Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKET (GENEL) » Post #1124

Wed Jul 13, 2016 09:13 in Turkish

offer toroda anket var arkadaşlar tatille ilgili 0.78 cent ben atıldım Sign In - ClixSense

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #11

Tue Jul 12, 2016 15:42 in Turkish

Tardiser wrote:
serkangurdal wrote:
Tardiser wrote:
serkangurdal wrote: Rica ederim kardeşim samplicio.us üzerinden de 0.93 centlik bir başka anket daveti vardı onuda tamamladım gece gece 2 dolar kazandık çok şükür.

Aynen onu ben de yaptım. İlk kez gece anket geldiğini gördüm. :D

Evet bende çok şaşırdım :) gün boyu gelen anketler oldu ama hiç birine girememiştim bu anketler sayesinde 2.15 dolarla günü kapattık bonus olarak 0.32 cent geliyor 2.5 dolar Allah bereket versin hergün böyle olsa keşke ama nerde ;)
Bu arada o anketin aynısı az önce Cint'de geldi. 1 dolar da oradan gelecek muhtemelen, istersen sen de bir bak.

opinion world üzerinde anket var 0.85 cent beni attı

ANKET (GENEL) » Post #1121

Tue Jul 12, 2016 15:34 in Turkish

Opinion World üzerinde de anket var arkaşlar ben kabul edilmedim 0.85 cent

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #10

Tue Jul 12, 2016 15:30 in Turkish

Tardiser wrote:
serkangurdal wrote:
Tardiser wrote:
serkangurdal wrote: Rica ederim kardeşim samplicio.us üzerinden de 0.93 centlik bir başka anket daveti vardı onuda tamamladım gece gece 2 dolar kazandık çok şükür.

Evet bende çok şaşırdım :) gün boyu gelen anketler oldu ama hiç birine girememiştim bu anketler sayesinde 2.15 dolarla günü kapattık bonus olarak 0.32 cent geliyor 2.5 dolar Allah bereket versin hergün böyle olsa keşke ama nerde ;)
Bu arada o anketin aynısı az önce Cint'de geldi. 1 dolar da oradan gelecek muhtemelen, istersen sen de bir bak.

Aynı anda yazmışız kardeşim evet gördüm sağ ol

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #9

Tue Jul 12, 2016 15:17 in Turkish

cint üzerinde de anket var arkadaşlar

ANKET (GENEL) » Post #1120

Tue Jul 12, 2016 15:15 in Turkish

cint üzerinde anket var arkadaşlar

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #7

Tue Jul 12, 2016 15:12 in Turkish

Tardiser wrote:

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #6

Tue Jul 12, 2016 15:10 in Turkish

Cromwelle wrote: Saol iyi oldu bu dademinki ankete giremedik ama bunu yaptık.

kardeşim aynı anket offertoro da var beni almadı ücreti 0.53 cent istersen birde orada dene Sign In - ClixSense

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #3

Tue Jul 12, 2016 14:47 in Turkish

Rica ederim kardeşim samplicio.us üzerinden de 0.93 centlik bir başka anket daveti vardı onuda tamamladım gece gece 2 dolar kazandık çok şükür.

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #1

Tue Jul 12, 2016 14:23 in Turkish

Offers bölümüne KiwiWall gelmiş » Post #1

Tue Jul 12, 2016 09:27 in Turkish

Offers bölümüne KiwiWall gelmiş arkadaşlar

Sign In - ClixSense

GRİD KAZANÇLARİ » Post #507

Mon Jul 11, 2016 14:34 in Turkish

Hiç bir şey çıktığı yok boşa zaman kaybı.

My Sponsor » Post #2

Sun Jul 10, 2016 14:53 in Turkish

sechkin1993 wrote: Arkadaşlar S.A bir sorum olacaktır bu
My Sponsor Details
Sponsor You have no sponsor

Nedir nasıl sponsor bulabilirim ve faydaları nedir
Bilgisi olan varsa yardimcı olsunTeşekkür

Buraya bir davet üzerine kayıt olmuşsanız sizi siteye davet eden kişi sizin sponsorunuzdur. Yani o kişinin referansı oluyorsunuz. O bölümde kimse görünmüyorsa siteye davetiyesiz üye olmuşsunuz demektir. Size bir katkısı olmaz

TASK (GÜNCEL) » Post #10512

Tue Jul 05, 2016 14:32 in Turkish

capaxa wrote: Allahtan level 2 ye düşürdüler , komple alsalar yanmıştım..
Bakalım ne zaman kalkacak..
Ama ben yokum artık gerçi , son günüm bugün..Uzun süre aranızda olamayacağım..Evleniyorum task işleryile uğraşmam artık zor :)
Burda bana emeği geçen, benim emeğim geçen herkese teşekkür ediyorum , hakkımı helal ediyorum..
1.5 senedir gerçekten hızır gibi yetişti tasktan kazandıklarım şu dönemimde..

Allah bir yastıkta kocatsın ömür boyu mutluluklar.

ANKET (GENEL) » Post #1106

Tue Jul 05, 2016 10:15 in Turkish

Sign In - ClixSense bağlantıda 0.49 cent değerinde anket var kabul edilmedim.

ANKET (GENEL) » Post #1105

Tue Jul 05, 2016 10:13 in Turkish

Anket daveti var 1.50 dolar değerinde işim sebebiyle atıldım. Tamamlayan var mı merak ediyorum

BAYRAM MESAJI » Post #4

Tue Jul 05, 2016 05:06 in Turkish

Allah Celle Celalühü birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Bayramınız mübarek olsun.

ANKET (GENEL) » Post #1100

Sat Jul 02, 2016 09:55 in Turkish

cint üzerinde anket var arkadaşlar 1.00 $ değerinde yaşadığım yer nedeniyle kabul edilmedim.

ANKET (GENEL) » Post #1098

Fri Jul 01, 2016 10:05 in Turkish

Yoursurvey de otomotiv sektörüyle ilgili anket var arkadaşlar ücreti anında ödeniyor 0.80 cent.

ANKET (GENEL) » Post #1096

Fri Jul 01, 2016 06:22 in Turkish

opinion world üzerinde anket var temizlik ürünleri ile ilgili ücreti anında ödeniyor 0.85 cent

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 13:53:26 PST