Please wait...
HomeForumPosts by rmpalija

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by rmpalija

Pitanja i saveti » Post #3163

Tue Oct 18, 2016 07:34 in Ex-Yugoslavia

Danas sam došao kući sa posla i hteo da radim na CS-u. Otvorim CS da isklikćem reklame kad na toj stranici umesto reklama stoji poruka "Access to this page has been denied. Access via a Proxy/VPN/VPS or from a country not on your profile is not permitted.". Probam Tasks ali ista poruka i tamo. Nisam napuštao državu niti menjao bilo šta u informacijama. Jei ima neko od iskusnijih članova neku ideju o čemu bi moglo da se radi? Jedino čemu mogu da pristupim je forum.

Kafana » Post #2212

Tue Sep 06, 2016 09:25 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote: Sta se upravo desilo???Pojavila mi se poruka "502-Bad Gateway" opet me vratilo na one bljuvotine od juce i nestalo mi 40 $ sa racuna???

I meni isto nema love na računu, a u forumu naslov za svaku temu piše Hacked.

Rainforest Task » Post #1916

Wed Aug 24, 2016 09:37 in Ex-Yugoslavia

Sad sam imao situaciju sa onim čestitkama ili šta su već, da kada sam uneo link i otvorila se stranica pojavio se popup sa porukom Your flash player is out of date. Na prvom koraku su mi tražili da kliknem na sign up ali zbog ovog popupa nisam mogao. Ja sam to prijavo kao grešku pa me zanima dali sam dobro postupio ili sam samo trebao kliknuti na ok da se popup zatvori i nastaviti dalje sa radom?
Inače stigla mi je i ova poruka:
Training Jobs Hi rmpalija We have various ways of evaluating your performance. Since yesterday we’ve increased our quality threshold, which means that being given paid jobs is more difficult than previously. If we see your performance isn't meeting our expectations, you will only be given training jobs until we're sure your work can be trusted (this may take a long time, depending on your history!) Even when we trust your work again, we will continue monitoring your submissions and might put you back in the training sandbox if we detect poor performance. A very small percentage of our testers fall into this category, so as long as you keep up the good work, you have nothing to worry about!

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #304

Mon Jul 25, 2016 12:19 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
perfect_guy wrote: ja praktikujem 20 sekundi, pošto na 16 dobijem poruku exceeded limit (ono 2x u pola minute)

Da, obavezno nadgledaj sta se desava i kako reaguje. :)
Zavisi od njihovih servera koliko su spori i, na zalost, i od nasih interet provajdera. Pomeri se vreme na duze kada se poklope oba da su spora.
Videces vremenom sta ti najbolje radi, a da je najkraci vremenski period.

rmpalija, idealno bi bilo da imas link od tog hita. Sa connection lost (nezavrsenim hitom) ga nemas u evidenciji na svom portalu, to je problem.
Kada imas hit registrovan na potalu, a hoces u vezi njega da pises, dovoljni su im podaci koje tamo imas.

To je onaj link u mom pretraživaču kada mi se otvori hit?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #301

Mon Jul 25, 2016 10:36 in Ex-Yugoslavia

Ja danas prviput dobio hit od 30 koraka i naravno "Connection lost" par puta, uradio refresh i naravno poruka "You have requested this HIT too often..." Hteo bih da im pošaljem mail da se opravdam pa me interesuje kako označavate koji HIT je u pitanju? Dali im pišete broj terminala ili nešto drugo?

Rainforest Task » Post #1308

Wed Jul 20, 2016 14:32 in Ex-Yugoslavia

perfect_guy wrote: prvo server error, pa onda max number of testers, pa opet malo error, i na kraju you have requested job too often

I meni se ovo često događa. Da li posle toga treba slati neki mail da se opravdam ili je to tako normalno?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #192

Tue Jun 21, 2016 13:02 in Ex-Yugoslavia

Jel se još nekom dešava da se jako često HIT-ovi dugo učitavaju ili iskaču poruke tipa "Failed to report screenshot", "Connection lost", "Application error"...? Ne znam dali je do mog neta ili oni imaju neki problem sa serverima...

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #184

Tue Jun 21, 2016 04:58 in Ex-Yugoslavia

Uspeo sam da uradim test zadatke i uradio sam jedan plaćeni. Interesuje me dali se i za plaćene HIT-ove dobijaju poruke ako su dobro urađeni ili samo ako su rejected?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #182

Tue Jun 21, 2016 04:05 in Ex-Yugoslavia

Hvala svima na pomoći. Rešio sam problem tako što sam reinstalirao drajvere za tastaturu i sad sve radi kako treba :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #171

Sun Jun 19, 2016 15:43 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: rmpalija, imam blesavo pitanje.

Ako kazes da si uspeo copy, pa ctrl+v da ubacis link u pretrazivac u Terminalu, da li si kliknuo na to polje u Terminalu (da ga obelezis) u koje je trebalo da kopiras, name, email i pass?

Jesam, kopiram ime koje je dato u zadatku, klikom označim polje NAME, pritisnem ctrl-v, i ništa.

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #168

Sun Jun 19, 2016 14:04 in Ex-Yugoslavia

@zemomak
Probao sam u wordu, i tamo je sve ok.

@cayaaa
Stavio sam odmah extenziju na OFF, ne bih da popijem još neki rejection zbog gluposti :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #165

Sun Jun 19, 2016 13:26 in Ex-Yugoslavia

Probao sam i to ali neće. uspeo sam da ubacim link u pretraživač na androidu ali kad treba da kopiram name, email i password neće nikako. Probao sam da koristim i ctrl-c i desni klik pa copy, ali nikako neće da odradi paste pomoću ctrl-v komande. Probao sam i da idem na NO na tom koraku i u objašnjenje upisao da ctrl-v komanda ne radi i naravno popio rejection.

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #162

Sun Jun 19, 2016 12:57 in Ex-Yugoslavia

Dali neko zna zašto ne mogu da koristim ctrl-c i ctrl-v opcie?. Radim trainig na rainforestu i treba da kopiram link u android pretraživač koristeći ove komande ali jednostavno ne radi

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2377

Sat Jun 11, 2016 14:50 in Ex-Yugoslavia

akulayu wrote: Wait! Not so quick!
You just opened this page over 10 times in the past few minutes.

Please refrain from opening this page more than once within a short period of time or use the ClixAddon instead.
Clicking so often doesn't really help you and only causes unnecessary server load and other issues.
You really don't need to check this page more than one time every few minutes.

Thank you for your understanding.

I ja imam isti problem. Jel neko zna o čemu se radi?

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2140

Thu May 26, 2016 11:20 in Ex-Yugoslavia

914363 Clothing Categorisation Task 0.06$. Novi ID

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2137

Thu May 26, 2016 10:00 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: @ pera12345 i @ rmpalija

SentinelOnyx vam je maher za taj task. ;)
Pisao je par strana unazad kako se radi, ja nisam radila, ima neka fora sa refresh strane nekoliko puta. Pregledajte malo unazad ovaj topik ili ce on da vam ispise ako je tu. :D

Hvala, prelistaću. :thumbup:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2135

Thu May 26, 2016 08:54 in Ex-Yugoslavia

Demonijak wrote: 883333 ne ulazi u GA 153 maks. 0.07$

Work mode

93% accuracy

153 tasks completed

$0.07 per task

Ako ima jos neki ovakav slican task za lvl 1 molim za ID :D

Da napomenem, ne trebate se truditi da crtate kako oni kazu, moze to i ofrlje, desavalo mi se da umjesto patika ocrtam pantole pa me ne isprave, a nekada me isprave na totalnoj gluposti, ali ne zamjeram im :D

Kako uspevate da odradite toliko komada kada je ovaj task bagovan? Ja sam uradio dva, a na trećem kada sam išao na Submit nije hteo da mi prihvati jer kao nisam išao na Save, iako sam sve uredno sačuvao. Pisao sam tri puta ticket za ovaj task, sada a i ranije, jer sam imao isti problem. Ne mogu da verujem da još uvek nisu u stanju da reše te probleme, jer koliko sam video na forumu, nisam jedini koji se muči sa tim.

Pitanja i saveti » Post #2031

Sat Mar 05, 2016 14:27 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
rmpalija wrote: Kako znate koje je vreme minimalno za submit? Na par taskova sam prebrzo išao na submit i odmah poruka "You've completed all your work!"
Submit za vecinu taskova je minimum 30-60s. Uvek prvih nekoliko uradi tako pa proveri da li je neko na forumu (ovom nasem ili engleskom) postavio da moze manje od toga ili da moras da cekas i duze (2-5min. ti su retki). :thumbup:

Hvala :D

Pitanja i saveti » Post #2020

Sat Mar 05, 2016 06:33 in Ex-Yugoslavia

Kako znate koje je vreme minimalno za submit? Na par taskova sam prebrzo išao na submit i odmah poruka "You've completed all your work!"

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #30

Tue Mar 01, 2016 08:48 in Ex-Yugoslavia

Jel uspeo neko da nađe neki refreser za chrome kome radi zvučno upozorenje? Ja sam instalirao auto refresh plus i podesio zvučna upozorenja al se ništa ne čuje kad dođe do promene....
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 18:04:41 PST