Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

bddk » Post #15

Thu Jun 02, 2016 08:13 in Turkish

Ne kadar büyüttünüz arkadaş bu meseleyi ya nereden nerelere getirmişsiniz . Zaten biz Türk milleti olarak Ne futbol konuşabiliriz ne de siyaset. Aslında ikisinin yeri de burası değil ama sürekli bir konu açılıyor. Yoksa yok ya paypal 3 kuruş yüzünden bir birinizi kırmanın alemi var mı. A partisi b partisi şu zihniyet bu zihniyet her konuyu buralara bağlamak gerçekten sıkılmaya başladım.

TASK (GÜNCEL) » Post #10095

Thu Jun 02, 2016 03:31 in Turkish

Duplicate Fashion Product Identification taskını yapıyorum da bir şeyle karşılaştım ürünlerin rengi önemli mi mesela kırmızı renk var birde daha canlı kırmızı bunu aynı mı işaretliyeceğim 10 dakikam kaldı

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #275

Thu Jun 02, 2016 03:01 in Turkish

Paypaldan ilk kez para çekiyorum bu yüzden hesabına para çekenlere sorum açıklamada 5-7 gün yazıyor gerçi ama kaçıncı günde parayı hesabınızda gördünüz arkadaşlar.

ANKET (GENEL) » Post #1013

Thu Jun 02, 2016 02:55 in Turkish

Cint üzerinde anket var arkadaşlar. 4 dakikalık ve profilimim uyumlu olduğu yazıldı girdim yine sorry filan yazdı ,bu hafta hiç anket yapamadım. Bakın isterseniz

PAYPAL » Post #26

Wed Jun 01, 2016 15:06 in Turkish

FIRAT7 wrote:
serkangurdal wrote:

902274 Stack Overflow Post Status Judgment Şu taskı anlatırmısın kardeşim nasıl yapılıyor :D:D:D

Hic bakmamistim buna.Bi actim 19 da 17 istiyor.Bi yanlis anlamaya accu felc olur.Bunu es gecelim olmaz mı -)

Eyvallah

PAYPAL » Post #23

Wed Jun 01, 2016 14:56 in Turkish

FIRAT7 wrote:
mavis34 wrote: Bu arada asgari ucret de yakinda 1007 tlye dusecekmis..

su veren itfaiye diyalogunu biliyo musunuz?

hah iste ondan....

902274 Stack Overflow Post Status Judgment Şu taskı anlatırmısın kardeşim nasıl yapılıyor :D:D:D

PAYPAL » Post #14

Wed Jun 01, 2016 14:27 in Turkish

mawilim99 wrote: bu hukumet her yerı ele gecırmıs durumda evımızde bıle rahat oturamıyoruz bır gun gelırde polısler baskın yapar dıye ozgurluk zaten yok..psıkolojık baskı haddını asmıs.vesselam ıstedıgını yapıyorlar.sende bu konuya cok guzel degınmıssın kardes heryer de parelel cıkıyor dıyor ya bırılerı bızde dıyoruz kı her yerde bbunlar cıkıyor.BI DOYMADILAR en cok hırsızlıgıda yapanlar bunlar Allah elbet bunları tepe taklak getırır.Tesekkur ederım guzel paylasımın ıcın

:) Kardeşim nerde yaşıyorsun polis baskını filan :) polis kötü adamlara baskın yapar korkmanıza gerek yok. :)

PAYPAL » Post #13

Wed Jun 01, 2016 14:24 in Turkish

Bir siyasetiniz eksikti

Ödemeler gelmeye başladı » Post #19

Wed Jun 01, 2016 10:43 in Turkish

FIRAT7 wrote:
serkangurdal wrote:
FIRAT7 wrote: Para hesabıma gelmiş.

Yanlız çekme limiti 277 lira demişler hesapta 453 lira var.Bu limiti nasıl yukseltebilirim

kart falan eklememiştim ben bu paypala.Haziran 1 limit 750 olmasi gerekirken 277 yapmışlar yav

edit: ulan kart ekleyeyim dedim onu da kabul etmiyorlar.Cekilecekleri için sanırım.te allam ya öf

edit : saat farkından olabilir mi kardeşim

eyvallah.Hallettim bi şekilde de kart ekledim adamlara son dk.Kabul edilmedi dedi..Meğer 3 tl çekmişler limiti de yukseltmediler.

giderayak 3 tl bindirdi bana paypal :D

:D İyi bari güle güle harcayın :)

Ödemeler gelmeye başladı » Post #17

Wed Jun 01, 2016 10:36 in Turkish

FIRAT7 wrote: Para hesabıma gelmiş.

Yanlız çekme limiti 277 lira demişler hesapta 453 lira var.Bu limiti nasıl yukseltebilirim

kart falan eklememiştim ben bu paypala.Haziran 1 limit 750 olmasi gerekirken 277 yapmışlar yav

edit: ulan kart ekleyeyim dedim onu da kabul etmiyorlar.Cekilecekleri için sanırım.te allam ya öf

edit : saat farkından olabilir mi kardeşim gerçi bende 672,52 TL Kalan yazıyor ama.

Matomy video yardım » Post #22

Wed Jun 01, 2016 07:27 in Turkish

Ana sayfada mavi olarak tabir ettiğimiz video kısmında 1 adet video var 2 dakikalık. Patron adında bir filmin fragmanı 0.01 cent ve checklist tamamlamada işe yarıyor

Ödemeler gelmeye başladı » Post #14

Wed Jun 01, 2016 03:07 in Turkish

emre-94 wrote: İlk defa ödeme alacağım. 0.01 'i göndermiş. Bu kontrol amaçlı sanıyorum.
Kalanını clixsense kendisi mi yollar yoksa benim paypal hesabının doğru olduğuna dair bir geri dönüş vs yapmam gerekir mi arkadaşlar ?

bir şey yapmana gerek yok kalanı da gün içinde yatar

Persona ly de metin 2 ve daedalusonline görevleri » Post #1

Tue May 31, 2016 15:57 in Turkish

Sign In - ClixSense içinde bulunanan bu görevlerin ikisini de tamamladım

Deadalus anketi tamamlayın e posta adresinize gönderilen doğrulama kodunu onaylayın 12 cent hesabınızda

Metin 2 için ise kayıt olmanız ve mail adresinize gelen doğrulama kodunu onaylamanız karşılığında 12 cent sizin oluyor son derece zahmetsiz ve saniyeler içinde 24 cent kazanıyorsunuz

TASK (GÜNCEL) » Post #10076

Tue May 31, 2016 15:31 in Turkish

mavis34 wrote:
piranpara wrote:
mavis34 wrote:
jumpinjack22 wrote: Bu arada Rainforest gelirlerinin gideceği kanalı değiştirmek için Edit Profile sayfasında tercih edilen kanalı değiştirince bir şey olmuyormuş. Az önce denedim yine aynı kanala gitti para.

Rainforest'a mesaj göndererek falan bağlı kanalı değiştiren var mı aramızda?

eğer öyle birşey varsa harika olur neobuxta bir sürü ödeme seçeneği var artı yüzde yirmi kesinti yapıyor ama premium alırsan yüzde 30 bonus ödüyor yani minimum zararla yolumuza devam edebiliriz. sadece para çekerken %2 fee kesintisi olur. ek olarak neobux parayı anında yatırıyor.

neo da en düşük üyelik yıllık 90 dolar....:(

elite narazan buradan 2 ayda benim zararım 150$ 200$ :cry: ne güzel kazandığımızı kuruşu kuruşuna alıyorduk artık haracımızı ödemek zorundayız.. :cry: üsttelik payza denilen ve diğer alternatiflerden insanlar çok şikayetçi banka havalesi bile 12 euro yazıyor çoğunda resmen içine ettiler herşeyin..

dediğim gibi en güzeli aslında yurtdışından birinin esabına parayı aktarmak sonrada elden almak varsa akraba fln yoksa para kendiliğinden zaten eriyip gider..

Ben kardeşime aktaracağım en kötü yapacak bir şey yok

destek olun sende imzala paypal gitmesin » Post #2

Tue May 31, 2016 15:28 in Turkish

imzamı attım ancak pek bir şey çıkacağını sanmıyorum hayırlısı bakalım.

Ödemeler gelmeye başladı » Post #11

Tue May 31, 2016 14:46 in Turkish

burrock wrote: benim de az önce geldi, 24ünde talep etmiştim

Sen Hollanda'da yaşıyorsan sorun yok senin için :D

Ödemeler gelmeye başladı » Post #3

Tue May 31, 2016 14:22 in Turkish

evet benimde geldi ve bu ilk ödemem oldu 26 dolarcık :) 23 mayısta çekme talebi verdim 8 günde geldi teşekkürler clixsense.

Offer Trialpay Mynet Okey görevi » Post #6

Tue May 31, 2016 05:03 in Turkish

candiamond28 wrote: Benimde ödemem sabah yapıldı. Merak ettiğim şeyde şu dün yapılsaydı ödemem %16 bonus alacaktım. Bu gün yapıldı. Bonusu alamadım. %16 lık zararımı kim karşılayacak

kardeşim dün ben bayağı video izledim ve her izlememde forumda paylaştım hiç denk gelemediniz mi ? Check list'e etki ediyorlardı.

TASK (GÜNCEL) » Post #10053

Tue May 31, 2016 04:59 in Turkish

Frozenhill wrote:
serkangurdal wrote:
piranpara wrote:
piranpara wrote:
anxiety54 wrote:
serkangurdal wrote: 723701 Enter The Hours Of Operation For Businesses In Turkey arkadaşlar bu taskta hata var sınav modunda 2 tane hata yapmışım alakası yok hata verdiğim 2 web sitesini de didik didik aradım çalışma saatleriyle ilgili tek bir kelime geçmiyor. Bu site üzerinde hep site kaynaklı yanlış cevap verip duruyorum ticket atıyorum cevap bile verilmiyor ne iş anlamadım. Normalde abartmıyorum %95 ortalamam olmalıydı.

bende onda expelled oldum belki de level düşme sebebi odur.

valla ben daha önce yapmıştım. hatasız bitmişti. ama son halini bilmiyorum.

önemli olanı kapalı gündü, galiba. kapalı günü doğru girince saatler pek sorun olmuyordu.

Mersinli Ciğerci Apo biri buydu arkadaş biliyorum yasak ama bana göstersenize nerde bu çalışma saatleri :D

Sitelere tıklayarak değil ismi ve lokasyonu alıp google da aratarak bulacaksın.

Keşke buraya yazsaydım her görev için yardım istemek , burda ki arkadaşları rahatsız etmek istemedim , kendi başıma yapmaya kalkınca da böyle oluyor. 16 görev daha var ve yine yanlış yaparım diye başlayamıyorum hiç birine.

TASK (GÜNCEL) » Post #10050

Tue May 31, 2016 04:45 in Turkish

piranpara wrote:
piranpara wrote:
anxiety54 wrote:
serkangurdal wrote: 723701 Enter The Hours Of Operation For Businesses In Turkey arkadaşlar bu taskta hata var sınav modunda 2 tane hata yapmışım alakası yok hata verdiğim 2 web sitesini de didik didik aradım çalışma saatleriyle ilgili tek bir kelime geçmiyor. Bu site üzerinde hep site kaynaklı yanlış cevap verip duruyorum ticket atıyorum cevap bile verilmiyor ne iş anlamadım. Normalde abartmıyorum %95 ortalamam olmalıydı.

bende onda expelled oldum belki de level düşme sebebi odur.

valla ben daha önce yapmıştım. hatasız bitmişti. ama son halini bilmiyorum.

önemli olanı kapalı gündü, galiba. kapalı günü doğru girince saatler pek sorun olmuyordu.

http://cigerciapo.com.tr/ biri buydu arkadaş biliyorum yasak ama bana göstersenize nerde bu çalışma saatleri :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 21:37:01 PST