Please wait...
HomeForumPosts by bugrakdz

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bugrakdz

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1153

Sat Sep 11, 2021 05:28 in Turkish

YigitArk wrote: Telefona direk indirip f..book üzerinden kayıt oldum. Campaign kısmından 5 chapter (bölüm) açtım. o her bölümdeki bütün görevleri yapmaya çalıştım. 1,2 ve 3 bölümündeki tüm savaşları tamamladım. 4. bölümün yarısı kaldı.(zorlaşıyor)

Seviye 52 olunca 2-3 gün içerisinde para pending kısmında kaldı ve Bugün itibari ile yattı.

Ticket nasıl atılıyor bilmiyorum. Beklemedeki para yatmasaydı ticket atacaktım.

NOT: Walking dead seviye 21 olmasına rağmen hala yatmadı. acaba ne eksik? bekliyorum.

Hocam acaba looney Tunes kaç günde tamamladınız ? 36 seviye geldim 800 elmasım var önerebileceğiniz taktik vs var mı ?

rise of kingdoms 17.50 » Post #279

Mon Sep 28, 2020 03:23 in Turkish

beyler 2 gündir pendingde bekliyor .Sıkıntı var mı ? Ticket atmalımıyım ?

rise of kingdoms 17.50 » Post #270

Sun Sep 27, 2020 02:18 in Turkish

Hipsen wrote: Daha önce 2. kez bu oyunu kardeşimin telefonuna indirip ücreti alamadığımı söylemiştim, bu sefer bluestacks kurup modemi resetleyip tekrardan işsiz gibi oynadım ve ücret direkt yattı :D :D

Aynı hesap mı hocam farklı hesap mı ? Yoksa farklı tekfliflerden mi yararlandınız ?

rise of kingdoms 17.50 » Post #267

Sat Sep 26, 2020 13:09 in Turkish

11 günde bitmiş bulunuyor arkadaşlar. :D

rise of kingdoms 17.50 » Post #266

Thu Sep 24, 2020 01:58 in Turkish

speederly wrote: vip 6 yapmanız gerek. nasıl vip 3 yeterli diyebiliyorsun @bugrakdz ? vip 6 yapcıaksın 2. inşaatçı kalıcı olarak açılıcak vip 6 ile beraber de saatlik hızlandırma açılıyor 50 cevhere normalde 120 cevher vip dükkanda vip 6 açarsan 50 cevhere haftalık 50 tane alabiliyorsun zaten vip 6 yaptıtkan sonra o 50 cevheri tüketene kadar oyunu bitiriyorsun. boş yere gelişim yapmamak içinde rise of kingdom internette her seviye belediye binası için gerekli geleştirmeler mevcut ordan bakarak bir sonraki geliştirmeni önceden basarsın 10-20 gün içinde (oyuna ayırdığın zamana bağlı olarak) bitirirsin.

Hocam,bakın vip 6 yapmanız için kaçtane cevher gerekiyor ? Sizin verdiğiniz tavsiye gün içerisinde oyuna bakamıyacak 20+ küsür günde bitirecek oyuncuya yarar.Amaç hızlı bir şekilde 17 olmaksa gizemli tüccar kovalamak daha mantıklı.VİP 6 da sadece ekstra yüzde 5 daha inşaat hızı veriyor o da pek fazla bir anlam taşımıyor .Ayrıca 2. inşaatçı oyun içi görevlerle ilk 8-9 gün kalıyor.Uzatmak isteseniz 150 cevher sadece barbar keserek kasarsınız.Şuan 9.gün merkez binamı 16 ya yükseltiyorum.Oyunu hızlı bitiren arkadaşlara bakarsanız pek çoğu 3.vipten sonra yükselmemiş zaten İyi forumlar.

rise of kingdoms 17.50 » Post #261

Wed Sep 23, 2020 07:00 in Turkish

furricane wrote: Verilen tavsiyeler için teşekkürlerr..
4.gündeyim 10.seviye yaptım belediye binasını. İnşaatçıları hiç boş bırakmıyorum Bu şekilde devam ederek kaç günde biter ortalama 17 seviye yapmak arkadaşlar ?
Bir de vip3 üm 3000 cevher var vipe mi basayım cevherleri ne dersiniz

3 te ise gerek yok cevherlerin bir kısmıyla 5 dk lık hızlandırıcı alabilirisiniz.Vip mağzasında fakat indirim yüzde 50 ya da da ha fazlayssa 400 tane alsanız yeter her zaman gizemli tüccar için 1000 kalması yeterli.3 ten sonra fazla bir şey vermiyor zaten.Kendi adıma 2 günde 11 yapmıştım merkez binamı tabi aktif olarak oynadım.Akedemiden inşaat araştırmasını hızlı bir şekilde bitirin oyun içi etkinlikleri takip edin.

Ufak bir not madenlerdir hastahanedir uzun bir inşaat yapmadan maksimum sayıda yapın 1. seviye olsa yetiyor.İlerdeki görevlerde bazen 4 tane taş ocağı yap tarzı görevler 1 dk nızı almanıza rağmen inşaat listeniz doluysa beklemenize sebeb oluyor.

Konuyla alakalı değil ama son olarak King of Avalon da oynayabilirsiniz 5.6 verdi 4.32 göstermesine rağmen 12 seviye olunca direk para geldi.Daha az uğraş gerektiriyor 4 günde bitti.(Gün içerisinde fazla girmenize gerek yok oyun olarak.)

ANKETLER » Post #1601

Sun Sep 20, 2020 11:26 in Turkish

2 gündür doğru düzgün anket gelmiyor gelenide direk atıyor offersta Revenue de bile anket çıkmıyor nerdeyse.Sizde de mi öyle acaba yoksa benim hesap ile mi alakalı ?

ANKETLER » Post #1545

Wed Sep 16, 2020 06:37 in Turkish

Beyler bazı anketlere tıklayınca telefon numarası istiyor.Vermek gerekli verirsek çok fazla spam falan düşüyor mu telefona ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 05:41:15 PST