Please wait...
HomeForumPosts by AGASHOOD

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by AGASHOOD

Payoneer Komisyonu » Post #35

Fri Aug 06, 2021 13:19 in Turkish

Bu komisyon değişikliğini atan kişi olarak özür diliyorum. Sayfayı iyi okumamışım. Başkaları da fark etmemiş. Bu komisyon değişikliği direk döviz çekimleri için geçerli. Yani TL aynı %2 komisyon devam edecek.

Sayfadan alıntı;

We'll be applying changes to fees for withdrawals and payments to bank accounts located in certain countries, for transactions with no currency conversion (wire transactions).

Payoneer Komisyonu » Post #9

Fri Jun 18, 2021 23:34 in Turkish

-

Payoneer Komisyonu » Post #8

Fri Jun 18, 2021 23:32 in Turkish

-

Payoneer Komisyonu » Post #1

Wed Jun 16, 2021 11:35 in Turkish

-

Anket paylaşımları » Post #1248

Fri Jun 04, 2021 07:52 in Turkish

Bir tane anket çıktı. Eleme sorusu yoktur dedi. İkinci sorudan attı. Diyetle alakalıydı. Mağduriyet yaşamamanız için duyurulur :D :D :D .

[BTC] Bitcoin'e Para Nasıl Çekilir? » Post #5

Sun Jan 31, 2021 01:40 in Turkish

Refli link paylaşmak yasak değil mi? Ek olarak siteyi kendiniz kullandıysanız ödeme kanıtı vs. paylaşmanız lazım. Daha önce Paxful paylaştılar, insanlar mağdur oldu. Elektronik kodlara az para veriyorlar, dolandırma riski var diye.

Reward Link Türkiye » Post #1

Fri Jan 29, 2021 09:12 in Turkish

Cashout sekmesinde Reward Link Italy var bunun Türkiye versiyonu olsa Carrefour, Ikea, Boyner, Altınyıldız çeklerini alabiliriz. Örnek olarak reward linkte 100 liralık carrefour çeki var.

Not: Kendim siteyi kullanmadım, ilk gözlenimlerime göre yazdım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #931

Thu Jan 14, 2021 05:26 in Turkish

Vpnlere en çok ihtiyacı olan ülke Türkiye ama siteler yasaklı diye Norton hariç teklifleri yapamıyoruz :D :D :D

ödeme » Post #2

Wed Jan 13, 2021 01:19 in Turkish

Eskiden küçük miktarlar için Skrill aracılığıyla coin borsaları üzerinden yapılan bir yöntem vardı ama Skrill'de çekildi artık tek yol Payoneer.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #923

Wed Jan 13, 2021 01:16 in Turkish

Rise of kingdoms 17. seviyede yattı. Az kalsın 7 günlük hızlandırmayı 18 için bekletecektim iyi oldu.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #918

Sun Jan 10, 2021 13:20 in Turkish

mrvtz wrote: Canva teklifi ücretini sonunda aldım :thumbup:

Norton teklifini tamamlayıp para alabilen var mı? 1 yıllık teklif için 69, 99 TL ödeyip 92 TL alıyoruz. 22 TL kazanç oluyor. Düşünüyorum ama ikilemde kaldım, ya vaat ettikleri ücreti ödemezlerse, kar edeyim derken zarara girmekten korkuyorum :roll: Bu teklifi yapanların yorumlarını merak ediyorum.

Kazanç 22 TL değil. Para geldikten sonra iade alıp 92 TL kar yapılabilir :D . Ben de yapan var mı merak ediyorum.

rise of kingdoms 17.50 » Post #412

Sun Jan 10, 2021 00:06 in Turkish

ataberkaloglu wrote: An itibari ile 13 günde 17.seviye oldum param direkt yattı.
09 Jan 2021 07:51 PST Rise of Kingdoms Conversion #2806757667 (Offer) $16.80
ysensede henüz 27.günüm daha önce ysense offersten 1 dolarlık stack up teklifini yapmıstım ve hala param yatmadı tıcket attım vs süreç bir türlü bitmiyor :)
ama rise of kingdom param anında tak dıye yattı ayet studios tarafından.
iphone ile indirdim oyunu ve iner inmez oyuna girdim 1-2 saat oynadım oyundan hiç çıkmadım, oyundaki hesabıma google hesabımı da bağladım. Oyun çok yorucu haberiniz olsun.
Ek not olarak x2 teklifi ile kabul etmıstım normalde 22 dolar yatıcaktı ama suan ayetstudios 8.4 dolara teklifi verdiği için bana 2x olarak 16.80 ödemiş oldu.

Ben başladığımda 22'ydi diye itiraz edin. Eksik kısmı verebilirler belki.

Bitcoin çekim yöntemi » Post #13

Sun Jan 03, 2021 12:49 in Turkish

Paxful'da yanlış anlamadıysam güvenlik nedeniyle bazı satıcılar sadece fiziksel kartları kabul ediyor. Satarken buna dikkat edin.

appen yeni sitede ilk taskı yaptım :) » Post #4

Sat Jan 02, 2021 13:45 in Turkish

sedatdlkrn46 wrote:
gulhan68 wrote: appen yeni sitede ilk taskı yaptım :)
clothing yeni ID olmalı eskı hesap demedi bekliyorum yenilemede daha açılmadı?
Is This Video About Women's Fitness? 1 5 5 100% 2021-01-02
hadi bakalım sanki ücretler bir tık fazla?

Taskları ben bulamadım henüz sadece job offerlarını görebiliyorum ben. Burada yaptığımız gibi tek tasklık değil de haftalık sabit task yapan kişiler arıyorlar onlara başvurdum sadece ama henüz bir geri dönüş yok. Dediğiniz task bölümüne nereden ulaştınız?

Appen contributor portal diye Google'da taratın ilk sonuç.

Yeni site çok daha iyi yaklaşık %30 daha fazla ödüyor ancak geçiş için iyi hazırlanmamışlar.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #132

Sat Jan 02, 2021 08:17 in Turkish

xbeyza5 wrote: arkadaşlar payoneer hesap açarken usd mi try mi seçmeliyim çekim yapacağım bilen hemen cevap verebilir mi ? forumda gezdim ama tam anlayamadım
Ekran Görüntüsü (94) - Hızlı Resim

TL banka hesabı ekleyin. Doları çekerken Payoneer TL olarak gönderiyor.

Bitcoin çekim yöntemi » Post #3

Fri Jan 01, 2021 08:18 in Turkish

Biraz bakındım ama yanlış anlamadıysam Paxful'da iyi bir oran için kimlik doğrulama istiyorlar. İyi dediğim oranda 0,9 değil 1 e 0,8 falan. Yapan varsa daha iyi bilgi verebilir.

You can only access this task from one account. » Post #16

Fri Jan 01, 2021 05:47 in Turkish

Ysense addon task gelince uyarı veriyordu şimdi haliyle işe yaramaz oldu. Appen sitesi için buna benzer bir şey var mı?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #910

Tue Dec 29, 2020 23:41 in Turkish

mrvtz wrote:
AGASHOOD wrote: Canva teklifinin ücretini aldım. Ticket atıp gerekli bilgileri verdim. Canva'nın gönderdiği emaili supporta ilettim göndermişler.

Bir ben mi alamıyorum şu paraları? Konu ile ilgili Ysense 2.'ye ulaştım. 32 gün bekleyin diyorlar. Bu kadar süre Canva'da kalırsam, hesabımdan para çekmiş olacaklar. Hesabımdan para çekilmesin, daha erken üyeliği sonlandırayım desem bu kez de 32 gün beklemediniz diye 2 doları vermeye şahane bir bahaneleri olacak. Ne yapacağımı şaşırdım ama şunu anladım, bana para ödenmediği zaman arkadan para gelmiyor, öylece üstüne yatıyorlar.

Beklemenize gerek yok. Ben yaptıktan 1 saat sonra ücretsiz denemeyi iptal etmiştim ona rağmen ticket atınca geldi. Aklıma gelen tek fark belki ticketa bakan support farklıdır. Canva'nın free trial'ı başlattığınıza dair size gönderdiği bir mail var onu iletmediyseniz supporta iletin.

Bitcoin Trader » Post #2

Mon Dec 28, 2020 08:23 in Turkish

metehanar wrote: Offers kısmında bu teklif ilgimi çekti siteye kayıt olup 200€ yatırıyorsunuz ve size karşılığında 250$ ödüyorlar. Deneyen var mı?

Yabancı subredditlerinde okudum. Okuduğuma göre parayı yatırıyorsun ama sonra parayı geri çekerken yüksek çekim ücreti istiyorlarmış. Kendim denemedim ne kadar doğru bilemem.

rise of kingdoms 17.50 » Post #402

Sun Dec 27, 2020 13:09 in Turkish

altann03 wrote: Ben daha önceden indirmişim bu oyunu açınca direk belediye binası 3.seviye olarak başladı bu hesabından üstünden devame ediyorum şuan 18lvl ulaşınca hediyeyi verirmi?Şartlarda only new users diye yazmıyor

İlk indirmenin üstüne 20 gün geçtiyse vermez. Teli sıfırlayıp farklı maille denenirse belki olur.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 17, 2022 00:01:17 PST