Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

ANKET (GENEL) » Post #1656

Tue Oct 18, 2016 11:29 in Turkish

Bende anket yapamaz oldum , bütün anketlerden atılmaya başladım. Maalesef anketlerin ikisinden de şutlandık. Para kazanamaz olduk çok sıkıcı çok. Ciddi ciddi parayı çekip bırakmayı düşünüyorum.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #556

Mon Oct 17, 2016 04:02 in Turkish

En son 23 Ağustos itibariyle 0.10 cent çıkmıştı o tarihten bugüne kadar tık yok. Ne kadar karsız bir işlem olduğunu 7,670 tıklamada 2.55 dolarla açıkca gösteriyor bana.

offers persona ly league of angels 2 (29 cent) » Post #4

Mon Oct 17, 2016 03:15 in Turkish

sorun olmaz kardeşim bende sildim :)

offers persona ly league of angels 2 (29 cent) » Post #1

Fri Oct 14, 2016 04:23 in Turkish

Sign In - ClixSense

arkadaşlar bağlantıda ki link üzerinde ki league of angels 2 isimli teklife tıklayın üye olun , oyunu indirip bilgisayarınıza kurun Mail adresinize gelen etkinleştirme mesajını onaylayın. Oyunu 3 dakika civarı oynayın 29 cent sizin olsun.

Offertoro arçelik ve beko kayıt karşlığı 10+10cent » Post #3

Thu Oct 13, 2016 06:55 in Turkish

CagriBey wrote: Teklife tıkladığımda boş bir sayfaya atıyor bu bütün offertoro tekliflerinde oluyor bende mi sitede mi sorun var bilemedim :shock:

kardeşim ben 10 dakika önce ikisini de tamamladım

Offertoro arçelik ve beko kayıt karşlığı 10+10cent » Post #1

Thu Oct 13, 2016 06:43 in Turkish

Sign In - ClixSense

Arkadaşlar bağlantıda bulunan Arçelik ve beko ya kayıt olun karşılığında 20 cent kazanın. Anında ödeme yapıyor. İkisinede aynı isimle ve numara ile kayıt yapabilirsiniz.

ANKET (GENEL) » Post #1576

Mon Oct 10, 2016 04:43 in Turkish

bende de aynı oldu burada hata olduğunu okuduğumdan son 4 ekran görüntüsünü aldım ve şikayetimi gönderdim bakalım ne olacak.

TASK (GÜNCEL) » Post #10947

Tue Sep 06, 2016 03:00 in Turkish

946585 Research Organization Meta-Data $3.49 (12) arkadaşlar bu nasıl yapılıyor yardımcı olacak biri var mı ? bende task yapmak istiyorum artık.

ANKET (GENEL) » Post #1409

Sat Sep 03, 2016 05:20 in Turkish

Bütün anketleri dikkatlice ve doğru bilgiler vererek doldurmama rağmen Cint 1 dolar bende de geri aldı.

Bu işin suyu çıktı

We're sorry to inform you that the CINT Project #124822 that you completed on 3 Jun 2016 for $1.00 has been reversed, therefore your account has been debited accordingly.

No specific reason has been given but this normally happens if your answers did not meet the required quality. Reasons for reversal include, but are not limited to:

• Failed quality control/test questions;
• Answering the survey too quick;
• Duplicate completed survey found (e.g. same IP or device);
• Information given not matching your demographics;
• Giving untruthful or contradicting answers;
• Not giving detailed answers where required;
• Giving nonsense/bogus answers;
• It's clear that random answers or straight-lining occurred on multi checkbox questions.

While doing a survey please take your time to read and respond to each question truthfully with accurate information. You should read every question and respective answers carefully while making sure you understand them in order to provide quality answers.

Please remember that giving poor quality answers will invalidate your surveys, even if you see the congratulations screen in the end. You may also lose access to further surveys if you receive too many reversals.

Thank you for your understanding.
Do not show this message again

ANKET (GENEL) » Post #1256

Mon Aug 15, 2016 14:19 in Turkish

hdturkey wrote: allah allah bilgisayardamı sorun var acaba

Bir şey söyleyemeyeceğim kardeşim kullandığınız tarayıcının geçmişini temizlemeyi deneyin bazen bu tarz sorunlar tarayıcı kaynaklı da olabiliyor.

ANKET (GENEL) » Post #1254

Mon Aug 15, 2016 12:39 in Turkish

hdturkey wrote: Arkadaslar sizede oluyormu

Anket yaparken %50 lilerde veya 70 lerde ilerme düğmesi çıkmıyor. DAHA SONRA LİNK KIRILMIŞ OLABİLİR YAZIYO

ben yenileye basıyorum düzeliyor

Personaly kaos 2 0.18 cent kayıt karşılığı » Post #5

Wed Aug 03, 2016 14:29 in Turkish

redrays1 wrote: 30dk oynayın diyor. Portal da kapalıymış oynatmadı oyunu, kredi vermeyecek sanırım, sadece kayıt oldum.
Öyle yazıyor ancak kayıt olunca ödeme yapıyorlar o yüzden paylaştım hesabınızı kontrol edin tekrar ödemişlerdir.

Personaly kaos 2 0.18 cent kayıt karşılığı » Post #1

Wed Aug 03, 2016 01:30 in Turkish

Sign In - ClixSense evet arkadaşlar kaos 2 isimli oyuna kayıt olmanız karşılığında 18 cent kazanıyorsunuz. Ben kayıt oldum 18 centi kaptım

Paypal Alternatif Yöntem » Post #188

Wed Aug 03, 2016 00:06 in Turkish

taskbiber wrote: Yemin ederim neoda banım olmasa dakka durmam burada.Bi ödeme atmak bu kadar mı zor ya.Bir arkadaş demiş yok darbe oldu terör olayları felan bunlardan dolayı amerikan şirketler geç yolluyor.La neo şimdi bile anlık yolluyor tezini çürütmüş oluyoruz böylece.Bezdirdi ya.

Buradan henüz 1 kere para çekimi yapabildim, 8. günde paypal hesabıma geçmişti para. Neden böyle olduğunu anlamıyorum , kasıtlı olduğunu düşünüyorum.

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #18

Mon Jul 25, 2016 04:49 in Turkish

Arsen76 wrote: Bu teklifin içeriği değişmiş arkadaşlar. siteye üye olacaksınız ardından 150 TL lik alışveriş yapmanız gerekiyor.. sonrasında hesabınıza puan yükleniyor. bilginize.

değişmedi kaldırıldı ara ara geliyor takip etmelisin

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #15

Sun Jul 24, 2016 23:52 in Turkish

üye olma karşılığında 0.40 cent şuanda aktif arkadaşlar doğru bilgilerle üye olun

ANKET (GENEL) » Post #1124

Wed Jul 13, 2016 09:13 in Turkish

offer toroda anket var arkadaşlar tatille ilgili 0.78 cent ben atıldım Sign In - ClixSense

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #11

Tue Jul 12, 2016 15:42 in Turkish

Tardiser wrote:
serkangurdal wrote:
Tardiser wrote:
serkangurdal wrote: Rica ederim kardeşim samplicio.us üzerinden de 0.93 centlik bir başka anket daveti vardı onuda tamamladım gece gece 2 dolar kazandık çok şükür.

Aynen onu ben de yaptım. İlk kez gece anket geldiğini gördüm. :D

Evet bende çok şaşırdım :) gün boyu gelen anketler oldu ama hiç birine girememiştim bu anketler sayesinde 2.15 dolarla günü kapattık bonus olarak 0.32 cent geliyor 2.5 dolar Allah bereket versin hergün böyle olsa keşke ama nerde ;)
Bu arada o anketin aynısı az önce Cint'de geldi. 1 dolar da oradan gelecek muhtemelen, istersen sen de bir bak.

opinion world üzerinde anket var 0.85 cent beni attı

ANKET (GENEL) » Post #1121

Tue Jul 12, 2016 15:34 in Turkish

Opinion World üzerinde de anket var arkaşlar ben kabul edilmedim 0.85 cent

persone lyde 1 dolarlık kısa anket kaçırmayın » Post #10

Tue Jul 12, 2016 15:30 in Turkish

Tardiser wrote:
serkangurdal wrote:
Tardiser wrote:
serkangurdal wrote: Rica ederim kardeşim samplicio.us üzerinden de 0.93 centlik bir başka anket daveti vardı onuda tamamladım gece gece 2 dolar kazandık çok şükür.

Aynen onu ben de yaptım. İlk kez gece anket geldiğini gördüm. :D

Evet bende çok şaşırdım :) gün boyu gelen anketler oldu ama hiç birine girememiştim bu anketler sayesinde 2.15 dolarla günü kapattık bonus olarak 0.32 cent geliyor 2.5 dolar Allah bereket versin hergün böyle olsa keşke ama nerde ;)
Bu arada o anketin aynısı az önce Cint'de geldi. 1 dolar da oradan gelecek muhtemelen, istersen sen de bir bak.

Aynı anda yazmışız kardeşim evet gördüm sağ ol
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:31:46 PST