Please wait...
HomeForumPosts by nikolajovcic92

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nikolajovcic92

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #113

Thu Feb 18, 2016 10:20 in Ex-Yugoslavia

haha xD pa zar to nije task o tim reklamama za koje prica pupijevi?

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #111

Thu Feb 18, 2016 10:13 in Ex-Yugoslavia

Pa o kom tasku vi pricate? O.o zar nije 875760 Look At Advertisements And Judge Them ??

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #109

Thu Feb 18, 2016 09:54 in Ex-Yugoslavia

Imao bih pitanje oko ovih reklama, naleteo sam na task ali nisam bas bio siguran pa nisam submit... Ne bi da fail na quiz mode.. Pise da treba da se napise ime branda i prozivoda ali kad ukucam ime brenda i prozivoda dole pise ne daje mi da izaberem sa proizvodom vec samo brand... Ako razumete sta me buni :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #83

Wed Feb 17, 2016 12:15 in Ex-Yugoslavia

Hvala, jos ovaj drugi da nadjemo, na forumu su svi stari tako da nisam siguran da li vredi da se oni vrte :/

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #81

Wed Feb 17, 2016 12:01 in Ex-Yugoslavia

Evo jedna molba, da li neko moze da izbaci aktivan ID za Relevance (Deal Search, ako sam u pravu) i Judge Commercial ili kako se vec zove tacno, nasao sam na forumu neke ID-ejeve ali su stari po mesec i vise dana, tako da nisam siguran da ima svrhe da njih vrtim na refresh. Hvala unapred :)

Kafana » Post #766

Wed Feb 17, 2016 09:48 in Ex-Yugoslavia

Uspeo sam da nadjem nesto o njemu da forumu a i o reklamama, nadam se da sam pogodio prave stvari :D Da nadjem nesto da radim sto vredi, ubijam se od posla ovde za kikiriki xD
Hvala puno jos jednom.

Kafana » Post #764

Wed Feb 17, 2016 09:18 in Ex-Yugoslavia

@pupijevi
Puno ti hvala na odgovoru. Ali jel mozes malo da mi pojasnis i dalje to oko Relevency taska, recimo naziv taska i u nekim kratim crtama o cemu se radi? Mozda sam i naleteo ali iskreno secam se samo Rate Relevency taska koji su placeni oko 0.07 a generalno brze mogu da ispucam 2-3 racuna nego da procitam sve tesktove i plus dam svog komentar zasto sam se odlucio.
P.S.
Ako neko ima link do posta sa tim reklama bio bi zahvalan ali nastavljam da istrazujem po forumu :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #75

Wed Feb 17, 2016 07:40 in Ex-Yugoslavia

Kako si ukucala brojeve? Kod mene nece nikako :(

Kafana » Post #747

Wed Feb 17, 2016 07:26 in Ex-Yugoslavia

Svaka cast :D Ja za 3 dolara se ubijem od posla O.o Inace koje relevency taskove radis? i sta reklame? :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #68

Wed Feb 17, 2016 06:45 in Ex-Yugoslavia

Ja sam dobio expelled, bilo je gomila taskova na kineskom i kako i pise preveo sam sa kineskog preko google translate, i stavim lepo None of the above jer nije imalo veze sa tim i oni sve okarakterisu kao Bad Translate i dobijem expelled O.o Kretenski skroz, mada nadam se da ce drugi bolje proci

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #56

Wed Feb 17, 2016 02:18 in Ex-Yugoslavia

875196 We Give You A Link And You Need To Spot A Correct Date
Meni dao samo jedan da uradim O.o Ali skroz fer i 0.05$

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #55

Wed Feb 17, 2016 01:04 in Ex-Yugoslavia

860969 Find Company Names Of Domains
Udrite ljudi, lagan je bas a 0.03$ po tasku.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #43

Tue Feb 16, 2016 12:54 in Ex-Yugoslavia

@incomehomejob , taj deo mi je jasan, ali vidim spomenut je i github npr. zanimalo me jel ima jos slicnih taskova rainforestu. Ovo za sad sto je na raspolaganju je malo nezgodno za rad, ubijam se ceo dan za neku sicu :/

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #40

Tue Feb 16, 2016 12:37 in Ex-Yugoslavia

Ovaj za Nike reklame baguje kod mene.. :(

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #29

Tue Feb 16, 2016 10:51 in Ex-Yugoslavia

860680 Compare A Job Position With Job Titles je za mene bio odlican, imao 1-2 ispravke skroz bzvz ali ostalo bilo ok.

Moze neko da mi objasni malo detaljnije o rainforestu,oooopsu,github i slicnim stvarima? Ili da me uputi gde mogu da procitam.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #20

Tue Feb 16, 2016 07:28 in Ex-Yugoslavia

Pazi na spelling na tom tasku, ja sam se opekao jer nisam obracao paznju na spelling i expelled sam, ali nije tezak samo proveri spelling drugog pojma obavezno...

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #13

Tue Feb 16, 2016 06:15 in Ex-Yugoslavia

Ova prva dva mislim da je vecina radila, i ja sam i lepo su placeni,ima koja ispravka tu i tamo ali ne brini. Za ovaj greatpay znam da ne ulazi u GA a mislim da i sa fixed test questions je ista situacija.

Ovaj treci i mene muci, relativno je lagan ali mi nesto ne uliva poverenje da probam a koliko sam procitao neko rece da ne ulazi u GA i imas odma work mode...

Pitanja i saveti » Post #1900

Tue Feb 16, 2016 06:04 in Ex-Yugoslavia

Ja na to ne bi znao da ti odgovorim. Ne bi da budem cepidlaka ali se datum nazalost ne obelezava sa tackom kada koristis slash / :(

Pitanja i saveti » Post #1897

Tue Feb 16, 2016 06:01 in Ex-Yugoslavia

Mozes da okacis negde screenshot da vidimo o cemu se radi, mada sam siguran u ovo sto sam ti napisao iznad...

Pitanja i saveti » Post #1893

Tue Feb 16, 2016 05:58 in Ex-Yugoslavia

Uvek pazi kako ti traze da uneses datum, da li je to MM/DD/YY ili DD/MM/YY itd. , uglavnom je to prvi slucaj. Koliko vidim po njihovom odgovoru pise da si stavljala tacku posle godine, datum uvek obelezavaj sa / (slash) i bez tacaka,zareza i ostalih znakova interpunkcije. Npr. 02/16/2016
Uvek tako, bez ikakvih dodataka i uvek pazi koji datum prepisujes, objasnjeno je ispod kutijice u kojoj upisujes datum. Ako i dalje nesto nije jasno pitaj, probacemo da objasnimo.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 21:25:04 PST