Please wait...
HomeForumPosts by zemomak

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zemomak

Kafana » Post #2172

Mon Sep 05, 2016 02:30 in Ex-Yugoslavia

brao majstore, evo i ja uleti tako, napokon ;)

Kafana » Post #2170

Sun Sep 04, 2016 23:56 in Ex-Yugoslavia

Evo da se i ja javim, svi smo zivi i zdravi hehe, salu na stranu, ovo je ozbiljan udarac ovom sajtu, jos uvjek ne mogu uci preko desktop racunara, redirektuje me na google.ba, ulazim preko moba i 3g mreze, drugi nacin trenutno ne postoji...a podrzavam ideju zatvorene grupe na fejsu...

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3181

Fri Sep 02, 2016 14:55 in Ex-Yugoslavia

mene su pustili 4 ukupno ta sa mapom

Rainforest Task » Post #2239

Fri Sep 02, 2016 14:40 in Ex-Yugoslavia

dobio sam mail da je bio bagovan i onaj trening job sa googlom i makazicama, a i tu sam dobio rj, ja sam to prijavio na prvom koraku i dobio rj...dal da se zalim ili ce ga sami ukloniti?

Rainforest Task » Post #2229

Fri Sep 02, 2016 04:15 in Ex-Yugoslavia

a jel vas nervira ono kad birate delivery date, pa nabadate kursorom po deset puta dok ne izbaci kalendar umjesto neceg treceg, e to je pravi BUG :D

ili ono kaze izaberi original veličinu buketa, a ono po defaultu orginal, pa makar da tu instruckiju promjene pa kazu izaberi deluxe :D

Rainforest Task » Post #2185

Wed Aug 31, 2016 11:52 in Ex-Yugoslavia

ovi it zadaci su bas lagani pogotovo onaj dugi od 157 koraka, i sto nole kaze svaki step je bas step u pravom smislu rijeci jer samo jednu radnju trazi da se obavi...isto tako, kad dodjes do negdje 80 koraka, onda ide uglavnom ponavljanje koraka koje si radio do 80 stepa,bukvalno isto...

Rainforest Task » Post #2176

Wed Aug 31, 2016 08:54 in Ex-Yugoslavia

dobih mail da ce ukloniti rj dobijen zbog onih kerova...u roku 24-48h...kao rejection je bio fer, nije bug, ali je taj job bio izuzetno tezak...ooo lafine haha :lol:

Rainforest Task » Post #2103

Mon Aug 29, 2016 15:44 in Ex-Yugoslavia

ma sad sam citao tamo na forumu njihovom, neko je dobio rej i kada je odgovorio sa yes...mislim totalno neposteno...sad sam fasovo jos jedan rej...za google i nekakve makaze...citam na engleskom pise svi ce uraditi 18 trening jobova, a oni ti ponavljaju stalno taj koji se trehno dok ga ne uradis po njihovm...ovdje bi se lako i banana mogla dobiti

Rainforest Task » Post #2095

Mon Aug 29, 2016 14:48 in Ex-Yugoslavia

ja dobih 3 rejection na slike kerova...skrolajte stranicu 2-3 puta prema dole, da li se kako skrolujete nove slike ucitavaju...kao prvo jedanput se samo skroluje, a kao drugo sve je ucitano odmah kad je stranica otvorena, nekih 10-15 slika...stvarno nema smisla...koje sranje

Rainforest Task » Post #2052

Mon Aug 29, 2016 13:57 in Ex-Yugoslavia

ja dobih maloprije dva training hita....

Rainforest Task » Post #2027

Sun Aug 28, 2016 23:29 in Ex-Yugoslavia

dolazi mi ogromna cvjećara od 61 step i ne radi redirection link, prijava na prvom koraku :cry:

Rainforest Task » Post #2000

Fri Aug 26, 2016 16:52 in Ex-Yugoslavia

necete vjerovati sta me snaslo maloprije :D laganice, mislim da je ovo novi rekord :D

Gajba pive za pivoljubce :D

Rainforest Task » Post #1978

Fri Aug 26, 2016 12:15 in Ex-Yugoslavia

vidis ako ti je broj na pendingu tako dugo to znaci da nikad nisi dobila token da verikujes telefonski broj (na pendingu), znaci da bi ponisitila tu prvu verifikaciju moras u polje za token unjeti neki ofrlje broj 3 puta (petocifreni ili sestocifreni), dobices poruku two many attempts i zatvorice ti to polje, automatski ti se otvara drugi red gdje ponovo unosis isti broj telefona i cekas novi token, ja sam nakon tog drugog pokusaja dobio token odmah i verifikovao sam broj...i da ne zaboravim ovo mi je bilo receno u mailu od rf supporta...

vec deset minuta mi arp vrti hit i poruka something bad happend

Rainforest Task » Post #1964

Fri Aug 26, 2016 06:58 in Ex-Yugoslavia

ovo sam igrao na comodoru svojevremeno Ghosts 'n Goblins - Wikipedia, the free encyclopedia :D

uleti maloprije jedan som od 157 stepova, stigoh do 88 i prijava, steta :D

Rainforest Task » Post #1948

Thu Aug 25, 2016 11:59 in Ex-Yugoslavia

cini mi se da su smanjili interfejs ono gdje bude browser u terminalu, muku mucim da pronadjem nesto sto traze u instrukcijama :lol:

Rainforest Task » Post #1941

Thu Aug 25, 2016 06:33 in Ex-Yugoslavia

jel to opet neka zaebancija sa serverima, nema hitova :D

Kafana » Post #2070

Wed Aug 24, 2016 16:35 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Tako nesh,dakle samo preko Clixsense i ostalih kanala koji podrzavaju CF.

pa ja tako i sada radim, na cs i na jednoj drugoj platformi, za cs sam vezao rainforest, a za drugi taskove...mene zanima da li ova promjena znaci ustvari to da recimo ako zapocnes neki job na cs nakon odredjenog broja taskova moci ces isti taj job da radis i na drugom chanelu, pa se onda opet recimo vratis na cs...do sada to nije moglo, ako radis na cs neki job, na njega ne mozes vise uci sa druge platforme, to bi bilo dobro pogotovo vikendima, kad zna zafalit koji task za bonusa na cs...

Rainforest Task » Post #1913

Wed Aug 24, 2016 09:10 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
dream45 wrote: Upravo sam dobila 1R zbog one matematicke racunice,koja je btw tacna.
Mislim, stavili su mi R za tacan odgovor. :o
Neznam dal da odmah saljem ticket ili da sacekam, mozda ce oni uvideti svoju gresku. :silent:
Kakva su vasa iskustva u vezi "nepravde" na RF? Mozda da i ja njima progledam kroz prste ko sto su oni meni nekad? :mrgreen:

Obavezno posalji tiket ako si u pravu i sto kaze BoMoni82, ljubazno napisi zasto mislis da si u pravu.

Sto se tice toga da ce oni sami da uvide gresku, to ne funkcionise tako u sistemima gde su svi samo broj na papiru. Ne gleda se unazad da se ispravljaju takve stvari, nema se vremena. Ali se gleda kada stigne Dispute/zalba na Rejection. :)

ja sam tako neki dan dobio rj, a bio sto posto ubjedjen da sam u pravu, medjutim bio sam u krivu :D evo da sami vidite, kalkulatorom izracunajte, jako jako slican rezultat....

Add 505 and 651 using a calculator.
Is the sum 1165?

Rainforest Task » Post #1876

Tue Aug 23, 2016 07:58 in Ex-Yugoslavia

dobijem hit koji se dobije jednom u godinu dana, hitcina od 116 stepova, taman se ponado evo love kad ono bug na trecem koraku...pa imaju li oni kakve kontrolore kad pustaju ovo, bas mi je krivo... :x

Rainforest Task » Post #1860

Mon Aug 22, 2016 02:48 in Ex-Yugoslavia

BoMoni82 wrote: I ja imam problem sa cvjećarom. Piše u koraku 3 da izaberem proizvod i datum dostave. Korak 4 opet da izaberem datum dostave. Ja kontala da li da prijavim i na kraju upišem u notes i nastavim.
Poslije se sjetim, obično prvo traže veličinu buketa. A u instrukcijama piše da svaki task radimo kao da nam je prvi put i tačno po instrukcijama. A pratila sam instrukcije...
Evo, sad prijavih jer me continue dugme vratilo na prethodnu stranicu, nova nije mogla da se učita.

i ja nastavljam, nema nista u zagradama da bi prijavio, a u notes pribiljezim da se instruckije u 3 i 4 koraku ponavljaju...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 18:34:36 PST