Please wait...
HomeForumPosts by Sale93

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Sale93

treba mi savet » Post #10

Thu Dec 10, 2015 03:48 in Ex-Yugoslavia

Ljudi, nakon 50 dana ganjanja taskova po CrowdFloweru, dobio sam lvl 1 :D
Ima li ko kakav savjet za taskove na ovom levelu, koji mi se isplate raditi a koji ne.
Sad sam odradio Complete Data Research For Spreadsheet i zajeb'o sam se dobro, 10 % accuracy jer sam kopirao telefonski broj a nisam trebao stavljati sa + 1 :? :oops:
Ako neko ima kakav dobar savjet da mi se ovo ne bi ponovilo, bio bih mu/joj zahvalan :D :D

Pitanja i saveti » Post #1323

Thu Dec 03, 2015 12:16 in Ex-Yugoslavia

Ljudi imam jedan problem, :oops:
do danas sam imao 93 questions answered i 6 jobs completed, sto znaci jos malo pa na prvi level. Ali, danas kad sam usao pise na dashboard da imam 63 questions answered i 5 jobs completed. Poslao sam ticket ovima na crowdu ali nema jos odgovora. Zna li iko o cemu se radi? :roll:
I kakvo je stanje na level 1, koliko se moze zaraditi dnevno radeci po 2 sata otprilike? :mrgreen:

Unaprijed zahvalan na odgovoru :D

Pitanje vezano za task » Post #6

Tue Nov 24, 2015 13:52 in Ex-Yugoslavia

Ej ljudi, imam i ja jedno pitanje sto se tice taskova i statistike. :mrgreen:
U zadnje vrijeme, sve taskove sto radim za 0 lvl su ti sa minusom, odnosno koji ne idu na statistiku. Nikako da uhvatim te koji mi trebaju za prvi level. :cry:
Da li je onda bolje da ne radim te sto imaju minus? Badava trosim vrijeme na njih... :roll:
Pozz

Pomoc oko taskova i offersa » Post #7

Tue Oct 27, 2015 04:25 in Ex-Yugoslavia

A problem je sto je kod mene Visa Electron iz NLB banke, to je internet kartica i ne moze se dizati sa bankomata ili na salteru :?
Vjerovatno se onda moze prebacivati novac za te internet kartice na drugi racun pa da dignem. Moracu provjeriti u banci :D
Hvala vam ljudi, svakako :clap: :D

Pomoc oko taskova i offersa » Post #6

Tue Oct 27, 2015 04:23 in Ex-Yugoslavia

Hvalaaa :D :D

Pomoc oko taskova i offersa » Post #3

Mon Oct 26, 2015 07:35 in Ex-Yugoslavia

Aha, hvala puno :D
A sto se tice PayPal-a, cuo sam da se u Bosni ne moze uopste dizati novac sa njega, odnosno sa Visa Electron koja je povezana sa PayPal-om. Kao, moze se samo trositi po netu novac sa PayPal-a ali se ne moze dizati u bankama. Je l to istina? :cry:
Izvini sto smaram :roll:

pozzzz

Pomoc oko taskova i offersa » Post #1

Fri Oct 23, 2015 08:23 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drustvo,
zapoceo sam sa ClixSensom prije 4-5 dana i imam par pitanja za iskusnije clanove.
Juce sam radio offers, skenirao sam telefonom kod i skidao aplikacije i tako dobijao odradjene offerse. Zasto vise to ne mogu raditi? Ni jedan offer mi nece odradi :S
Imao sam dosta taskova, a samo sam jedan uspio odraditi. Otkad sam taj jedan odradio, nece vise ni jedna da otvori. Samo mi izbacuje "Working on task blablabla". Zna li iko ista o tome?
I da, jos jedno pitanje o isplati. Ja imam PayPal racun na koji uplacujem preko Internet kartice, odnosno Visa Electron. Iz BiH sam. Koji je najbolji nacin da dizem lovu? Da li da povezujem taj racun sa deviznim ili?
Unaprijed, hvala :)

pozzzzzz

ClixGrid » Post #332

Thu Oct 22, 2015 21:20 in Your Stats

I guess I'm the lucky one here :lol:

My ClixGrid Clicks today 40 total 160 earned $0.60
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 05:56:02 PST