Please wait...
HomeForumPosts by nesovan

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nesovan

ClixGrid » Post #2405

Wed Oct 19, 2016 14:45 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $2.50!

Rainforest Task » Post #3121

Wed Oct 19, 2016 06:20 in Ex-Yugoslavia

Sad sam racunao, prosecan hit mi je 7 koraka (i to bez 10% odbijanja bonusa), sto mu dodje da mi se zarada smanjuje za nekih 15% izbacivanjem tog jednog test pitanja...

Rainforest Task » Post #3109

Tue Oct 18, 2016 17:03 in Ex-Yugoslavia

Danas mi je najbolji dan otkako sam na RF, sa 60 uradjenih :) da mi je znati na koju prevaru ste vi ranije radili preko 100 komada :D

Pitanja i saveti » Post #3179

Tue Oct 18, 2016 15:00 in Ex-Yugoslavia

Ne radim ga i ne radim vise nista sto nema quiz mode i sto trazi da svojim recima objasnjavamo odgovore :)
Major flag sam pokupio jos u maju, od tad se ganjam sa njima, ali slaba vajda...

Pitanja i saveti » Post #3176

Tue Oct 18, 2016 13:59 in Ex-Yugoslavia

Ovo što se meni desilo je čist bezobrazluk, nisu se udostojili ni da mi odgovore kako treba, a kamoli da provere šta sam uradio u tom zadatku, dobio sam copy-paste odgovor, a posle toga nema odgovora već 3 meseca na moj prigovor. Jeste to zaslužen flag, ali ovo nisam očekivao...

Uvežbao sam kuvanje "Šumadjiskog čaja" :D ako mi skinu flag, kuvam ceo bakrač

edit: Za kolege iz bivših nam republika, Šumadijski čaj je kuvana rakija :D

Rainforest Task » Post #3104

Tue Oct 18, 2016 13:54 in Ex-Yugoslavia

Mene izvadio NDA i par integrisa kratkih, sve u svemu slabo, 3-4 dolara popodne... Samo da oni noćni CCC potraju, bez njih nista... Odavno nema GitHub-ova, ranije su me oni vadili...

Pitanja i saveti » Post #3174

Tue Oct 18, 2016 12:48 in Ex-Yugoslavia

Quote:
incomehomejob wrote:
nesovan wrote: Pojavio mi se jedan zadatak 3 lvl iako imam flag :)
961058 Annotate Stories Related To Terrorism Activity $0.10 50
Da li se jos nekom desilo ovo?

Ili je glitch, ili su ti skinuli flag, a sistem ce da pokaze tek sutra posle update-a da nemas flag.
Nemam ideju sta je sem toga u pitanju. :(

Ma glitch je neki, nisam ja te srece :) nece cak ni da mi odgovore na ticket

Pitanja i saveti » Post #3164

Tue Oct 18, 2016 08:49 in Ex-Yugoslavia

Pojavio mi se jedan zadatak 3 lvl iako imam flag :)
961058 Annotate Stories Related To Terrorism Activity $0.10 50
Da li se jos nekom desilo ovo?

Kafana » Post #2520

Sat Oct 15, 2016 15:25 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: A ne pripremate se za "The Walking Dead"? Sada treba ponovo pogledati prošlu sezonu taman dok ne krene.

Upravo gledam proslu sezonu, po prvi put :( mene malo razocarala ova serija... Inace, ko voli komedije, neka pogleda rusku seriju Kuhinja, ima na sajtu Prve televizije sve epizode, odavno bolju komediju nisam gledao :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3549

Thu Oct 13, 2016 16:00 in Ex-Yugoslavia

Dobro vi imate zivaca da uradite toliko :D mene posle 20-30 uhvati nervoza i ugasim

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3543

Thu Oct 13, 2016 12:49 in Ex-Yugoslavia

959502 Help Us Moderate Images $0.03 343
trenutno aktivan, ne ulazi u GA, ima nekih glupih ispravki, kod crtanih filmova gde ima nekog nasilja, nekad traze da se prijavi, nekad ne...

Edit: U crtanim filmovima gde ima nasilja, navedite to, prolazi...

Rainforest Task » Post #2918

Wed Oct 12, 2016 12:05 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: You must NEVER refresh the page inside the terminal unless you are explicitly asked to. If you run into any error, blank page, infinite loading or other issue that prevents you from completing the step successfully, DO NOT refresh the page inside the browser. Instead, report as "No" and detail the problem.

Ovo se odnosi na refreš terminala (taj ionako ništa ne pomaže) ili na restart testa?

Koliko kapiram odnosi se na browser u terminalu, ne sme da se refresuje stranica u njemu

Rainforest Task » Post #2915

Wed Oct 12, 2016 11:45 in Ex-Yugoslavia

Sta radite kad kod onog CCC kazu tipa: Select an assessment and click the button, a na stranici ima jedno 50 assessmenta, jel prijavljujete ili selektujete neki? Jasno je da im je to nebitno i da treba random da selektujemo, ali zbog ovih RF cepidlaka ne znam sta da radim

Edit: Meni je nocas bila rekordna noc, za 2 sata preko 40 uradjenih, danas popodne slabo ide, nisam presao ni 20, a od 5 popodne sam tu

Rainforest Task » Post #2911

Wed Oct 12, 2016 11:29 in Ex-Yugoslavia

"Hi, testers! We've recently made a change to job distribution that prioritizes giving more jobs to trusted testers (this is determined by algorithms, not special treatment - prioritization is based on how well a tester follows instructions, not their bug count/abandon rate/etc). Please refresh your memory on our testing rules and confusing scenarios page linked below. And remember, if you are receiving very little work now, there is always room for improvement! -Rules: Guide Rules & Tester Role · rainforestapp/tester-chrome-extension Wiki · GitHub -Confusing scenarios: Guide Rules: Confusing Scenarios · rainforestapp/tester-chrome-extension Wiki · GitHub P.S. You'll notice a new "refresh" rule on the rules page. You will receive a new tester contract regarding this rule upon logging in soon."

Divota...

Edit: Dobijate li i vi treninge s'vremena na vreme?

Rainforest Task » Post #2830

Thu Oct 06, 2016 17:43 in Ex-Yugoslavia

Sve proradi posle nekoliko piva :D

Rainforest Task » Post #2812

Thu Oct 06, 2016 09:23 in Ex-Yugoslavia

Ja dobio 2 treninga danas, mada bih dobio verovatno vise da ovo g**** od ekstenzije radi, sve ukupno danas 10 hitova za ceo dan, a od jutros sam za racunarom...

Edit: Odoh na pivo, dosta nerviranja za danas...

Rainforest Task » Post #2810

Thu Oct 06, 2016 09:14 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Ako ne izbacuje linkove onda je 99% prebacena na websocket. Na njemu nema linkova, samo ispadaju zadaci.
Ako su crveni linkovi onda reaguj.

Ipak ovo nesto nije u redu, kad mi izbaci hit stane polling i nema nista satima, a cim resetujem ekstenziju iskoci hit kroz par minuta, a vidim da nisam jedini:

Darkstar2 wrote:
brano20 wrote:
reddysanthu347 wrote: After doing a HIT, my extension not starting polling. It is getting stucked at other(cache) ---(_ )ms. I have to off the extension and turn on for it to again start polling for HITs. Anybody facing this problem??? :? :? :?

same here

There are issues with polling stalling experienced by some, but there is no permanent fix for this as very soon polling will be disabled completely once everyone is switched to push over web sockets and things work well over time.

From my observations even with web sockets there could be some disconnects from time to time, but should resume on it's own, though definitely less issues than polling, but nobody knows yet how this will work out when 100% PUSH is in effect. :)

Rainforest Task » Post #2803

Thu Oct 06, 2016 07:16 in Ex-Yugoslavia

Ovi su izgleda opet nesto cackali oko ekstenzije. Zaglupljuje se posle svakog hita kojeg mi izbaci, pa moram da je iskljucim i ukljucim u settingsu :(

Rainforest Task » Post #2686

Thu Sep 29, 2016 15:13 in Ex-Yugoslavia

Ovih poslednjih dana samo neki kratki i bagoviti :) skocio mi udeo bagova sa 13% na 15% ukupnog broja uradjenih

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3429

Thu Sep 29, 2016 14:41 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote:
uboderep wrote:
Lutak wrote: 955523 Are These Organization Websites? 0.21$ Lev.1 Ulazi u GA :thumbup:

Koji je max na ovome?

Ja bas hteo isto da pitam, ja radim 16. trenutno... :D

39 :D odoh na pivo, umorilo me ovo, oci mi ispale...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 09:52:43 PST