Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #63

Thu Nov 22, 2018 10:11 in Turkish

ObserverOri wrote:
w0cha wrote:
ObserverOri wrote: hepsiburada.com da geçerli olmaması büyük talihsizlik oldu benim için. şeker pirinçten deterjana kadar tüm alışverişi yapabilseydim tadından yenmezdi bu iş. amazon.com.tr. daha yeni herşey bulunamıyor. :(

Deterjanı falan avansastan alabilirsiniz. Satılıyor diye hatırlıyorum.

baktım sadece pirinç yok. herşey var hesaplı. buradan toplu alışveriş ayrıca kar ettirir bize.

avansas da geçiyormu tango card?

mobilde ben kullandım çay almıştım :D

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #52

Mon Nov 12, 2018 00:48 in Turkish

ObserverOri wrote: referansım tango sanal kart çıkartsa. onun ismine gelen kart bilgileriyle kendi ismimle üyesi olduğum amazon tr den alışveriş yapabiliyor muyum?

Yapabilirsiniz

Tango cart nedir? Nasıl kullanılır? » Post #10

Sun Nov 11, 2018 05:27 in Turkish

7 ay içinde istersen 1 er dolar harca :)

Tango cart nedir? Nasıl kullanılır? » Post #8

Fri Nov 09, 2018 00:20 in Turkish

akinfurkan wrote: 13$ girdim ve submite tıkladım. Doğru yaptım değil mi? Visa mesajı kaç gün içinde geliyor tahminen?

Genelde 3-4 iş gününde gönderiliyor.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #48

Thu Nov 08, 2018 20:17 in Turkish

hellhot wrote: Merhaba. Tango kart ile yaptığımız ödeme tam tutarı karşılamak zorunda mı? Örneğin 70 dolarlık bir ürün satın alırken bunun 50 dolarlık kısmını tango card ile kalanını da farklı bir yöntemle ödemem mümkün müdür?

Bu durumun kartla bir alakası yok ödemeyi yapmak istediğiniz mağazanın ya da kişinin bunu kabul etmesi lazım. Size özel tek ürün için 2 ilan gibi.

Tango cart nedir? Nasıl kullanılır? » Post #4

Thu Nov 08, 2018 20:11 in Turkish

İnternetten alışveriş için kullanılıyor direk para çekilmiyor. Masrafı yok , yalnız fiziki kart isterseniz 3 dolar kesinti oluyor

İşlem tamamlandığında verdiğiniz mail adresinize prepaid visa tarafından bir mesaj geliyor. Mesajdaki bağlantıyla Siteye girip kaydınızı yapıyorsunuz. Daha sonra sizden oluşturacağız kartınızın adresinize gelmesini istiyorsanız fiziki , internet üzerinden kullanmak istiyorsanız sanal tercihinde bulunuyorsunuz. Tavsiyem kesinlikle sanal yapmanız boşu boşuna 3 dolardan olmayın hiç bir farkı yok. Daha sonra ekranda kart bilgileri görünüyor. Aliexpress , Amazon vs.. gibi yabancı sitelerden , ya da lcw gibi bazı türk firmalarında alışverişlerde sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER | ClixSense Forum
Burda hangi e ticaret sitelerinde geçtiği konusunda detaylı bilgiler verilmiştir .Bol kazançlar.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #31

Fri Oct 12, 2018 05:22 in Turkish

Avansas denendi çalışıyor

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #30

Wed Oct 10, 2018 11:28 in Turkish

steam de çalışıyor :thumbup:

TASK GÜNCEL! » Post #368

Thu Apr 12, 2018 11:17 in Turkish

Arkadaşlar merhaba 2 aydan fazladır siteye giriş yapmıyorum bu tasklara ulaşamıyorumda neler değişti task sayfası görünmüyor crowdflower sayfasına girmeyi denedim ordan figure-eight isimli farklı bir sayfaya yönlendirildim. Cf ye facebook hesabımla kayıt olmuştum.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #303

Tue Sep 05, 2017 09:02 in Turkish

Access to this page has been denied. Access via a Proxy/VPN/VPS or from a country not on your profile is not permitted. anket ve offer bölümlerinde bu yazıyla karşılaştım sizlerde durum aynı mı yoksa bana özel mi ?

TASK (GÜNCEL) » Post #16659

Fri Jul 21, 2017 08:08 in Turkish

capaxa wrote:
Huxi wrote:
capaxa wrote: 1031599 Duplicate Fashion Product Identification

Yeni id , geleceği belliydi zaten bugün üst üste verdi hep biteceği gün öyle yapıyor hep :D

%80 le geçtim +3 tane iş verdi neredeyse exp oluyordum.

Refte kalsın , günde 10-15 geliyor genelde..

bende %80 le geçtim iş yapamadım sanırım sizde bayan pantolonu ve yeşil tişörtte sıkıntı yaşadınız hatalı sorular onlar

premium üyelik » Post #2

Tue Jul 18, 2017 10:29 in Turkish

ufkk1 wrote: mrb arkadaşlar premium olan üyeliğim standart olarak gözüküyor ve balance kısmında bir miktar geri eklenmiş durumda aynısını yaşayan varmı aranızda premieum üyelik kaldırılıyor mu ?

Evet premium üyelik kaldırıldı

Omega Zodiac Trialpay 0.40 cent » Post #3

Sun Jul 16, 2017 14:49 in Turkish

Alt_Shift wrote: Trialpay az önce teklifi kaldırdı. Ben de boşu boşuna 60 lvl olmak ile kaldım. 2 saat oynadım sonuç sıfır.

teklif aktifken kayıt olmuşsanız ücreti ödenir mutlaka

TASK (GÜNCEL) » Post #16543

Sun Jul 16, 2017 03:20 in Turkish

capaxa wrote: 43 te bitti ne yazıkki.

siz iyi yaptınız ben 8 de kaldım :D çok sonradan gördüm :) Teşekkür ederim sayenizde bende 1.20 dolar kadar alabildim. Allah bereket versin :D

Omega Zodiac Trialpay 0.40 cent » Post #1

Sat Jul 15, 2017 05:32 in Turkish

Sign In - ClixSense

Omega zodiac isimli oyuna üye olun 60 levele ulaşın. Ortalama 45 dakikada leveli tamamladım çok basit ücreti 60 levele ulaştıktan sonra yaklaşık 10 dakika içinde ödendi.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #60

Mon Jul 10, 2017 04:53 in Turkish

buras68800 wrote: Anket;
-Kurtlar tarafından mı büyütüldün?

+Hayır.

-Üzgünüz. Anket kriterleri sizi karşılamıyor. :)

Beni kurtlar büyüttü ama benide kabul etmedi maalesef. ;)

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #44

Wed Jul 05, 2017 13:07 in Turkish

CagriBey wrote: dondurmada ben alındım o cinsiyetten değildir bence

keyfi o zaman :)

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #41

Wed Jul 05, 2017 08:54 in Turkish

Site bitmiş hiç bir ankete kabul edilmemeye başladım en son dondurma anketinden de cinsiyetimden ötürü atıldım pes artık.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #13

Wed Jun 21, 2017 05:36 in Turkish

21 gündür kazandığım para 5 dolar bütün anketler ya kota full diyor yada profilime uymuyor. Kuruttunuz siteye arkadaş bırakında bir ankette biz yapalım :)

TASK (GÜNCEL) » Post #15922

Fri Jun 16, 2017 04:48 in Turkish

MrOguzhan wrote:
Kod61 wrote:
MrOguzhan wrote:
Kod61 wrote: 1022626 Duplicate Fashion Product Identification bu bende aktif görünüyor açınca yeni görev yok diyor sizde durum nedir arkadaşlar.

task açık kalsın arada sayfayı yenile belki düşer.

Dün geceden beri yeniliyorum hiç düşmedi :D

o zmn boşuna beklemeyin.

Bill of landing daha sık düşer onu bekleyin.

Bi de bitane facebook taskı düşüyor, facebook üzerinen işletmelerin facebook linikni ve tel nosunu buluyorsun. daha kolay ve fashion duplication kadar hızlı yaparsınız.

az önce 2 tane yaptırdı task konusunda çok kötüyüm yapabildiğim çok az task var Bill of landing nasıldır mesela
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:45:32 PST