Please wait...
HomeForumPosts by Darkolas

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Darkolas

Tasks za level 0 » Post #319

Mon Mar 14, 2016 14:07 in Ex-Yugoslavia

884937 Help Us Determine If A Twitter Account Is A Person Or Not $0.01 50 ne ide u GA :)

Tasks za level 0 » Post #317

Mon Mar 14, 2016 13:57 in Ex-Yugoslavia

884104 Help Us Validate Authors And Articles $0.01 140 :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #802

Mon Mar 14, 2016 12:59 in Ex-Yugoslavia

884860 Image Categorization - Help Us Describe The People In An Image Odradio 12 odlican task, steta sta neide u GA pustit cu ga na refresh jos malo iako ga nema na listi :)

Pupijevi mislim da nije ni 10min vremenska razlika posto sam nakon 3 odradena quiza zavrsio sa zadacima na 4 odradio ga i pustio ga sigurno duze od 10min da stoji dok sam radio Image Categorization cca 6 taskova, mislim da 6 komada nisam mogao u manje od 10 min. Kako god , puska! :geek:

Kafana » Post #1113

Mon Mar 14, 2016 08:55 in Ex-Yugoslavia

Bogami sta je ovo produzeni vikend, nema bas nista za radit! :o

U biti nisam ni trebao palit lap do 5PM ali evo fino se zaradilo a noc je tek pred nama :D

Pitanja i saveti » Post #2086

Sat Mar 12, 2016 07:07 in Ex-Yugoslavia

Odes na svoj CF profil i kliknes na find more work, onda ti bude ovakav link te u nastavku samo dodas ID od zeljenog taska , tasks.crowdflower.com/channels/clixsense/tasks :)

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #617

Tue Mar 08, 2016 13:19 in Ex-Yugoslavia

Meni uber prvo error 301 , ugasim ali jos mi na listi pa probam opet, sve ok klick na submite opet error ali kao popio sam flag, medutim nema zastavice a nema ni ubera vise na listi, ne znam mislim da je serverska greska u pitanju, vidjet cemo :)

Kafana » Post #1068

Tue Mar 08, 2016 04:18 in Ex-Yugoslavia

Sretan Vam 8. Mart :)

p.s. pazite kakvih debila ima na glavnom forumu, u vezi ubera liku je prelagan pa bi on njih kontaktirao i predlozio next:

I feel guilty answering too much none of the above. Is there a way to contact them and suggest to add more answers to chose from?

Facepalm

Kafana » Post #1051

Mon Mar 07, 2016 15:13 in Ex-Yugoslavia

Posto sam danas po prvi puta preso 10+ zarade u jednom danu, okrecem rundu za sve u kavani! :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #563

Mon Mar 07, 2016 04:52 in Ex-Yugoslavia

Uber aktivan! :!:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #556

Sun Mar 06, 2016 13:34 in Ex-Yugoslavia

Uber stao na 8 , imao sam 2 kviza za drugi sam placen, great job da zavrsimo generalno los vikend! 8-)

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #544

Sun Mar 06, 2016 11:53 in Ex-Yugoslavia

881887 Anger And Abuse In Wikipedia Talk Page Comments

Dobar & fer radite ga dok ga jos ima! Ne ide u GA! :)

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #494

Fri Mar 04, 2016 15:23 in Ex-Yugoslavia

Nije istina da treba odg. 10 or more Test Question ja sam danas imao 17 i 22 pitanja na 2 taska i stoji mi 0 , ovo sta se desava zadnje dane nema veze sa vezom, zbilja!

Kafana » Post #1038

Fri Mar 04, 2016 10:33 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote:
Darkolas wrote: Pozdrav drustvo! Imam pitanje, vec duze vrijeme se borim sa CF oko poslanih ticketa. U biti od jedno 20tak poslanih za svaki sam dobio odbijanac, uz istu poruku, nije dovoljno dobar dokaz fotki, nije dobar link nije ovo nije ono. Sad na zadnjih par ticketa pisao sam im esej sa svim mogucim dokazima pa mi opet odbijanac da moram poslat 1 fotku po ticketu a ne 5. Ugl. za svaki moj ticket oni meni kontru ja njima reply i tako u krug ali agonija se nastavlja. Da li vi istjerate pravdu ili ovo sljanje ticketa nema smisla? Hvala i zivjeli! :puppy:

To sto si dobio je generisan odgovor. Ima ih 3-4 razlicita, mozda i vise. Kada sam pocinjao da radio ovo slao sam tikete k'o lud. Prilicno sam se razocarao sa njihovim odgovorima. Danas sam imao dve nebulozne ispravke na - Find And Correct Business Addresses ali me je mrzelo da pisem. Da mogu ovde da postavim slike sta sve nisu priznali kao gresku smejali bi se mesec dana. Neko istrajava u tiketima a ja sam digao ruke.
Kad je nesto bas katastrofa onda postavi temu "Broken job" na engleskom delu foruma. To ti je najbolja sansa. I to samo ako se racuna za tacnost. Ako se ne racuna dzaba ti. Dok oni isprave gresku zadatka vise nema pa si izgubio pare u svakom slucaju.
Za pojedinacna pitanja ako imas zivce ponovo otvaraj tiket dok te ruka ne zaboli. Dzaba ti da na glavnom forumu pises o tome zato sto se uvek nadje neka budala da se javi - I have 95% it is a fair task. Dzaba da im objasnjavas da se radi samo o pojedinim pitanjima u zadatku.

Hvala Nole76 na konkretnom odg. to se trazi, cheers! :thumbup:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #474

Fri Mar 04, 2016 04:33 in Ex-Yugoslavia

879489 Anger And Abuse In Wikipedia Talk Page Comments lv2 Broken job! Dao mi je 2 taska na 3 nema submit!

Kafana » Post #1035

Fri Mar 04, 2016 03:57 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drustvo! Imam pitanje, vec duze vrijeme se borim sa CF oko poslanih ticketa. U biti od jedno 20tak poslanih za svaki sam dobio odbijanac, uz istu poruku, nije dovoljno dobar dokaz fotki, nije dobar link nije ovo nije ono. Sad na zadnjih par ticketa pisao sam im esej sa svim mogucim dokazima pa mi opet odbijanac da moram poslat 1 fotku po ticketu a ne 5. Ugl. za svaki moj ticket oni meni kontru ja njima reply i tako u krug ali agonija se nastavlja. Da li vi istjerate pravdu ili ovo sljanje ticketa nema smisla? Hvala i zivjeli! :puppy:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #452

Thu Mar 03, 2016 09:04 in Ex-Yugoslavia

881333 Find And Correct Business Addresses BROKEN JOB! Ima li kraja ovim losim taskovima ili ce nas i dalje bombardirat sa ovakvim glupostime, kao ona 2 gore nemojte ga radit jer je unfair. :thumbdown:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #450

Thu Mar 03, 2016 08:03 in Ex-Yugoslavia

Provijeri na CF svoj Dashbord mozda si napravila sve za lv1. Ako nisi onda pici taskove ali samo pametno da si ne zeznes ukupan score, nemoj radit ono u sta nisi sigurna moja preporuka. Tu i tamo ces pokupit koji flag mozda, ali neces biti banovana, sretno. :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #446

Thu Mar 03, 2016 03:51 in Ex-Yugoslavia

881406 Fashion Image Annotation (sep_columns4) BROKEN JOB !
881391 Fashion Image Annotation (sep_columns2) BROKEN JOB !

Ne znam kako je vama ali ja sam imao sve ne fer korekcije i to expelled 0% na oba taska, sta je nemoguce jer sam ih radio prije sa drugim ID tako da znam kako se rade. Pisem tikete za oba taska gamad prokleta! :x :twisted:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #427

Wed Mar 02, 2016 13:09 in Ex-Yugoslavia

Danas je na vise taskova bilo problema ne samo sa uberom. Radio sam onaj za 0.14 ne znam sad koji mu je ID ista stvar.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #372

Tue Mar 01, 2016 12:14 in Ex-Yugoslavia

880727 Help Us Find Companies lv1 - Fer task ima ga masu picite! :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 16:19:01 PST