Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

TASK (GÜNCEL) » Post #14944

Thu May 18, 2017 02:59 in Turkish

lalegulu43 wrote:
serkangurdal wrote:
capaxa wrote: 1016199 It's Coming Back For 6: Easiest Yes/No Tagging Task - Is This Pro...

Geldi yine sevdiğim.. Dünkü gibi verilen ürün bundle sa yes , değilse no..
15 sn.lik t ask

Ben göremiyorum , task aktif mi arkadaşlar ?

Gitti gidecek nerdeyse. Şimdi gördüm 5 tane kalmış

Ben neden göremiyorum anlamadım bize nasip olmayacak bu task işi anlaşıldı

TASK (GÜNCEL) » Post #14942

Thu May 18, 2017 02:38 in Turkish

capaxa wrote: 1016199 It's Coming Back For 6: Easiest Yes/No Tagging Task - Is This Pro...

Geldi yine sevdiğim.. Dünkü gibi verilen ürün bundle sa yes , değilse no..
15 sn.lik t ask

Ben göremiyorum , task aktif mi arkadaşlar ?

ANKET (GÜNCEL) » Post #46

Wed May 17, 2017 23:28 in Turkish

simurgg wrote:

daha bu sabah yedim ama bu gün seçeneğini koymamışsın yoursurveyciiiiim :lol: :lol: :lol:

en azından sorduğun soruya değdi

Ben bayılırım kahvaltıda ayakkabıya :)

Prepaid Visa Sanal kart ödemeleri hakkında » Post #2

Sun May 14, 2017 11:24 in Turkish

Ben 8 Nisan'da istemiştim 15 Nisan'da yerine getirilmişti.

En Masrafsız Ödeme Alma Yöntemi » Post #7

Sat Apr 22, 2017 04:26 in Turkish

sanki payza farklı şey yapıyor

ANKET (GENEL) » Post #4310

Tue Apr 11, 2017 12:24 in Turkish

gzdylcn wrote: Aynısı bana oldu ticket attım sizden kaynaklı diyorlar. Tekrar ticket attım. Bugün 2 kez opinion world de aynı şey oldu..!

Hiç bir şey yapasım gelmiyor artık. Dürüst cevaplar veriyoruz diye mi oluyor bunlar anlamıyorum. Bundan sonra bende anketörlerin istediği şekilde cevap vereceğim.

ANKET (GENEL) » Post #4308

Tue Apr 11, 2017 12:16 in Turkish

Opinion world router üzerinde su anketi var arkadaşlar ancak 10 dakika kadar çözdüm en son ailem ile ilgili bilgileri , eğitim durumumu sordu. anket hakkıında hiç kimseye bilgi vermemen konusunda uyarılar olan pencerede ileri dedim ve anket hata verdi

ANKET (GENEL) » Post #4276

Fri Apr 07, 2017 09:10 in Turkish

Doritos ile başlayan omo ile devam eden anket ödeme yapmadı bana son soruyu sordu cevapladım anketten atıldım.

ANKET (GENEL) » Post #4257

Thu Apr 06, 2017 15:06 in Turkish

2 haftada sadece 2 anket çözebildim şaka gibi ya :)

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #373

Wed Mar 22, 2017 09:59 in Turkish

ferdi03 wrote:
serkangurdal wrote:
LaHiguera wrote: Şu andan itibaren ben şu şekilde çektim diyip parasını alabilen varsa onu zevkle dinlerim.
Çekim işlemi yapıyım diyodum, snap hakkında yazılanları görünce şu an elim kolum bağlandı. Beklemedeyim.
Varsa iyi bir çekim yöntemi sunacak anlatırsa sevinirim.

geçen hafta (Perşembe) snapcard üzerinden ödeme aldım dün tekrar o yöntemle ödeme istedim beklemedeyim. 1 mayısa kadar bu yönteme devam.

21 mart itibariyle işlemler kapanmış içerdeki kalan bakiyeler ise 1 mayısa kadar geçerli diye mail almıştım.
Sanırım yazık oldu seninki...

edit: işlem iptal edildi

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #371

Wed Mar 22, 2017 09:14 in Turkish

LaHiguera wrote: Şu andan itibaren ben şu şekilde çektim diyip parasını alabilen varsa onu zevkle dinlerim.
Çekim işlemi yapıyım diyodum, snap hakkında yazılanları görünce şu an elim kolum bağlandı. Beklemedeyim.
Varsa iyi bir çekim yöntemi sunacak anlatırsa sevinirim.

Edit: iptal edildi

ANKET (GENEL) » Post #3688

Thu Mar 16, 2017 05:23 in Turkish

dream4123 wrote: 6 dolar kazandım 20 dakkada anketlerden

Tebrikler

ANKET (GENEL) » Post #3681

Thu Mar 16, 2017 04:25 in Turkish

pbalkaya wrote:
serkangurdal wrote: ayak sağlığı ile ilgili bir anket var yapmayın arkadaşlar sürekli başa alıp duruyor

onu yaptım ben 7 dk sürecek dedi 30 dk sürdü nasıl bir anketti bu.birde0.43 verdi

ya bende mi sorun var sürekli başa alıyordu bende kapattım

ANKET (GENEL) » Post #3678

Thu Mar 16, 2017 04:19 in Turkish

ayak sağlığı ile ilgili bir anket var yapmayın arkadaşlar sürekli başa alıp duruyor

RadioLoyalty Hakkında Yardım Lütfen » Post #2

Wed Mar 15, 2017 02:41 in Turkish

bananas48 wrote: Arkadaşlar radio dinleyerek nasıl kazanabiliyoruz? işleyiş hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Her yarım saatte 1 defa bir kod çıkıyor o kodu ilgili yere yazıyoruz. Bu işlemi 4 kez tekrar edince 0.01 cent veriyor. Toplamda minimum 2 saat sürede 0.01 cent kazanıyoruz. Bana soracak olursanız uğraşmaya değmez sürekli pc başında durmanız ya da en azından yarım saatte bir gelmeniz gerekecek. Eğer işiniz gücünüz yoksa yapabilirsiniz.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #317

Mon Mar 13, 2017 17:22 in Turkish

tolgadgunes wrote:
serkangurdal wrote:
janowicz wrote: arkadaşlar payza mı daha iyi yoksa snapcard mı ? snapcard olayını da pek bilmiyorum aydınlatır mısınız yeniyim biraz

Snapcard derim arkadaşım. Payza hem kuru düşük hem kesintisi fazla hemde 5 işgünü sonunda paran hesabına yatıyor.
Burda arkadaş güzelce anlatmış :

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında | ClixSense Forum

snapcardmı kaldı adamlar siteyi kapatıyor sıcak haberlerden haberin yok 1 mayıs 2017 de artık snapcard diye birsey kalmıyacak

Arkadaş hesap mı soruyorsun anlamadım. Bilmiyordum kusura bakma.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #314

Mon Mar 13, 2017 17:10 in Turkish

janowicz wrote: arkadaşlar payza mı daha iyi yoksa snapcard mı ? snapcard olayını da pek bilmiyorum aydınlatır mısınız yeniyim biraz

Snapcard derim arkadaşım. Payza hem kuru düşük hem kesintisi fazla hemde 5 işgünü sonunda paran hesabına yatıyor.
Burda arkadaş güzelce anlatmış :

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında | ClixSense Forum

ANKET (GENEL) » Post #3634

Mon Mar 13, 2017 16:55 in Turkish

simurgg wrote: opinion surveyde 5 saniyelik anket var fastfood hakkında anında ödemesi geldi :D

Teşekkür ederim ;) . Arkadaşlar bana ilk tıkladığımda anket gelmedi peş peşe tıklayınca 4. seferde geldi. Yok deyip geçmeyin en az 5 kez kontrol edin gerçekten çok kısa en fazla 15 saniyenizi alır.

ANKET (GENEL) » Post #3631

Mon Mar 13, 2017 13:01 in Turkish

Ana sayfada mavi wobi videoları var checklist için teklif arayan arkadaşlara duyrulur.

ANKET (GENEL) » Post #3630

Mon Mar 13, 2017 09:45 in Turkish

pbalkaya wrote: Pollfish Surveys $0.4000 banka anketini doldurup ödeme yapılmayan var mı son 4 5 defadır dolduruyorum ödeme yapmıyor

Aynen bende alamadım ticket attım , her zamanki gibi sonuç çıkmadı.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 22:21:50 PST