Please wait...
HomeForumPosts by glavaso

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by glavaso

PITANJA I SAVJETI » Post #65

Tue Aug 22, 2017 07:39 in Ex-Yugoslavia

jevticbozidar wrote: Narode
Neznam da li je neko radio ove zadatke -Help Us Collect Business Information On Yelp ali izbegavajte ih."Ovaj zadatak je vrlo nefer.jako lose instrukcije.na primer-IF there are multiple food types for a restaurant, choose the first one, then click the "Add Another Food Type" button and select the next "food type". Repeat this step until all you have selected all the food types indicated on Yelp listing.
Dugme za dodavanje vrste hrane nema i prinudjen sam da kopiram svaki tip hrane u jedno polje.ima nejasnoca i prilikom kopiranja ostalih odgovora-primer-da li da nalepimo -
Health inspection 69 out of 100 ili 69 out of 100?ispravite ovaj neposten zadatak.uradio sam 2 zadatka i proteran sam sa obadva.na prvom sam kopirao -primer- 69 out of 100 ,Casual,Beer & Wine Only iiitd. I proteran sam a u ovom zadatku sam kopirao sve-primer-
Health inspection 69 out of 100,Attire Casual,Alcohol Beer & Wine Only itd.i opet sam proteran"
Ovaj deo pod navodnicima sam im poslao u tiketu -zalbu-znam da su rekli da nepisemo zalbe u kviz modu jer ,ako sam dobro razumeo,posle pregleda istih sami uraditi korekciju istih i vratiti tacnost-( mada i pored svega nisam nikad video da mi je tacnost ispravljena al marim za to) i popraviti zadatak a dok se to nedesi ode nivo ( nedaj BOZE)pa kad oni mogu da se frljaju takvim zadacima ja cu ,kad god me nebude mrzelo pisati tiket u kvizu.bas sam besan...batalite te zadatke

Znam da je prošlo dosta od odgovora, ali evo da se zahvalim. ;)

PITANJA I SAVJETI » Post #44

Mon Aug 14, 2017 09:35 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav, mogu li se raditi ovi CrowdFlower taskovi nekako bez da se moram ulogovati na Facebook?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 26, 2021 21:35:13 PST