Please wait...
HomeForumPosts by zemomak

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zemomak

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2820

Sun Jul 31, 2016 07:22 in Ex-Yugoslavia

jedva sam prosao kviz, i onda samo dva komada dobio...

PayPal problem BiH » Post #78

Sun Jul 31, 2016 01:56 in Ex-Yugoslavia

nije jos prvi...sutra ocekuj

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #317

Fri Jul 29, 2016 13:55 in Ex-Yugoslavia

Meni je veceras dosao mail da vise ne primaju nove testere do daljnjeg, ko je uletio uletio :)

Kafana » Post #1871

Fri Jul 29, 2016 01:44 in Ex-Yugoslavia

da se pohvalim, juce sam dobio sina, pa eto piće na moj račun, Zivjeli :D

Rainforest Task » Post #1432

Tue Jul 26, 2016 16:21 in Ex-Yugoslavia

nole ne znam jesi li rjesio ono sa verifikacijom telefona na rainforest profilu...uglavnom meni su odgovorili nakon mjesec dana na tiket...unesi dva puta neke bezveze cifre kao tokene i onda te vraca na pocetak, poslje toga unesi pravi broj tel i cekaj token...evo napokon sam i ja uspio reg.broj telefona ;)

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2764

Tue Jul 26, 2016 15:44 in Ex-Yugoslavia

903518 level 2, lako uocljiva, mene su pustili 12 komada

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2762

Tue Jul 26, 2016 14:33 in Ex-Yugoslavia

navalite na FIFU, brzo ide, najvise je no odgovora

Rainforest Task » Post #1430

Tue Jul 26, 2016 14:11 in Ex-Yugoslavia

nije za mobitel stranica, ali instrukcija je za mobitel i kao pritisni na vrhu stranice to i to, ali ja to ne vidim uopste...i evo vidim prijavio na prvom stepu i samo 4 centa, a bio je hit od 12 -13 stepova...mislim da je u pitanju onaj hit zvani snacks...dva besplatna snacksa...

Rainforest Task » Post #1428

Tue Jul 26, 2016 13:46 in Ex-Yugoslavia

kako vi kad vam dodje hit i na pocetku recenice stoji (mobile only) i neke upute nidje veze s vezom, a radis na firefoxu za desktop? jel prijavljujete odmah ili picite dalje

Rainforest Task » Post #1415

Mon Jul 25, 2016 17:48 in Ex-Yugoslavia

je, upravo ti htio javit datum popravljen na cvjecari hehe, jbg izgubio konekciju na 22 stepu, ponovo ispocetka i moro prijavit na 20, ali dobro je ne zalim se :) ko da su pomjerili one stepove za registrovanje profila sa pocetka na kraj hita :D

ClixGrid » Post #2242

Sun Jul 24, 2016 23:11 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!

Rainforest Task » Post #1399

Sun Jul 24, 2016 14:37 in Ex-Yugoslavia

jesam, nece, kad sam dobio hit pise ona poruka u brovseru welcome to rainforest tester maschine, onda kopiram link, vrti ga neko vrijeme i izbaci mi tu poruku internet concetion ofline,triput refresh radio triput isto, onda uzmem take screenshot i na prvom koraku NO prijava, evo vidim nisu mi ni 4 centa uplatili heh

ps. i to danas prvi koji sam dobio... :cry:

Rainforest Task » Post #1397

Sun Jul 24, 2016 14:12 in Ex-Yugoslavia

jel iko ikad dobio u terminalu poruku internet conection offline, triput sam refreshovo hit i nisam uspio dalje da mrdnem od prvog koraka?

PayPal problem BiH » Post #76

Sun Jul 24, 2016 13:19 in Ex-Yugoslavia

imas dvije opcije, cekas prvi i automatski ti se transferira novac na karticu (bez provizije) ili sam povuces, kao sto sam ja neki dan povukao oko 190 $, paypal mi uzeo 5$ provizije...

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2734

Sun Jul 24, 2016 04:23 in Ex-Yugoslavia

pa ne znam, ima ih razlicith, ono samo klikas misem kao zaokruzis ponudjeni odgovor, a ima i onih gdje moras pisati...ovi prvi idu brzo 5-10 sekundi, a ovi drugi od 25s do minute i po :D naravno ovi od centa su kratki i idu brze, od dva su duzi i duze ih radis, od 3 opet duzi od od prva dva i tako...ma ganjo nekakve bonuse i razvalio sam jednog indijca za sedmicnu nagradu, lik ne silazi sa vrha zadnja 4 mjeseca :lol:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2732

Sun Jul 24, 2016 04:11 in Ex-Yugoslavia

mislim da sam u ova dva posljednja dana nadmasio svoje mogucnost, uradio sam preko 1200 taskova...transcribe data

Rainforest Task » Post #1372

Fri Jul 22, 2016 17:27 in Ex-Yugoslavia

I JA DANAS SAMO 11 ULOVIO :?

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2709

Fri Jul 22, 2016 01:48 in Ex-Yugoslavia

pazite na submit barem prvih 20 komada...da ne bi bilo you have completed :D meni je na posljednjem na 16 stalo

Rainforest Task » Post #1318

Wed Jul 20, 2016 18:37 in Ex-Yugoslavia

cvjecara garant, jel to ono nesto u zagradama sto pise, a nema datuma konkretno??? ma ja tu samo izaberem neki buduci datum(podrazumjeva se) i nastavim

Rainforest Task » Post #1316

Wed Jul 20, 2016 17:07 in Ex-Yugoslavia

ma joj i ja sam dosta imprivizirao na tim hitovima, tipa te neke sitnice kad nesto nema, pa refresham sajt i onda se pojavi a ja prijavim kao da radi ili ono tipa kad mislim da je nesto bug (znate ima jedan hit od kuce cije ime ne smijemo pominjati i pitanje da li vidite nesto neobicno, a gore asicare mesagge ikona koja blinka i koja po mom misljenju ne bi trebala tu da stoji) i ja to prijavim kao bug ali od njih ne dobijem povratnu da sam otkrio bug, i tako prijavio sam par puta, a sad se pravim budala i ne prijavljujem radim do kraja...ai nisu neke pare u pitanju...hit od 4-5 stepova...jedino prijavljujem kada otkrijem da nesto nije u redu a ne podudara se sa onim sto je stavljeno pod navodnike, a dosta hitova ima sa 13 14 stepova gdje su pod navodnike stavili samo email i pass za logovanje, ostalo pici do kraja i snalazi se...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 01:35:15 PST