up. yazıyor.

bu sayfanın 1.sayfasında gerekli koşulllar yazıyor. level 1 için 5 farklı iş bitirmek level 2 için 10 farklı. 13 farklı iş yapmışssın 2 tane daha yapman gerek galiba. daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler.

Yok kardeşim level 2 şartlarını karşılıyorum , başlarda yaptığım hatalardan ötürü böyle oldu sanırım. Fırat kardeşim sağ olsun twitter taskı ile durumu biraz olsun düzelttik.

Clixsense Yardım » Post #1581

Tue May 31, 2016 03:19 in Turkish

busrasahin13 wrote: paytoo üyelik yaptım ama hesabımı ekleyemedim swif code diye bişey girin diyor anlamadım.

swift code dediği bankanızın uluslar arası kodudur burdan bankanıza ait kodu bulabilirsiniz http://www.bankalar.org/swift-kodlari/

TASK (GÜNCEL) » Post #10041

Tue May 31, 2016 02:03 in Turkish

Bende level 1 oldum ancak ortalamam %82.7 normalde level 2 de olmam gerekiyor aşağıda baktım yine Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up. yazıyor.

Offer Trialpay Mynet Okey görevi » Post #4

Tue May 31, 2016 01:55 in Turkish

Attığım ticket sonucu ödemem bu sabah yapılmıştır arkadaşlar görevi yapıp ödeme alamayanlar ticket atsınlar.

TASK (GÜNCEL) » Post #10030

Mon May 30, 2016 16:28 in Turkish

Arkadaşlar az önce 45 task biitirdim sadece 22 tanesinin ödemesi geldi daha öncede çok oldu böyle. Hep eksik geliyor crowdflower sitesinde 175 task biitirdiğim görünüyor burda ise 110

Offer Trialpay Mynet Okey görevi » Post #3

Mon May 30, 2016 16:12 in Turkish

candiamond28 wrote: Bende yaptım, ödeme alamadım. Ticket attım bekliyorum.

Bende attım ama geri dönüş olmadı

Maalesef Paypal Kapanıyor » Post #14

Mon May 30, 2016 14:15 in Turkish

Ne oluyor böyle ya nereye elimizi atsak kuruyor arkadaş

TASK (GÜNCEL) » Post #10020

Mon May 30, 2016 10:08 in Turkish

mstkmstk85 wrote:
serkangurdal wrote:
serkangurdal wrote:
mavis34 wrote: Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi varsa flag vardır, flag bazen historyde gözükmeyebilir.. bir bilet açıp bilgi isteyin yoksa level alma şansınız yok.

Mesajı gönderdim bakalım neymiş sorun

Birde aklıma gelmişken sorayım dedim ben bu crowdflower sitesine facebook üzerinden üye oldum. Yani email ile üye olmadım acaba bununla ilgili bir sorun olabilir mi?

clixsense hesabına üye olduğun mail adresinle farklı bir mail adresinle crowdflower ' a üye olman gerekiyor. yani facebook mail hesabı clixsense hesabınınkiyle aynı olmayacak.

Kullandığım facebook ve burada ki mail adresi aynı nerede okudunuz bunu mümkünse bende görmek istiyorum

Offer Trialpay Mynet Okey görevi » Post #1

Mon May 30, 2016 10:04 in Turkish

http://www.clixsense.com/en/Offers-TrialPay 25 cent değerinde ki mynet okey görevini tamamlamama rağmen ödemesi yapılmamıştır arkadaşlar

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #259

Mon May 30, 2016 08:56 in Turkish

yarenb wrote: Aynı şekilde bende bekliyorum neredeyse bir haftadır. Az önce paypal hesabıma $0,01 göndermiş. Halbuki pendingde hala bekliyor :?

atmışsalar kalanıda gelir bizde oda yok

Matomy video yardım » Post #21

Mon May 30, 2016 08:46 in Turkish

arkadaşlar buraya sık sık kontrol edin az önce 2 cent daha kazandım Sign In - ClixSense

TASK (GÜNCEL) » Post #10014

Mon May 30, 2016 06:51 in Turkish

serkangurdal wrote:
mavis34 wrote: Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi varsa flag vardır, flag bazen historyde gözükmeyebilir.. bir bilet açıp bilgi isteyin yoksa level alma şansınız yok.

Birde aklıma gelmişken sorayım dedim ben bu crowdflower sitesine facebook üzerinden üye oldum. Yani email ile üye olmadım acaba bununla ilgili bir sorun olabilir mi?

ANKET (GENEL) » Post #999

Mon May 30, 2016 06:46 in Turkish

delikanli7 wrote: Arkadaşlar sigorta anketlerinde bildiğiniz, sadece adını duyduğunuz bile olsa bütün sigorta şirketlerini yazın.
Çünkü zaten bu anketin amacı kullandığınız ya da kullanmayı düşündüğünüz sigortalarla alakalı.

Ayrıca opinion world de tütünlerle ilgili anket var.
Kullandığım için atıldım.
Kullanmayanlar bi baksın.

ben kullanmıyorum beni de attı :) kullanıp kullanmamak önemli değil ankete bak ya .

TASK (GÜNCEL) » Post #10011

Mon May 30, 2016 05:58 in Turkish

TASK (GÜNCEL) » Post #10007

Mon May 30, 2016 05:38 in Turkish

FIRAT7 wrote:
serkangurdal wrote:

Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi bende mevcut Fırat bu neden oluyor bir bilgin var mı kardeşim ortalamam %77.5. Level 1 şartlarını taşıyorum ancak level alamadım. Bu durumdan kurtulma şansım yok mu ?

Kendi yorumum , yani bilerek yazdiğim birşey değil bu.

bence;
D,yelim 10 task yaptin.Bunların 7-8 inde quizi gecemedin expel oldun.fakat bir task geldi.40-50 tane soruyu yüksek yuzdeyle yanıtladın.Bu sayede yuzde 70 lik barajı gectin diyelim.Normalde Level alman gerekirken fazla sayıda expel durumundan ötürü o maddeyi yapıştırıyorlar.

Yada leveli aldın.Level aldıktan sonra üst üste fazla sayıda expel olunca da leveli alıp o maddeyi yapıştırıyorlar.

benim başıma geldiği için yazıyorum.Ben level aldıktan sonra fazla sayıda expel olunca o maddeyi koyup levelimi aldılar.Ardına 20 nin üzerinde 0 level taskı hatasız yapmama ragmen leveli geri alamadım.O madde kalkmadı.

Şimdi iki secenek var.
1. si- Ya mevcut hesabınla bekleyecek,0 level taskları hatasız yaparak maddeyi kaldırmalarını isteyeceksin.

2.si- ya da yeni clixsense hesabı açarak işe 0 dan başlayacaksın.

Öyle yada böyle 0 level task bekleyeceğin için,şiddetle tavsiyem mevcut clixsense hesabındaki parayı çekip,hesabını askıya alarak yeni clixsense hesabı açman ve işe 0 dan başlaman olacak.

Önerin için teşekkürler

TASK (GÜNCEL) » Post #10004

Mon May 30, 2016 05:09 in Turkish

FIRAT7 wrote: sigarayi nasil kacirdim ben yaw sastim kaldim :S neyse

Ben bunu daha once de dedim.Task yapmak isteyen ancak istatistiği bozuk olan hic dusunmeden yeni bir clixsense hesabi acmali. Cunku clixsense hesabiniza tek bir CF hesabi tanimlanabiliyor.Haliyle ise bastan baslamak icin yeni clixsense ve ona entegre yeni CF ile yola devam etmelisiniz.

Ben clixsense ile ekim ayinda tanistim.Taska da o zaman basladim.Basta acemilikten level alinca önüme gelene zipladim.Yuzde 80 istatistik olmasina ragmen başka birşey level almanızı engelliyor maddesini koydukları zaman,aralıkta yeni clixsense hesabı açıp 0 dan tasklara başladım.

yani demem o ki;
hiç beklemeyin.istatistiğiniz kötüyse yada başka birşey level almanızı engelliyor cumlesi Dashboard'inizda varsa sıfırdan başlayın.
Yoksa çok beklersiniz level için.

Bu arada Busra ,saçma gelebilir ama ben ne facebook ne watzap ne twitter hiçbirini kullanmıyorum.Mumkun oldugunca hasbelkader burdan yazarimbisiyler.Ayrica benden daha bilgili ve bu işin profesyoneli olmuş arkadaşlarımızda surekli aktif zaten forumda.

Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi bende mevcut Fırat bu neden oluyor bir bilgin var mı kardeşim ortalamam %77.5. Level 1 şartlarını taşıyorum ancak level alamadım. Bu durumdan kurtulma şansım yok mu ?

Matomy video yardım » Post #20

Mon May 30, 2016 04:52 in Turkish

Anasayfa üzerinde http://www.clixsense.com/en/My_Account bulunan matomy de 30 saniyelik video mevcut 4 kez video izledim 0.02 cent kazandım.

Offer Matomy'de uçak ara » Post #5

Sun May 29, 2016 12:17 in Turkish

Sertan_E wrote: Her tıkladığımda play store dan farklı bir uygulama açıyor. İlginç!!!

Cep telefonundan değil pc'den girin

İNİNAL HAKKINDA YARDIM ! » Post #3

Sun May 29, 2016 08:24 in Turkish

Utangacinsan wrote: YA ALİEXPRESTEN ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN 200 TL YÜKLEDİM ÜRÜN 196 TLLİK AMA HATA VERİYOR NE YAPMALIYIM PARAYI GERİDE ÇEKEMİYORUM ÇILDIRCAM HATA:BAKİYE YOK HATASI SANIRIM :evil: :evil: :oops: :oops: :oops: :oops:

Yurdışından bir şey aldığınız için bir miktar komisyon ücreti de yansıyor ben 160 tl lik bir ürün için kredi kartımdan 168 tl civarı para çıkışı olmuştu. Parayı nereye yüklediniz ki
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:36:02 PST