Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR » Post #2

Sun Jun 05, 2016 17:14 in Turkish

Teşekkürler sizlerede

Persona ly'de uçak ara » Post #1

Sun Jun 05, 2016 10:37 in Turkish

Paylaşıyorum görmeyen olur diye saniyeler içinde zahmetsiz 0.02 cent. http://www.clixsense.com/en/Offers-Persona.ly Link içinde ki uçak ara ya tıklayın açılan sayfada ücretsiz öğren bağlantısına tıklayın çıkan sayfada ki her hangi bir uçuş tarifesi üzerinde incele'ye tıklayın sayfanın yüklenmesini bekleyin ve 0.02 centiniz hesabınızda.

TASK (GÜNCEL) » Post #10141

Sat Jun 04, 2016 16:09 in Turkish

Herkese bol kazançlar

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #12

Sat Jun 04, 2016 05:38 in Turkish

Contact Support - TrialPay

Bağlantıya tıklayın resimde ki adımları izleyin arkadaşlar ben şuanda kontrol ettim iki adet spartoo var.

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #10

Sat Jun 04, 2016 04:54 in Turkish

honeyamethyst wrote: 0.40 cent yazana tıkladım zaten; ama maalesef ödeme almadım :)

Daha önce tamamlamadıysanız ödeme yapması lazım o halde ticket atın destek bölümünde mutlaka ödeme yaparlar.

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #8

Sat Jun 04, 2016 04:23 in Turkish

honeyamethyst wrote: Sanırım sipariş vermemiz gerekiyor.Üye oldum fakat 0.40 cent geçmedi hesabıma.

Hayır şipariş vermeniz gereken teklif 1.30 (130clixcents) dolar veriyor onunla karıştırmayın. Bahsettiğim teklifin karşısına 40clixcents yazıyordu şu anada kontrol ettim teklif ekranda görünmüyor. Belirli sayıda mı geliyor bilmiyorum ama cumartesi günleri aktif oluyor.

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #6

Sat Jun 04, 2016 02:51 in Turkish

Arkadaşlar görev şuanda tekrar aktifleştirilmiş daha önce yapmamış arkadşlar kaçırmasınlar. Üyelik karşılığı 0.40 cent

TASK (GÜNCEL) » Post #10114

Fri Jun 03, 2016 02:30 in Turkish

makedon1976 wrote: ben bir açıklama yaptım, senin ne düşündüğün çok önemli mi bu konuda ??????????? bence kopyala yapıştır yapmak yerine ne istenmiş, ne yapılmamış, ona bakmanı tavsiye ederim, sen benden hoşlanmadıysan ne yapayım söyle siteden mi çıkayım, memleketimi terkedeyim.... he işine bak dedinya emredersin.....

Kardeş seninle tartışma niyetinde değilim burası yeri değil ki ben siyasetten oldum olası nefret etmişimdir. Böyle saldırgan kelimelerle de hiç bir şeyi çözemezsiniz. Hadi hoşçakalın

?paypal olmadan paramızı nasıl çekeceğiz.. ? » Post #5

Fri Jun 03, 2016 02:13 in Turkish

Benim hala paypal konusunda ümidim var umarım sorun aşılır iki taraf ortada uzlaşır.

TASK (GÜNCEL) » Post #10112

Fri Jun 03, 2016 01:46 in Turkish

makedon1976 wrote: ben bir vergi uzmanıyım
şu yazdıklarınıza sadece gülüyorum.....
bugun konfeksiyon atölyelerinde kaç kişi sigortalı... ve bunu devlet bilmiyormu ?????????
bugün türkiyede her şirket düzenli vergisini ödüyormu ?????
+ bireysel kazançlar beyana bağlıdır. beyan vererek ödenir.. siz madem bu kadar bu olayın hassaslığını savunuyorsunuz, gidersiniz vergi dairesine burdan kazandığınız paraların vergisini ödersiniz.. he işte o zaman gelir burda devlet dersiniz. bende size delikanlı adammışsınız derim.... yaparmısınız...... nerde.......

devlet tespit yapamıyor, yatırım yapmıyor, sadece yasak koyuyor.. dünyada sadece 5 ülkede yasak paypal..... 220 ülke aptal biz akıllıyız..... vergi toplamak için yasak koymak ancak bu ülkede olur.....

Bana mı lafın dostum yani öyle bir şey yazıyorsun olayı kişiselleştirmişsin dikkat edersen Bddk nın açıklamasını eklediğimi , benim yorumum olmadığını yazdım ki burda hedefin benim bu siteden kazandığım 3 kuruş olmadığı , bu işten ciddi kar elde eden şirketlerin kazançları olduğu belirtilmiş. Burda tartışma yaratmak illa birine sataşmaksa amacın açıkça söyle mevcut hükümete benim kadar kızabileceğini de hiç sanmıyorum. Malum şike süreci vs. Vergi uzmanıysan git işinle ilgilen durduk yere konuyu farklı bir yerlere çekip tartışma ortamı yaratan senin gibi insanlardan hiç hoşlanmıyorum. Bu konuyu daha fazla uzatıp seninle ya da bir başkasıyla bu konu üzerinden de tartışmak istemiyorum. Hadi git işine

Ödenekler ne zaman gelecek » Post #16

Thu Jun 02, 2016 14:51 in Turkish

Hadi hemen çekin paranızı :D

bddk » Post #33

Thu Jun 02, 2016 14:08 in Turkish

PayPal’ın başvurusunu değerlendiren BDDK’nın ret cevabının gerekçesi:

Şirketin, Kanunun 23. maddesi ve Tebliğin 16 maddesine uyum için gerekli çalışmaları yapmadığı görülmüş, şirket ile yapılan müteaddit yazışma ve toplantılarda bu durum dile getirilmiş ancak ‘Sistemlerin yurt içine getirilmesine ilişkin herhangi bir fizibilite çalışması yapmadıkları, sistemleri Türkiye’ye getirmenin teknik olarak mümkün olduğu ancak global şirket politikası gereği böyle bir tercihte bulunmayacakları, bilgi sistemlerini ve yedeklerini Türkiye’ye getirmeyi planlamadıkları ifade edilmiş” diyor ve ekliyor: “Şirkete işlemin bir tarafının yurt dışında olduğu işlemler için Tebliğin 16. maddesi 4. fıkrasında tanımlanan istisnaları kullanarak daha minimal bir sistemle ‘cross border’ (sınır ötesi) olarak adlandırılan farklı bir faaliyet izni için başvurabilecekleri belirtilmiş, şirkete nihai kararını vermesi için bir süre verilmiş ancak verilen süre zarfında firmadan herhangi bir geri dönüş olmamış ve faaliyet izni başvurusu olumsuz sonuçlanmıştır.

TASK (GÜNCEL) » Post #10106

Thu Jun 02, 2016 11:47 in Turkish

theorizard wrote: Son 2 gündür görevlere tıklıyorum görevler kayboluyor bu durumu yaşayanlar var mı

Geç kalmışsınızdır kardeşim belirli bir limit dahilinde task geliyor diye biliyorum yanlışım varsa usta arkadaşlar düzeltsinler.

ANKET (GENEL) » Post #1029

Thu Jun 02, 2016 11:40 in Turkish

delikanli7 wrote: Atmasını geçtim Cint ödediği bir anket için 0,85 çekti hesabımdan.
Bu sorunu yaşayan var mı?
Ve neden olabilir?

Şaka gibi bir şirket buna hiç bulaşmamalı boş yere kafa patlatmaya da gerek yok. Nedenini sordunuz mu ?

Az önce bir kez daha geldi yine almadı anket kapatılmış yeni kullanıcı kabul etmiyor yazıyor. Yazıyor yazmasına da niye davet gönderiyorsunuz millete o zaman.

ANKET (GENEL) » Post #1019

Thu Jun 02, 2016 10:35 in Turkish

cint anketi yapabilen var mı meraktayım az önce bir tane daha geldi 0.67 centlik yine kabul edilmedim.

ANKET (GENEL) » Post #1018

Thu Jun 02, 2016 10:22 in Turkish

evet banada 4 adet geldi 2 + 2 şeklide hepsinden attı :) Dalgamı geçiyorlar anlamadım

bddk » Post #23

Thu Jun 02, 2016 09:05 in Turkish

Bu arada arkadaşlar Sabah gazetesinden bir haber dikkatimi çekti. Papal geri adım attı diye.

PAYPAL GERİ ADIM ATTI

PayPal'da lisans isteğinin kabul edilmemesi üzerine Türkiye'den çekilerek kötü imaj yaratmaya çalışıyor. BDDK'nın kararlı tutumu sayesinde geri adım atmak zorunda kalan PayPal, yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönünde çalışma yürüttüklerini de açıkladı.

Haber dün yayınlanmış varmı bununla ilgili bir gelişme peki.

TASK (GÜNCEL) » Post #10104

Thu Jun 02, 2016 09:01 in Turkish

Frozenhill wrote:
serkangurdal wrote:
makedon1976 wrote: BDDK paypalla ilgili açıklama yaptı beyler, adamlara merkezlerini türkiyeye getirin demişler, onlarda getirmemiş, yok böyle birşey ya... paypalın hiç bir kabahati yok bu olayda

Kardeşim Devletimiz tarafından bakarsak olaya onlarda kayıt dışı kazancın önünü kapatmak istiyorlar. Paypal üzerinden kazancını bilançoda göstermeyen şirketler var deniliyor. Yani olayı menfaatlerimiz çerçevesinde değilde ülke menfaatleri göz önünde tutularak düşününce Devletimizde hani haksız değil bence.

Hayır anlayamadım, merkezini türkiye ye getirmekle haksız kazancın önüne geçmek ne alaka?

Vergiden bahsediyorlar hocam ben burada bddk nın yazılı açıklamasından aklımda kalanı paylaştım. Kurul böyle bir açıklama yapmıştı. Merak ediyorsanız BDDK'yı arayıp öğrenebilirsiniz.

ANKET (GENEL) » Post #1016

Thu Jun 02, 2016 08:51 in Turkish

theorizard wrote: Ya ben yeniyim ama tüm anketlerden atıyor nerdeyse sadece bi anket yapabildim neden oluyor anlamıyorum bana yardım edebilecek var mı ?

Üzülme kardeşim anketler herkeste böyle %70'i atar.

TASK (GÜNCEL) » Post #10101

Thu Jun 02, 2016 08:29 in Turkish

makedon1976 wrote: BDDK paypalla ilgili açıklama yaptı beyler, adamlara merkezlerini türkiyeye getirin demişler, onlarda getirmemiş, yok böyle birşey ya... paypalın hiç bir kabahati yok bu olayda

Kardeşim Devletimiz tarafından bakarsak olaya onlarda kayıt dışı kazancın önünü kapatmak istiyorlar. Paypal üzerinden kazancını bilançoda göstermeyen şirketler var deniliyor. Yani olayı menfaatlerimiz çerçevesinde değilde ülke menfaatleri göz önünde tutularak düşününce Devletimizde hani haksız değil bence.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:22:39 PST