Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

RADYO LOYALTY GUNDE 5 CENT KAZANDIRDI » Post #2

Mon Jan 09, 2017 03:30 in Turkish

Ülkemize 2 saat içinde her yarım saatte kod girilmesi durumunda 0.01 cent ödeniyor. 1. derece diye adlandırdıkları ülkelerde ise her yarım saat içinde girdikleri her kod için ücret ödeniyor. Bu haksızlık bu resmen ayrımcılık ırkçılık ne derseniz deyin buna. Ben artık yapmıyorum bu durumu kabulleniyorsanız buyrun yapmaya devam edin.

ANKET (GENEL) » Post #2747

Tue Jan 03, 2017 03:15 in Turkish

Evet bende bitirdim ilaç anketini .Arkadaşlar bende sonunda hata verdi internet bağlantısı yok filan sizdede olursa sayfayı yenileyin yine sorun devam ederse bir kaç kez geri tuşuna basın sayfayı yenileyin anket kaldığı yerden devam ediyor. Ben bu şekilde tamamladım.

ANKET (GENEL) » Post #2745

Tue Jan 03, 2017 02:39 in Turkish

FIRAT7 wrote: .

Fırat yılda 2000 dolar kazanmak müthiç bir ek gelir olmuş senin için Allah artırsın. Şu task yapmayı bende bir becerebilsem eminim senin kadar kazanarım ama ne zaman yapsam mutlaka hatam oluyor levelim 3 ama task yapmaya korkuyorum :))

GRİD KAZANÇLARİ » Post #583

Fri Dec 30, 2016 11:09 in Turkish

Daha iyi açıklanamaz herhalde.

TRIALSPARTOO UYE OLUN ANINDA 40 CENT ODEDI » Post #3

Fri Dec 30, 2016 11:01 in Turkish

Daiomon wrote:
mycosmos wrote: TRIALSPARTOO UYE OLUN ANINDA 40 CENT ODEDI BILGINIZE

Hocam Trialspartoo nedir link atabilir misiniz ?

Bu offer da Sparto isminde bir teklif var üye olunca 0.40 cent veriyor. Ben çok önceden tamamladığım için göremiyorum o yüzden sadece bulunduğu trialpay adresinin linkini attım. O listede mutlaka görürsünüz

Sign In - ClixSense

ANKET (GENEL) » Post #2649

Sun Dec 25, 2016 08:07 in Turkish

trialpay de Stars Dash ve Colors Mania oyunları var arkadaşlar checklist tamamlamak istiyorsanız bu oyunlar tam size göre. Çok kolay bir şekilde geçiliyorlar. :)

TASK (GÜNCEL) » Post #11811

Sun Dec 25, 2016 08:01 in Turkish

s3c1k0 wrote: Yine pazar günü, yine checklist yapmak için cirpiniyorum. Ne anket ne task ne offer hicbir sey yok inanılmaz

kardeşim trialpay de Stars Dash ve Colors Mania var o oyunları oyna daha önce yapmadıysanız. Çok basitler

ANKET (GENEL) » Post #2646

Sat Dec 24, 2016 15:08 in Turkish

şuan kfc reklamı var mavi video (0.01 $) checklist için görev arayan arkadaşlara duyrulur

Yılbaşı-Noel 2016 Bonusları » Post #11

Sat Dec 24, 2016 04:55 in Turkish

Grid iki katına çıktı ama yine bize bir şey yok bu başlığı görünce grid için bütün haklarımı kullandım yine boş :)

Yılbaşı-Noel 2016 Bonusları » Post #10

Sat Dec 24, 2016 04:53 in Turkish

dcba4321 wrote:
pancugol wrote: Dün ben %36 dan aldım 2 gün check list yaptım premium diye

%36 nedir?

%26 dır o yanlış yazdı sanırım.

ANKET (GENEL) » Post #2602

Thu Dec 22, 2016 05:02 in Turkish

nielsende anket yaptık anket bitti sonu. Nerede hakkımızı arıyacağız hiç bir yerde tabiki

ANKET (GENEL) » Post #2563

Wed Dec 21, 2016 07:21 in Turkish

fethi924 wrote: Arkadaşlar CİNT den 1.43 lük araba anketi geldi. 12 ay içerisinde araba kiralamayı almayı reddedermisiniz dedi hayır dedim. Ama araba seçimden sonra anketten beni attı. Ben mİnivan, minibüs, orta sınıf üstü, küçük orta sınıf seçmiştim bilginiz olsun.

Benide attı kardeşim merak etme neyi seçersen seç atıyor 5 kez gelmiştir bana o anket her defasında atmıştır.

Offers AdGate » Post #2

Wed Dec 21, 2016 06:01 in Turkish

az önce boyner ödemesini yapmışlar arkadaşlar anında olmadı bilet açtım ve 24 saat sonra ödeme yaptılar diğer 2 ödeme i phone vs gerçekleşmedi.

Offers AdGate » Post #1

Wed Dec 21, 2016 02:19 in Turkish

Arkadaşlar bu teklif sunucunun bütün içeriğini tamamladım tek birinden dahi ödeme alamadım. Tamamladığım bütün teklifler için bilet oluşturdum kanıt gönderdim yine ödemediler. Kesinlikle hiç bir teklifini tamamlamayın ödeme yapmıyorlar.

ANKET (GENEL) » Post #2519

Tue Dec 20, 2016 04:57 in Turkish

s3c1k0 wrote: Şimdi bir anket geldi 1.50 dolar traş makinesi - bakım seti vb. merak ediyorum tamamlayanlar ne seçti burada sadece satın aldım bölümünde hangi ay aralığı söyleyebilirse sevinirim.

traş makinesini ne zaman satın aldınız diye sordu 4-6 ay önce dedim attı bu ne saçma bir anket.

ANKET (GENEL) » Post #2478

Sat Dec 17, 2016 11:26 in Turkish

böğürtlenli küçük kek anketinde benim gibi kalan varmı bir türlü sayfa yüklenmiyor

ANKET (GENEL) » Post #2455

Thu Dec 15, 2016 10:34 in Turkish

Eva bana doğru gönder onları henüz karşılaşmadım :)

ANKET (GENEL) » Post #2165

Thu Dec 01, 2016 08:16 in Turkish

Bu anketlerden bizede gönderin biraz arkadaşlar :)

ANKET (GENEL) » Post #1993

Fri Nov 18, 2016 05:14 in Turkish

FIRAT7 wrote: birde su var.önemli detay..

task sayfanızda task gordunuz.Forumdaki task başlığına yazın.0 level task geldi.level etkiliyor mu diye sorun.mutlaka bakıp level etkileyip etkilemediğini kontrol ederiz..yani riske atmayın kendinizi.

bizim levelimiz oldugu için riskimiz az yani leveli alan arkadaslar baksın ki ona göre titiz davranın yaparken..

level etkilemiyorsa sallasanız da olur bi kaybınız olmaz.

bence forumda level etkilemeyen tasklar bölümü olmalı olursa bir çoğumuzun işine yarar diye düşünüyorum. Ben mesela level 3 üm ama task yapmaya korkuyorum arada bir survey filan geliyor orada onları yapıyorum. Şimdi hata yaparım levelim düşer o anketlerden de olmayalım.

ANKET (GENEL) » Post #1898

Tue Nov 15, 2016 23:31 in Turkish

opinion survey'de anket var bende hata verdi giremedim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 21:13:33 PST