Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #314

Mon Mar 13, 2017 17:10 in Turkish

janowicz wrote: arkadaşlar payza mı daha iyi yoksa snapcard mı ? snapcard olayını da pek bilmiyorum aydınlatır mısınız yeniyim biraz

Snapcard derim arkadaşım. Payza hem kuru düşük hem kesintisi fazla hemde 5 işgünü sonunda paran hesabına yatıyor.
Burda arkadaş güzelce anlatmış :

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında | ClixSense Forum

ANKET (GENEL) » Post #3634

Mon Mar 13, 2017 16:55 in Turkish

simurgg wrote: opinion surveyde 5 saniyelik anket var fastfood hakkında anında ödemesi geldi :D

Teşekkür ederim ;) . Arkadaşlar bana ilk tıkladığımda anket gelmedi peş peşe tıklayınca 4. seferde geldi. Yok deyip geçmeyin en az 5 kez kontrol edin gerçekten çok kısa en fazla 15 saniyenizi alır.

ANKET (GENEL) » Post #3631

Mon Mar 13, 2017 13:01 in Turkish

Ana sayfada mavi wobi videoları var checklist için teklif arayan arkadaşlara duyrulur.

ANKET (GENEL) » Post #3630

Mon Mar 13, 2017 09:45 in Turkish

pbalkaya wrote: Pollfish Surveys $0.4000 banka anketini doldurup ödeme yapılmayan var mı son 4 5 defadır dolduruyorum ödeme yapmıyor

Aynen bende alamadım ticket attım , her zamanki gibi sonuç çıkmadı.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #308

Sat Mar 11, 2017 09:35 in Turkish

simurgg wrote:
serkangurdal wrote: Arkadaşlar merhaba bu koinim banka hesabımıza hafta sonları havale yapıyor mu ? Bir yerde iş bankası , garanti ve yapı krediye yapıyor diye okumuştum ancak site üzerinde 2 iş günü içinde hesabınıza gönderilecektir deniliyor. İş bankası hesabıma bir ödeme bekliyorum. Bir aciliyetim var eğer göndermeyecekseler kredi kartımdan nakit avans kullanmak zorunda kalıcağım. İlk kez işlem yaptığımdan acemiyim daha önce işlem yapan arkadaşlar cevap verirseler sevinirim.

koinim hafta sonu ödeme yapmıyor benim ödeme cuma geldi banka hesabına pazartesi sabah geçti normalde hafta içi ertesi gün öğlen saatlerine doğru geçer

Teşekkür ederim cevap için.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #306

Sat Mar 11, 2017 08:56 in Turkish

Arkadaşlar merhaba bu koinim banka hesabımıza hafta sonları havale yapıyor mu ? Bir yerde iş bankası , garanti ve yapı krediye yapıyor diye okumuştum ancak site üzerinde 2 iş günü içinde hesabınıza gönderilecektir deniliyor. İş bankası hesabıma bir ödeme bekliyorum. Bir aciliyetim var eğer göndermeyecekseler kredi kartımdan nakit avans kullanmak zorunda kalıcağım. İlk kez işlem yaptığımdan acemiyim daha önce işlem yapan arkadaşlar cevap verirseler sevinirim.

ANKET (GENEL) » Post #3567

Thu Mar 09, 2017 00:17 in Turkish

OpinionWorld üzerinde otomobil lastiği konulu anket var arkadaşlar. (0.85$ anında ödeniyor) Saat: 11:17

ANKET (GENEL) » Post #3556

Tue Mar 07, 2017 13:03 in Turkish

Opinion Surveys ülkelerle ilgili kısa bir anket var arkadaşlar ücreti hemen ödeniyor (0.75$)

Payza » Post #35

Tue Mar 07, 2017 08:46 in Turkish

hdturkey wrote: 70 tl kesmiyordur 10 tl civarı para kesmiyormu

Evet çekerken 10.5 tl kesiyor ama dolar kuru 3.7 ise orda 3.5 üzerinden hesaplanıyor ordada bir kesinti oluyor. Ayrıca clixsense payzadan ödeme istediğim için 4 dolar kesinti yapmıştı.

Payza » Post #33

Tue Mar 07, 2017 03:19 in Turkish

hdturkey wrote: şuanlık en iyisi payza gibi. birden fazla aktarım yapmak istemeyenler için payza en iyisi. Fazla paramızda yok, onuda kesiyorlar, paypalı özledim. eski günler güzeldi

Clixsense'den Payza'ya 1 hafta , Payza'dan banka hesabıma ise 5 iş gününde geçen , neredeyse 2 hafta süre içinde , 70 tl karşılığında paramı bana veren bir ödeme yöntemi nasıl en iyisi oluyor merak ediyorum. :)

Payza » Post #31

Mon Mar 06, 2017 23:48 in Turkish

Arkadaşlar daha öncede yazdım bu ödeme yöntemiyle istediğim 180 dolar karşılığı 670 tl civarı olan para banka hesabıma 602 tl olarak geçmiştir. Toplamda 68 tl lik bir kesinti olmuştur. Bu benim için sorun değil diyorsanız hayırlı işler diliyorum sizlere.

Ortalama Clixgrid Kazançları » Post #7

Fri Feb 24, 2017 14:18 in Turkish

My ClixGrid Clicks today 20 total 11,200 earned $3.25

ANKET (GENEL) » Post #3394

Wed Feb 22, 2017 07:12 in Turkish

Arkadaşlar telefon alacaksanız 3 ay sonra almaya özen gösterin ve 2500 tlden daha pahalı olmasına dikkat edin inanın faydasını görürsünüz. ;) Ben fırsatı teptim

Payza Geri Döndü » Post #80

Wed Feb 22, 2017 05:52 in Turkish

Arkadaşlar bu yöntemle para çekmeyin 670 tl para bu siteden banka hesabıma gelene kadar 602 tl ye düştü inanılır gibi değil resmen soygun. Kesinlikle kullanmayın

Payza Geri Döndü » Post #78

Tue Feb 21, 2017 01:42 in Turkish

mstkmstk85 wrote:
serkangurdal wrote: arkadaşlar payzaya param 6. gününde yattı buradan payza 178 dolar çekim yaptım 4 dolar clixsense kesti daha önce payza hesabımda 6.42 dolar vardı hesabımdan 6 dolarda payza kesti. Şuanda bakiyem 175.24 dolar. Hiç iyi bir yöntem olarak durmuyor söyleyeyim yaklaşık 50 tl civarı bir kaybım var.

güle güle harca hocam. tango-snapcard en az kesintili yöntem. 2-3 günde paran hesaba gelecekti şuan bitcoin değeride arttı en az 10-15 dolar arası kâr yapacaktın.

payzayı mecburiyetten kullandım koinim hesap onayı filan uğraşmak istemedim. Bu kadar kesinti olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım neyse tecrübe ettik artık.

Payza Geri Döndü » Post #74

Tue Feb 21, 2017 00:06 in Turkish

arkadaşlar payzaya param 6. gününde yattı buradan payza 178 dolar çekim yaptım 4 dolar clixsense kesti daha önce payza hesabımda 6.42 dolar vardı hesabımdan 6 dolarda payza kesti. Şuanda bakiyem 175.24 dolar. Hiç iyi bir yöntem olarak durmuyor söyleyeyim yaklaşık 50 tl civarı bir kaybım var.

Payza Geri Döndü » Post #70

Mon Feb 20, 2017 00:22 in Turkish

Çarşambadan beri ödeme bekliyorum gelen giden yok. Yukarıda görüyorumda millet sahte hesaplarla ödeme alıyor ben ise hazirandan buyana harcadığım emeğimin karşılığı için bekletiliyorum. Diyecek sözüm yok.

Payza Geri Döndü » Post #57

Sat Feb 18, 2017 01:27 in Turkish

Bu siteden ikinci kez para çekiyorum ilkini paypalla almıştım 8 günde paypal hesabıma , 2 günde banka hesabıma geçmesi için beklemiştim. Şimdi payza ile çekim yaptım çarşamba akşamından beri bekliyorum herkes 1-2 günde alırken biz yine beklemedeyiz. Neo da 10 dolarım saniyeler içinde payza hesabıma geliyorken burada bu kadar beklemek neden anlamak mümkün değil. 10 gün bir para çekimi sürermi hangi devirde yaşıyoruz tamamen keyfine kaldık adamların.

Payza Geri Döndü » Post #53

Fri Feb 17, 2017 16:43 in Turkish

sedattbrn wrote: Ödemem 24 saat içinde yapıldı. 32 dolar kesintiyle 30 dolara düştü. 10.5 lira da payza kesiyor. dolar 3.62 orada kuru 3.56 kısacası 99 lira para alacam. 1 lira için doların yükselmesini beklemekte istemiyorum.

Ben çarşamba günü vermiştim hala hesaba geçmedi bir şey anlamadım bu işten

ANKET (GENEL) » Post #3312

Fri Feb 17, 2017 16:40 in Turkish

arkadaşlar ilk kez bir günde 0.10 cent değerinde reklam tıkladım bugün ve paylaşmak istedim hergün böyle olsa süper olur gerçekten

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 13:56:23 PST