Please wait...
HomeForumPosts by serkang

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by serkang

21 dolarlık teklif link vermiyorum çünkü denemedim » Post #1

Sat Jan 05, 2019 07:50 in Turkish

21 dolarlık teklife para yatıran var mı arkadaşlar 10 dolar yatırım yapınca 21 dolar ödül veriyor çok uğraştım para yatırmak için ama başaramadım var mı tamamlayan

ANKETLER » Post #668

Thu Jan 03, 2019 03:37 in Turkish

ela1718 wrote:
serkangurdal wrote: 1.66 + 1.66 dolar değerinde iki tane anket parası hesabımdan geri çekilmiş Samplicio.us aynı sorun olan oldumu valla bütün hevesim kaçtı bu işten.

Benden de 1,66 gitmiş hocam

Gerekçe ne acaba dürüst olmak mı bizde mi yalan yanlış dolduralım

ANKETLER » Post #662

Wed Jan 02, 2019 17:36 in Turkish

1.66 + 1.66 dolar değerinde iki tane anket parası hesabımdan geri çekilmiş Samplicio.us aynı sorun olan oldumu valla bütün hevesim kaçtı bu işten.

ANKETLER » Post #635

Tue Jan 01, 2019 11:01 in Turkish

Konu farklı yerlere gidiyor :) Bu arada epeydir anket gelmiyor bana da.

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #105

Mon Dec 24, 2018 03:29 in Turkish

Nesli34 wrote: arkadaşlar tango kartda 2.5 dolarım kaldı. kullancak yer bulamıyorum. geri clixsense iade falan olabiliyor mu ? ya da bir sonraki çekimimde yine aynı kart üzerine ekleniyor mu ?

Steam ( Oyun platformu) hesabınız varsa 12 tl lik bir oyun alabilie ya da 10 tl cep cüzdan kodu oluşturabilirsiniz.

World War Rising Ödemesi » Post #15

Fri Dec 21, 2018 00:12 in Turkish

gfbtayfa wrote:
meerv wrote:
gfbtayfa wrote:
meerv wrote:
gfbtayfa wrote:
nofearsports wrote: onu bende yaptım offer toroda hiç birşey değişmedi adgatede final fantasy teklifini yaptım o düştü pending bölümüne ama 15 şubatta gelecekmiş

final fantasyi başladım bende bugün kale 7.seviye oldu bir saatte :) world war a benzediği için kaleyi hemen yükselttim :) 10 yaparım yarın öbür güne bu verir inşallah :)

Final fantasy çok cimri malzeme konusunda. World war rising 12. seviye ile final fantasy 10. seviyeyi aynı sürede tamamladım ben.

Final fantasy den ödeme alabildiniz mi peki ?

Evet ödemeyi aldım o da pendingde. Bende adgateten yaptım fiyatı biraz daha yüksekti offertoloya göre.

Peki ben world war rising de neyi eksik yapmış olabilirim ? Kalem 12 kahraman 14 orada bi hesap aç diyordu onu da açtım her şey aynı mail üzerinden. Teklif 534 centti ben tıkladığımda. Aynı teklif var ama şu anda 390 cent onla alakalı olabilir mi ?

Oyunu yükleme yaptıktan 15 dakika içinde başlattınız mı peki ?

ANKETLER » Post #469

Thu Dec 20, 2018 12:59 in Turkish

Yazıcı anketi kapatıldı arkadaşlar hata filan yapmıyorsunuz aktif değil o anket

ANKETLER » Post #133

Mon Dec 10, 2018 09:18 in Turkish

User Sign In for ClixSense Online Surveys & Offers offertoroda 0.80 dolarlık anket var arabistan ile ilgili beni kota full dedi almadı sizlerde deneyin isterseniz.

World War Rising indiremiyorum! » Post #10

Sat Dec 08, 2018 15:14 in Turkish

Bende ki sürüm android 6.0.1 Marshmallow (j5 2016)

World War Rising indiremiyorum! » Post #8

Sat Dec 08, 2018 09:37 in Turkish

akinfurkan wrote:
serkangurdal wrote:
akinfurkan wrote: Arkadaşlar OfferToro'da ki bu oyunu telefonuma indiremiyorum. Gmail hesabımı yazıyorum hesabıma mail geliyor tıklıyorum mail'e direk indirmek için Play Store yönlendirmiyor. İnternet üzerinden OfferToro'yu açıyor. Böyle oluncada indiremiyorum. Bu durumu başkalarınında yaşamış olabileceğini düşünüyorum. Aynı sorunu yaşayıp çözen varsa yardımcı olursa sevinirim :roll:

Şimdi Final Fantasy oyununu denedim bunda da aynı sorunla karşılaştım. Benim OfferToro ile sorunum var galiba. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Daha önce tamamlamışsanız görünmez.

Yok hocam ondan değil tamamlamadım zaten :)

Ben bu teklifi ios üzerinden yapmıştım yanılmıyorsam 7.39 dolardı. Tekrar android olarak görünce , android telefonla yapmak istedim. Bende de pc de görünüyor ama telefonda görünmüyordu. Aynı durum sizde de olabilir diye yazmıştım

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #82

Sat Dec 08, 2018 09:34 in Turkish

drfatihozbay wrote: bu konuda net bilgisi olan var mı ? ona göre bu yöntemle çekeceğim(yüzde 2 komisyon hakkında )

%2 komisyon nedir nerden çıktı ben 220 tl lik avansas alışverişi yaptım 42 dolarla.

World War Rising indiremiyorum! » Post #2

Sat Dec 08, 2018 05:55 in Turkish

akinfurkan wrote: Arkadaşlar OfferToro'da ki bu oyunu telefonuma indiremiyorum. Gmail hesabımı yazıyorum hesabıma mail geliyor tıklıyorum mail'e direk indirmek için Play Store yönlendirmiyor. İnternet üzerinden OfferToro'yu açıyor. Böyle oluncada indiremiyorum. Bu durumu başkalarınında yaşamış olabileceğini düşünüyorum. Aynı sorunu yaşayıp çözen varsa yardımcı olursa sevinirim :roll:

Şimdi Final Fantasy oyununu denedim bunda da aynı sorunla karşılaştım. Benim OfferToro ile sorunum var galiba. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Daha önce tamamlamışsanız görünmez.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #307

Thu Dec 06, 2018 06:28 in Turkish

rosien wrote: az önce wannadsta otel anketi yaptım easy survey congratulation yazdı ama ödeme yansımadı ve pendingde görünmüyor bilen varmı

5 - 10 dakika içinde öderler

Peanut Labs erişim yasağı » Post #17

Wed Dec 05, 2018 08:27 in Turkish

Beni de engellemişler tuhaf şimdiye dek sadece tek bir anket yapmıştım. Neye dayanarak hapishane ve pinokyo benzetmesi yaptılar bana acaba :D . Bana kalırsa Türk hesaplara uygulanan bir engelleme gibi geliyor. Hani çok önemli değil dediğim gibi sadece tek bir anket ve 0.38 dolar kazancım var istiyorsalar geride alabilirler.

herkese zahmetsiz 1.44 dolar » Post #43

Mon Dec 03, 2018 15:00 in Turkish

krgizem wrote: Final fantasy oyunu checklistte ödenmiş görülüyor ama hesapta yok bunu yaşayan oldu mu?

ödemesi 2 ay sonra hesabınıza gelecek görevi tamamladığınız için check list üzerinde görünüyor.

TANGO CARD ÇEKİM SÜRECİ HAKKINDA... » Post #6

Fri Nov 30, 2018 07:33 in Turkish

ankarali179 wrote: 3 gün bitti halen gelen yok arkadaşlar.Beklemedeyim.

Genelde çarşamba - perşembe arası ödemeler geliyor arkadaşlar.En son çekimin 2 günde geldi Ptesi akşam istedim perşembe sabah saat 01:51 de mail geldi

TANGO CARD ÇEKİM SÜRECİ HAKKINDA... » Post #3

Thu Nov 29, 2018 04:19 in Turkish

2-3 iş gününde geliyor

herkese zahmetsiz 1.44 dolar » Post #26

Tue Nov 27, 2018 10:39 in Turkish

tuna_b wrote:
serkangurdal wrote:
tuna_b wrote: Bende de parayı vermedi, mail adresleri de aynı. Bir süre daha gelmezse ticket atacağım.

Daha önce oyunu yüklemediyseniz olur

Gerçekleştirdiğim tüm adımları istenen şekilde yaptım, yani onunla ilgili bir sıkıntı yok. Kimsede sorun olmayıp bende olması da ilginç, peşine düştük bakalım bekliyorum.

Bağlantı kurduysanız ekran görüntüsü vs atarak ödeme isteyebilirsiniz.

herkese zahmetsiz 1.44 dolar » Post #15

Sun Nov 25, 2018 02:41 in Turkish

tuna_b wrote: Bende de parayı vermedi, mail adresleri de aynı. Bir süre daha gelmezse ticket atacağım.

Daha önce oyunu yüklemediyseniz olur

OFFER TORO'DA WORLD WAR RİSİNG 304 CENT GÖREVİ » Post #5

Sat Nov 24, 2018 02:42 in Turkish

melekejder wrote: checklist bölümü nerede acaba? ben de bu tarz oyunlardan alamıyorum bir türlü.

Ben bu oyunun 7.34 dolarlık versiyonunu olanı (12 level) tamamladım pending olarak gözüküyor 9 ocak 2019 da hesabıma geçecek. Sizde kontrol edin , offers bölümüne tıklayın sağ üst köşede pending balance karşısındaki varsa paraya tıklayın , beklenen ödemelerin hepsi orada görülüyor
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 13:42:03 PST