Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

Trialpay sigortam360 0.10 cent » Post #3

Mon Feb 13, 2017 13:03 in Turkish

jeus123 wrote: önceden yapmis olsamda tesekkurler faydali paylasim dostum

Eyvallah kardeşim bende bugün farkettim telefonum android olduğundan hiç bakmamıştım check list için görev ararken tesadüfen tıkladım yaptım :) Benim gibi fark etmeyen arkadaşlar faydalınsın istedim. 0.10 cent işte damlaya damlaya göl olur :)

Trialpay sigortam360 0.10 cent » Post #1

Mon Feb 13, 2017 12:34 in Turkish

Sign In - ClixSense
Arkadaşlar sigortam360 görevi var iphone görevi olarak görünüyor ama değil bilgisayarınız üzerinden üye olup , hesabı doğrulayıp ödülü alıyorsunuz. Ödülü alamayan arkadaş olursa Trialpay destek bölümünde sigortam360 görevini bulup , teklif için kayıt olduğunuz mail adresine gelen sigortam360 hesabı doğrulama mesajını içeriğini kopyalayıp kanıt yazan bölüme yapıştırsınlar. Ödeme yapılıyor.

ANKET (GENEL) » Post #3165

Wed Feb 08, 2017 04:41 in Turkish

emiron60 wrote: profıldeki yaşı yazdım atıverdı. opinion worldde kısa bır anket vardı kolaydıda 0,85 dolarda ben aldım .

istenildiği gibi girdiniz mi peki 01-01-2017 gibi

ANKET (GENEL) » Post #3163

Wed Feb 08, 2017 04:22 in Turkish

EXCELANS wrote: yaşı kaç yaptın bende atıldımda

Bende tamamladım yaşın önemi yok kardeşim profilinizde ki gibi yaşınızı yazmışsanız bir sorun çıkmazdı.

ANKET (GENEL) » Post #3153

Tue Feb 07, 2017 07:41 in Turkish

opinion world router banka ve ödeme yöntemleriyle ilgili güzel bir anket var ücreti hemen ödeniyor. 0.85 $

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #16

Sun Jan 29, 2017 12:22 in Turkish

youngman_ wrote:
serkangurdal wrote: Ödülü alamayan arkadaş varsa hala ekran görüntüsü alıp support üzerinden bilet açsın mutlaka öderler.

Bana ödül verilmedi ama gerek yok 20 cente ihtiyaçları var benim yok

Anında ödeme yapıyor kardeşim internet geçmişini silip modemi mümkünse yeniden başlatıp tekrar yapmayı deneyin. Olmazsa daha önce yazdığım gibi ekran görüntüsü alıp bilet açın.

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #14

Sun Jan 29, 2017 12:12 in Turkish

Ödülü alamayan arkadaş varsa hala ekran görüntüsü alıp support üzerinden bilet açsın mutlaka öderler.

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #3

Sun Jan 29, 2017 01:44 in Turkish

dream4123 wrote: dediğin yöntemle tamamladım sağol :)

Sende sağ ol kardeşim o kadar kişi bakmış bir sen cevap yazmışsın.

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #1

Sat Jan 28, 2017 17:10 in Turkish

arkadaşlar 20 cent veren bu oyunda bug var pencere modunda oyunu açın istenilen rengi seçip hemen pencere dışına tıklayın böylece zaman duruyor her defasında böyle yapıp , çok basit bir şekilde oyunu tamamlayıp 0.20 centi kapın.

Sign In - ClixSense

Clixsense sitesinin geldiğimden daha kötü olması » Post #21

Fri Jan 27, 2017 00:12 in Turkish

Katılmamak mümkün değil

hesabımdaki paranın kesintisiz elime ulaşması için » Post #8

Sat Jan 14, 2017 06:56 in Turkish

Ben az önce üye oldum koinim.com'a.

Offers ----> Trialpay ----> Hero Wars 0.40 cent » Post #6

Thu Jan 12, 2017 14:29 in Turkish

Rica ederim bol kazançlar.

Offers ----> Trialpay ----> Hero Wars 0.40 cent » Post #3

Thu Jan 12, 2017 02:31 in Turkish

Teklifi tamamladığınızı gösteren bir ekran görüntüsü alın (karakterlerin tamamını gösteren)

Contact Support - TrialPay

Burdan hero wars isimli oyunu seçin ve tüm şeçeneklerin aşağıda ki resim gibi olmasına dikkat edin

Tamamlanma ispatı olan yere her hangi bir resim yükleme sitesine (mesela Hızlı ve Kolay Resim Paylaşımı - resim yükle - resim paylaş - Hızlı Resim ) daha önce almış olduğunuz ekran görüntüsünü yükleyin.

Bilmediğinizi düşünerekten nasıl resim yüklenir ;

Tamamlama ispatı olan yere resmin bağlantısını yapıştırıp. Robot olmadığınızı kanıtladıktan sonra submint'e tıklayarak trialpay'a gönderin. Gün içerisinde ödeminiz yapılacaktır.

ANKET (GENEL) » Post #2902

Wed Jan 11, 2017 12:27 in Turkish

anketlerin çoğunu kaçırdım sanırım bir benim internetim yavaşladı sanki memlekette , siteye giriş yapamadım.Az önce cint anket geldi 0.19 cent :D banyo ekipmanlarıyla ilgili 1 dakika sürmedi onu yaptık. Hakikaten bitik bu iş dolar yükseldikçe ankete ödenen ücretler dahada küçülüyor sanki.

Offers ----> Trialpay ----> Hero Wars 0.40 cent » Post #1

Wed Jan 11, 2017 04:55 in Turkish

Sign In - ClixSense Bu link içerisinde bulunan Hero wars isimli oyun facebook üzerinden oynanıyor toplamda 6 kahraman çıkarmanız isteniyor. Yaklaşık olarak 45 dakika bir sürenizi alıyor. 6 kahraman çıkardığınız zaman 10 dakika daha oynamanız gerekiyor. Ayrıca facebookta bu oyunu daha önce oynamamış olmanız yani yeni kullanızı olmalızda gerekmekte. Ücreti şartları yerine getirdiğiniz anda ödeniyor.

RADYO LOYALTY GUNDE 5 CENT KAZANDIRDI » Post #9

Tue Jan 10, 2017 09:18 in Turkish

luckymother wrote:
serkangurdal wrote:
luckymother wrote:
serkangurdal wrote:
luckymother wrote:
serkangurdal wrote: Ülkemize 2 saat içinde her yarım saatte kod girilmesi durumunda 0.01 cent ödeniyor. 1. derece diye adlandırdıkları ülkelerde ise her yarım saat içinde girdikleri her kod için ücret ödeniyor. Bu haksızlık bu resmen ayrımcılık ırkçılık ne derseniz deyin buna. Ben artık yapmıyorum bu durumu kabulleniyorsanız buyrun yapmaya devam edin.

ıyı guzel dusunuyorsunuzda anket offers vb gıbı ıslerıde kendı sectıklerı ulkelere daha fazla ve yuksek fıyattan verıyorlar pekı buna nasıl ıtıraz edecegız o zaman clıxsenseyı kullanmayalım onların polıtıkalarını sureklı elestırıyoruz zaten ama faydası oluyormu bılemem ama yukarıda ızah ettıgım ve yenı kesfettıgım olayı kullanmak ısteyenlere faydası olur dusuncesındeyım yoksa begenmeyen ıstıfa eder yada yola devam eder bu kadar net :thumbdown:

Ne demek istediğimi anladığınızı sanmıyorum. Anket farklı bu durum farklı.

gayette ıyı anladım hıc farkı yok hepsı aynı

Nasıl fark yok ya anketler offerler amerikadan ya da başka ülkelerde bizlere gelmiyor hanımefendi kendi ülkemizde ki anketler ya da teklifler bizlere yönlendiriliyor ücretleri sabit ve farklı şeyler yapıyoruz. Radyo ise tek bir yerden her yere ulaşıyor. Yani kaynak aynı ben bunu izah etmeye çalıştım. Aynı şeyi dinliyoruz ama daha az ücret alıyoruz benim şikayetim bu. Nasıl tasklar için herkes aynı şeyi yapıp aynı ücreti alıyorsa bunda da aynı olmalıydı.

sızı anlamaya calısıyorum madem anketler abd den gelmıyor neden cogu yabancı dıl?trıladen 10 cente yaptıgımız Leyla Denız spor malzemesı anketı cıntten 1.75 usd ye gelebılıyor,ucretlerı sabıt demssınızde aynı anket farklı sırketlerden farklı bedellere gelıyor,ve yıne aldıgım duyumlara gore ve forumdada yazıyorlar yurt dısında bızım 50 centten yaptıgımız anketler onlara 5 usd den gelıyormus ozellıkle bu kota olayı varya abd kendı halkına oncelık tanıyormus hem cok anket hemde yuksek meblaglı anket offers gorevlerde kendı halkına yaptırıyormus ve sadece bununla gecınıp ıse gıtmeyen cok ınsan varmıs evlerıne cekle odeme yapılıyormus, sımdı anketlerın cogu abd den gelmıyorsa dedıgınız gıbı Turkıye anketlerı ıse bızım sırketler bıze ucuz onlara 5 usd denmı yaptırıyor gorevlerı?
bu konuyu tam olarak bılmıyorum o sebeplede amacım polemık yaratmak degıl ama durum boyleyken nasıl bır adaletten bahsedebılırız ben onu demek ıstemıstım Serkan Bey lutfen yanlıs anlasılmasın
sız bu konudan emınmısınız yoksa bu konuyu moderatore yada tam olarak emın olan bırıne sormak ısterım neden yurt dısındakıler kadar fazla ve meblaglı gorevler anketler gelmıyor?

Her ülkenin kendi anket şirketleri tarafından belirleniyor bu ücretler diye biliyorum. Demek ki yabancı ülkelerde kimse 1 dolara ya da 0.50 cente anket çözmüyor . Ülkemizde de bu küçük ücretlere anket çözmesek bu şirketler daha fazla ödemek durumunda kalırlar bence ama buna uyacak toplum , birliktelik maalesef göremiyorum ben.

ANKET (GENEL) » Post #2888

Tue Jan 10, 2017 08:18 in Turkish

cint üzerinde anket var buzdolabı anketi

RADYO LOYALTY GUNDE 5 CENT KAZANDIRDI » Post #7

Tue Jan 10, 2017 05:37 in Turkish

luckymother wrote:
serkangurdal wrote:
luckymother wrote:
serkangurdal wrote: Ülkemize 2 saat içinde her yarım saatte kod girilmesi durumunda 0.01 cent ödeniyor. 1. derece diye adlandırdıkları ülkelerde ise her yarım saat içinde girdikleri her kod için ücret ödeniyor. Bu haksızlık bu resmen ayrımcılık ırkçılık ne derseniz deyin buna. Ben artık yapmıyorum bu durumu kabulleniyorsanız buyrun yapmaya devam edin.

ıyı guzel dusunuyorsunuzda anket offers vb gıbı ıslerıde kendı sectıklerı ulkelere daha fazla ve yuksek fıyattan verıyorlar pekı buna nasıl ıtıraz edecegız o zaman clıxsenseyı kullanmayalım onların polıtıkalarını sureklı elestırıyoruz zaten ama faydası oluyormu bılemem ama yukarıda ızah ettıgım ve yenı kesfettıgım olayı kullanmak ısteyenlere faydası olur dusuncesındeyım yoksa begenmeyen ıstıfa eder yada yola devam eder bu kadar net :thumbdown:

gayette ıyı anladım hıc farkı yok hepsı aynı

Nasıl fark yok ya anketler offerler amerikadan ya da başka ülkelerde bizlere gelmiyor hanımefendi kendi ülkemizde ki anketler ya da teklifler bizlere yönlendiriliyor ücretleri sabit ve farklı şeyler yapıyoruz. Radyo ise tek bir yerden her yere ulaşıyor. Yani kaynak aynı ben bunu izah etmeye çalıştım. Aynı şeyi dinliyoruz ama daha az ücret alıyoruz benim şikayetim bu. Nasıl tasklar için herkes aynı şeyi yapıp aynı ücreti alıyorsa bunda da aynı olmalıydı.

RADYO LOYALTY GUNDE 5 CENT KAZANDIRDI » Post #4

Mon Jan 09, 2017 08:06 in Turkish

luckymother wrote:

ANKET (GENEL) » Post #2874

Mon Jan 09, 2017 07:59 in Turkish

Opinion Surveys üzerinde otomobil anketi var anında ödeme yapıyor 0.75 cent
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 22:05:54 PST