Please wait...
HomeForumPosts by promedyumx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by promedyumx

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1241

Sun Nov 28, 2021 23:55 in Turkish

The Grand Mafia Türkiye üzerinden kullanıma açılmış arkadaşlar. İlgilenenler bakabilir.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1239

Thu Nov 25, 2021 02:31 in Turkish

Oyunun şartlarında 1. sırada "In-app purchases and upgrades are available." yazıyor. Bu ne anlama geliyor acaba ? Oyun iti satın alım mı yaptırmak istiyor

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1224

Mon Nov 08, 2021 00:01 in Turkish

Merhaba arkadaşlar. Guardians of Cloudia oyununu deneyimleyen oldu mu ?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1177

Fri Oct 01, 2021 06:31 in Turkish

klausmeinex wrote:
ojoooturkey wrote: Arkadaşlar Grand mafia oyunu var ama ülkenizde bu öğe kullanılamıyor diyor gitti 25 dolar.
Evet ben de gördüm şimdi bi çözümü falan yok mu acaba kaçmaz bu 25 dolar.

Bölge değiştirip denesek mi diye sormuştum ben geçende ama yasakmış bölge değiştirmek. Banlanırsınız dediler.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1174

Wed Sep 29, 2021 22:13 in Turkish

newsorcev wrote: Adgem X2'yken King Of Avalon'a başladım. X2 kampanya bitince benim başladığım teklifi de x1'e düşürmüşler rewards kısmında. Bitirince normal fiyattan ödenecekse neden x2 var ki... 2 level kaldı. Sihirbaz mıyız 1-2 günde bitirelim. Hiç uğraşmazdım böyle olacağını bilsem normal fiyattan.

x2 ödeniyor. Bende farklı bir uygulamaya x2 döneminde başladım. x2 olarak ödediler.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1170

Mon Sep 27, 2021 01:58 in Turkish

Ben zar zor altın savaşçıyı 4. seviye yaptım. 5. seviye için aynı karakterin 1. seviye altın halini birde 4. seviye gümüş karakter istiyor. Gümüş karakter hadi neyse de aynı altın karakteri bulmak biraz zor olacak sanki. Çünkü gümüş seçim kutuları düşüyor görevlerden ama altın hiç düşmedi rastgele veriyor hep.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1159

Wed Sep 15, 2021 03:07 in Turkish

Teşekkürler bilgi için hocam.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1157

Tue Sep 14, 2021 06:31 in Turkish

Offer Torro üzerinden Grand Mafia oyununu deneyen var mı? Bağlantı üzerinden gidildiğinden "Bu öğe Ülkenizde kullanılmıyor" uyarısı veriyor. Ülke değiştirip deneyen var mı?

Anket paylaşımları » Post #1503

Tue Sep 14, 2021 03:20 in Turkish

Bu peanut labs ne enteresan anketler veriyor. 5-6 tane anket aynı anda düştü. 91 centlik olanına tıkladım biraz ilerledi anketi katılımcı dolduğu için attı 61 centlik olana yönlendirdi sonrada sayfa açılmadı dondu. 39 cent olanına tıkladım oda katılımcı oldu diyerek 49 cent olanına yönlendirdi. o ankette uyumsuzluk nedeni ile attı. Anket var ama yaptırmıyorlar nasıl iştir anlamadım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1142

Tue Sep 07, 2021 03:03 in Turkish

Bilgilendirme için teşekkür hocam. Ama oyunu indirdiğimde fark ettim ki ben daha önce indirip bir süre oynamışım bu oyunu :D Walking Dead oyununa geçtim şimdi onu kurcalıyorum.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1140

Mon Sep 06, 2021 06:51 in Turkish

Ysense offerdaki LOONEY TUNES görevini yapıp ödemesini alan bir arkadaş detaylı ne yapmamız gerektiğini açıklayabilir mi acaba ? Biraz bilgi karmaşası var forumda olayı netleştirmiş oluruz.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1118

Tue Aug 24, 2021 22:13 in Turkish

BilgiliZat wrote:
promedyumx wrote:
YigitArk wrote: 2 gün sürdü. Oyunun sayfası var. Onu takip ederseniz çok rahat bitirirsiniz. Oyunun kendisine has grubunda bedava ödüller dağıtıyorlar.

Hocam grup derken facebook grubunu mu takip edeceğiz. bende şu an 9.seviyeyi restore ediyorum.10. seviyeye geçince hemen ödül veriliyor mu yoksa 10. seviyeyi de restore edip 11'e geçince mi veriliyor.

oyunun facebook sayfasında veriyor, ödülde 10 olur olmaz geliyor

Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Birde sayfaların x2 promo zamanlarında oyunu başlatıp bitirdiğimizde promo bitmiş ise ödülü nasıl veriyor x2 olarak mı yoksa promo zamanı kaçtığı için normal ücret üzerinden mi?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1115

Mon Aug 23, 2021 23:05 in Turkish

YigitArk wrote: 2 gün sürdü. Oyunun sayfası var. Onu takip ederseniz çok rahat bitirirsiniz. Oyunun kendisine has grubunda bedava ödüller dağıtıyorlar.

Hocam grup derken facebook grubunu mu takip edeceğiz. bende şu an 9.seviyeyi restore ediyorum.10. seviyeye geçince hemen ödül veriliyor mu yoksa 10. seviyeyi de restore edip 11'e geçince mi veriliyor.

SERVİS ONARIM DEĞİŞİM ANKETİ İLE ALAKALI » Post #2

Sun Aug 22, 2021 21:59 in Turkish

Az önce aynı anket bana da denk geldi bu sefer sonlara doğru attı. Tam tuzak anketlerden. İki seçenek veriyor birini seçiyoruz hoop olmadı diğeri olacaktı diyerek atıyor. Sen diğer seçeneği seçecekler arasından eleme yapacaksan en başta yap sonlara doğru neden atıyorsun.

Anket paylaşımları » Post #1464

Fri Aug 20, 2021 22:28 in Turkish

Normalde hafta sobları anlet düşmezdi pek ama peş peşe 3 tane oppinion world anketi geldi. İlk ikisi başarılı oldu fakat son anket son soruda attı.

Anket paylaşımları » Post #1458

Wed Aug 18, 2021 22:10 in Turkish

engie gibi bir isimli bir şirketin anketine katıldım. Sonuna kadar geldim anket tamamlandı ama ücreti ödemedi. Ticket açabiliyor muyum bu konuda ?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1105

Tue Aug 17, 2021 22:41 in Turkish

Ayet Studio üzerinden monopoly bingo bash oynayan var mı?

Anket paylaşımları » Post #1448

Thu Aug 12, 2021 06:28 in Turkish

Haticeberil wrote: 170 tl degerinde bagisiklik sistemiyle ilgili anket var canli oturum olcakmis ama atildik probiyotik markalarini kendim secrimi secin

Aynı anket bana da geldi. Ben hangi prebiyotik markalarını biliyorsunuz sorusunu seçeneklerden değil kendim yazı ile yazarak seçtim yine attı.

Anket paylaşımları » Post #1444

Wed Aug 11, 2021 04:00 in Turkish

Axolotll wrote: 115 tl ödüllü dondurma anketini az önce bitirdim yaklaşık 1 saat sürdü

Teşekkür ederiz! Bu konuyla ilgili görüşlerinizi öğrenmek bizim için ilginç bir deneyim oldu. Geçirdiğiniz vakitten keyif aldığınızı umuyoruz. Geri bildiriminiz bizim için değerlidir. Katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Önceden belirtilen ödülün teslim edilmesi için yaklaşık 2 hafta bekleyin. Teşekkür ederiz ve iyi günler dileriz!

Bende tamamladım. Sonlara doğru sıkıcı geldi ama ödül için katlandım :D Bakalım ne hediye çeki verecekler.

Anket paylaşımları » Post #1437

Mon Aug 09, 2021 22:20 in Turkish

0,16$'lık çok kısa bir anket geldi. Yarın için öğle saatlerine dondurmalar ile ilgili canlı bir ankete hak kazandım. Karşılığında 115 TL tutarında hediye çeki vereceklermiş. Daha önce bu şekilde canlı ankete katılan var mı. Kamera, mikrofon erişimi vs istiyor mu ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 16:49:47 PST