Please wait...
HomeForumPosts by zemomak

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zemomak

Rainforest Task » Post #900

Tue Jun 21, 2016 23:25 in Ex-Yugoslavia

i meni je juce bio dobar dan sve u svemu, oko 20ak hitova, 2 sa po 30 stepova...bonus ovo ono...a bilo je vala i ovih gresaka tona...

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #177

Mon Jun 20, 2016 22:51 in Ex-Yugoslavia

meni je juče došao do sada najduži hit, čini mi se 99 stepova, ali nisam zavrsio do kraja, prijavio na 33 stepu...

ima novina vezana za refresh stranice, više ne može svakih 6 sekundi, već svakih 15...

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #166

Sun Jun 19, 2016 13:46 in Ex-Yugoslavia

evo ja sad zavrsih jedan, koristio sam ctrl v za sve i koliko vidim nisam dobio rejection...ne znam sta da ti kazem, pazi znas da kad radis imas dva kursora, jedan je tvoj a drugi u terminalu, kada radis ili bilo sta upisujes u terminal i kursor od tvog misa mora da bude u terminalu da bi komande bile prihvacene, jedino to mi sad pada napamet...ne znam jos jedino da testiras te komande ovako na prazno pa vidi jel rade, ako ne rade ni neke gluposti, tipa da kopiras nesto u word onda je definitvo nesto sa tvojom tastarom ili kompom

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #164

Sun Jun 19, 2016 13:25 in Ex-Yugoslavia

da li opcija ctrl v moze da se koristi i kada se ubacuju oni podaci email, ime, prezime itd, a ne samo kopi paste linkova u browseru?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #161

Sun Jun 19, 2016 11:20 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote:
zemomak wrote: Nole, jedno pitanje vezano za arp, kako udjes u hit preko njega ako prethodno ne kliknes na onu poruku da razumijes pravila, i, understand?

Tek sad vidim. Vratih se sa Tatuina :lol:
Od skoro cim refresujes hit prvo iskoci prozor sa pravilima i stoji sve dok se ne ucita strana. Ako dobijes poruke - There are no virtual machines currently available. Please retry in a few minutes. ili slicno prozor se sam zatvori. Ako se na stranici otvori zadatak prozor sa pravilima ostaje. Mozes da kliknes na "I understand" a i ne moras. Mozes da kliknes negde pored i sam ce se zatvoriti. Nije uslov za dobijanje hit-a da kliknes na "I understand" poruku. Jednostavno ljudi iz Rainforest-a su mislili da bi bila dobra ideja da se non-stop prilikom refresh-a pojavljuje strana sa pravilima.

meni nikad nije dosao tako zadatak da samo stoje ta pravila vec uglavnom stoji samo sekundu i zatvori se...i onda izbaci crvenu poruku, uradio sam do sada oko 60 hitova i uhvatio sam ih sve na brzinu tj kad se zeleno upali iskoci prozor, vrti se malo i onda pravila, a ja brzo kliknem i understand :D mozda kad predjem magicnu cifru od 100 hitova ce i da me cekaju zadaci

evo sad mi iskoci i odma crvena poruka
There are no virtual machines currently available. Please retry in a few minutes.

nije mi jasno kako nedeljom da nema slobodnih masina

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #147

Sat Jun 18, 2016 19:42 in Ex-Yugoslavia

Nole, jedno pitanje vezano za arp, kako udjes u hit preko njega ako prethodno ne kliknes na onu poruku da razumijes pravila, i, understand?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #144

Sat Jun 18, 2016 15:53 in Ex-Yugoslavia

ma jok, imam samo jedan rejection, a i to sam dobio mislim na drugom il trecem testnom pitanju kad nisam vidio da se nesto moze dowlodati i bez registracije naloga...

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #142

Sat Jun 18, 2016 14:30 in Ex-Yugoslavia

a rejected poslovi jel se brisu sa naloga nakon mjesec dana ili stoje, ali se ne broje u tom narednom mjesecu?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #121

Fri Jun 17, 2016 00:45 in Ex-Yugoslavia

ima i zadataka koje radite na browserima mobilnih telefona, meni je juce jedan takav dosao...posto su to browseri za mobilne telefone sa touch screenom kod njih nema one poluge scroll up ili down vec se kursor postavi otprilike na sredini stranice drzis lijevu tipku a scrolom ides gore dole...ovo pisem zbog ove poruke koja kaže da mu je interfejs na terminalu bio kao u android telefona ...

Rainforest Task » Post #869

Fri Jun 17, 2016 00:32 in Ex-Yugoslavia

juče radio jedan hit i dobijem poruku job abandon...trebalo mi deset minuta da nadjem jedan znak sa americke tastaure :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #91

Tue Jun 14, 2016 17:35 in Ex-Yugoslavia

a jel oni čitaju one NOTES - bilješku kad radiš task....tu zapisujem koješta, u kojem stepu, ako je nesto cudno...sad sam radio jedan i izgubi se konekcija sa terminalom i onda sve iz pocetka...meni cesto dodje pitanje are you human i calculator, i ja koristim kalkulator sa svog racunara? jos mi nisu parice legle, a ima fina sumica :D

Rainforest Task » Post #837

Tue Jun 14, 2016 14:09 in Ex-Yugoslavia

uradih dva hita, dobio one dvije porukice da su placeni, ali na clixsense profilu ne vidim promjenu, nisu mi legle pare...desava li se ovo i vama, kad da saljem tiket?

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #62

Mon Jun 13, 2016 01:47 in Ex-Yugoslavia

u suštini moj post nije imao svrhu da oblati clixsense, možda izgleda tako, više sam se htio pohvaliti prvim zarađenim novcima na rainforestu i spoznajom da jako dobro plaća obavljene zadatke ;)

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #59

Mon Jun 13, 2016 00:30 in Ex-Yugoslavia

a ne znam za te bonuse...ne lazem, uradio sam dva hita sinoc, jedan je bio 16 c, drugi 72c, a na clixsense mi je leglo od prvog 12c, a od drugog 50c...

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #53

Sun Jun 12, 2016 17:24 in Ex-Yugoslavia

zaradio prvi 16c od jednog hita sa 4 stepa :) to znaci da ce mi na clixsense doci 12-13c :o

jos uvjek ovo radim pod tremom...u zadnje vrijeme mi cesto pada konekcija i racunar moram restartovat, sta ako mi zabaguje u mometu dok radim ove zadatke, jel se to racuna kao rejection ?

hehe, evo sad uradih jedan od 72 c, 20 stepova , fino me krenulo :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #44

Sun Jun 12, 2016 07:28 in Ex-Yugoslavia

recite mi ovo, jel moguce da ako ja ne prihvatim slucajno poslic u roku nekih 10sekundi jer citam stalno ona pravila i onda kliknem prihvatim, izadje mi poruka neko drugi je privatio posao, a vi cekajte na sljedeci ili ovaj refresujte :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #36

Sun Jun 12, 2016 06:15 in Ex-Yugoslavia

uradio sam circa 10ak poslica, otisao na rejection i vidim da imam jedan rejection, a para nema nigdje, samo neke crtice hehe...da pitam moze li se ova extenzija instalirati na vise kompjutera npr. jedna na poslu a jedna kuci?

Rainforest Task » Post #759

Sat Jun 11, 2016 18:47 in Ex-Yugoslavia

zovu se github i gitshell...pojma nemam za sta su :D ljubicaste ikonice, u jednoj se vidi obris macke, cica mace

Rainforest Task » Post #755

Sat Jun 11, 2016 18:33 in Ex-Yugoslavia

ja uradio dva, prvi sam totalno fulo, jbg kad procitam ona pravila, pazi na ovo ono prati uputstva i tako sav se pogubio...i uradim ga pogresno, onda mi u ponovljenom opet isti dodje i izguram do kraja to jest do 4 stepa...valjda cemo se ustelit hehe

sta im je ovo sto sam instalirao github, kao neki programcic za komp pise login configure repositories

Rainforest Task » Post #751

Sat Jun 11, 2016 17:38 in Ex-Yugoslavia

evo instalirana je ekstenzija, list zeleni i preko njeg crveni OFF :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 01:59:55 PST