Please wait...
HomeForumPosts by POZITROM

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by POZITROM

84.1 1 Dec V 94.06 Nov ......tasman1 » Post #11

Mon Jan 03, 2022 00:49 in Success Stories

Hello :-)

My annual income is $147.49
How can I increase my earnings to $1,500 per year?
Not by playing games because there may be fishing rods in the software.

Payoneer Komisyonu » Post #37

Tue Aug 10, 2021 01:12 in Turkish

Payoneer hesabımda 1 yıl boyunca hiç bir işlem yapmadım ve 29,95 USD'yi ödemek istemiyorum.
Bu tutar,üç ayda kazandığım para neredeyse :((

Payoneer Komisyonu » Post #34

Fri Aug 06, 2021 10:46 in Turkish

İlk defa Payoneer'den parasını alacaklar için de ücret ya da komisyon (10 USD ya da 29,95USD) kesintisi oluyor mu?
Yoksa kesinti sadece 2 USD mi?

PAYONER İLE İLGİLİ » Post #8

Thu Apr 22, 2021 23:32 in Turkish

Uzun sure Payoneer benim de sifremi bloke etti. Nedeni Payoneer''e uzun zaman giriş yapmadigim için... Canlı destek bağlantıya da ulasamadım.Sadece mesaj yazdım. Mail ya da telefondan SMS ile tekrar nasıl yeni Payoneer şifresi üretebilirim onunla ilgili blog yazısı geldi mailime ama bir türlü çözememiştim. Linkedin'den CEO'ya yazdım ve.çözüldü. Yeni Payoneer hesabi açmama gerek kalmadı böylelikle

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #26

Thu Feb 25, 2021 09:22 in Turkish

Çok teşekkür ederim, Darısı parasını alamayan arkadaşlara..

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #24

Wed Feb 24, 2021 10:52 in Turkish

SKRİLL'in en tepesindeki CEO'ya yazdım, iki günde para hesaba geldi:-))
İzzet ve Meral otomatik yanıt help destek ekibiydi.

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #18

Mon Feb 15, 2021 04:45 in Turkish

İyi haber;21.Kasım 2020'den beri beklediğim 75.39EUR tutarındaki parayı SKRILL bugün banka hesabıma yatırmış :-)

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #17

Mon Feb 15, 2021 04:44 in Turkish

Referans olarak eklediğinizde hazır lop yuttuğunuz paralarım için içmiştim :$

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #117

Mon Feb 15, 2021 04:40 in Turkish

21.Kasım 2020'den beri beklediğim 75.39EUR tutarındaki parayı SKRILL bugün banka hesabıma yatırmış :-))

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #11

Mon Jan 25, 2021 07:32 in Turkish

Türkiye'deki banka hesabıma talep ettiğim para çekme işlemini ( SKRILL 75 EUR tutarlı) 21 Kasım 2020 tarihinden beri yapmadı, para banka hesabıma gelmedi.
İki yıl boyunca 2 günde banka hesabıma gelen para, 2 aydan fazla zamandır hala gelmiyor
SKRILL 2 aydır maillere otomatik yanıt veriyor. Paraların üzerine yattılar :-((

param payoneere aktarılmadı » Post #32

Mon Dec 28, 2020 04:59 in Turkish

MONEYMAKINGWAYS ..Skrill'den para çekme işlemini 21 Kasım 2020 yaptım hala Banka hesabınma geçmedi..Bu konuda bilginiz var mı?
Türkiye 11 Ocak 2021 de Skrill'den çıkıyor ve hala hiç bir bilgi verilmiyor Otomatik yanıtlama dışında..

TASK GÜNCEL! » Post #4438

Mon Oct 12, 2020 00:30 in Turkish

Hiç task gelmiyor

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #475

Fri Sep 04, 2020 05:58 in Turkish

**03.09.2020 tarihinde Domestos'un yeni temizlik ürünü anketini 15 dakika süreyle yaptırdı, kişisel sorularla bilgilerimi de topladı..
Hoop 0,58 centlik anketin sonunda " Sorry not every survey can be a winner, but keep trying" mesajı ile bitirdi :-((

**GFK anketleri de uzun süre anketi yaptırıp ilerletiyor, sonunda istenilen hedef kitleye ulaşıldı, kota dolmuştur..Üzgünüz cevabı ile can sıkıyor..

TASK GÜNCEL! » Post #4134

Sun May 31, 2020 02:17 in Turkish

Cevabınız için teşekkürler

TASK GÜNCEL! » Post #4119

Sat May 30, 2020 00:27 in Turkish

Figure Eıght'e kayıtlı iken tasklar geliyordu.. Appen e geçtikten sonra task hiç gelmedi.
Appen'e ayrıca ÜYE mi olmak gerekiyor.. Level seviyem uzun süredir 0 (sıfır) o yüzden mi task gelmiyor?

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #89

Thu Oct 10, 2019 07:20 in Turkish

help@skrill.com
dan soru ve sorunlarınızı ilebilirsiniz

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #214

Sun Sep 22, 2019 13:09 in Turkish

Çok kötü bir durum, haklısınız..
Ben de beklemedeyim bir kaç aydır.. İşlemi sağlıklı nasıl gerçekleştirebileceğimi bilmiyorum.
Değişikliklerin olmasından ötürü sürekli Forum a ve Skrill desteğe soruyorum hala net bir cevap alamadım

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #212

Sun Sep 22, 2019 12:53 in Turkish

Bankanıza Sterlin üzerinden transfer edebilirsiniz..
Alt kısımda da Bankanıza çekebileceğiniz tutar 35 EUR, masraf ile birlikte 40,50EUR ...
Hangi para birimi ile transfer edileceği konusunda ikilemde bırakıyor !!!!!!!!

SKRİLL ingilizlere ait ticari bir site ve BREXİT nedeniyle Avrupa para birimi EURO yu kullanmak istemiyorlar..
Payoneer Amerikan ..Ondan da hala ses yok
SKRİLL'den bugüne kadar banka transferlerini TL gerçekleştirdim.
SKRİLL TL hesabımda 2 aydır bekleyen ayrıca 60 TL kalıntı tutar var..
Payoneer i beklersem Y Sense deki paramı alabilirim
ama 60 TL buhar olup gidecek sanırım

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #210

Sun Sep 22, 2019 12:08 in Turkish

Sayın kullanıcı,
Skrill Yardım Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Skrill hesabınızın para birimi TRY olsa da farklı para biriminde para alabilirsiniz.

Para birimi dönüştürme içeren işlemlerde, Skrill toptan döviz kuru oranlarımıza %3,99 arasında bir ücret ekler.

Bu ücret her iki tarafı döviz piyasalarıyla ilişkili değişkenlik ve diğer risklerden korumaya yardımcı olur. Hesap durumuna göre ücret değişebilir.

Skrill döviz kurları gün boyu güncellenmektedir.

İlaveten, ülkenize elbette para çekebilirsiniz ancak bunu GBP üzerinden uluslararası banka transferi olarak yapabilirsiniz. 2-5 iş günü içinde paranız banka hesabınıza yatar.

Banka hesabınıza çekebileceğiniz minimum tutar 35 EUR ya da hesabınızdaki para birimine eşdeğer tutar kadar.

5.50 EUR tutarın buna dahil olmadığını lütfen unutmayın.

Bundan dolayı, banka hesabınıza para çekebilmek için hesabınızda en az 40.50 EUR olması gerekir.

Ayrıca hesabınızın ‘Para Çek’ menüsündeki diğer para çekme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Başka sorularınız olursa bize başvurmaktan kaçınmayın.

Saygılarımızla,
Meral
Skrill Yardım Ekibi

"Skrill destek ekibinden bana verilen bugünkü cevap"

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #208

Sun Sep 22, 2019 01:12 in Turkish

TL çekmeye skrill onay veriyor mu?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 18:47:50 PST