Please wait...
HomeForumPosts by speederly

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by speederly

rise of kingdoms 17.50 » Post #283

Tue Sep 29, 2020 20:35 in Turkish

ayet studiosdan yaptım ne para ne dönüş oldu ayet e yaklaşmayın.

Rise of kingdoms - Ayet studios » Post #3

Mon Sep 28, 2020 18:54 in Turkish

ne demek istediğinizi anlamadım ? ayet studios sekmesinden rise of kingdoms başlattım bitirdim. mail attım incelenecek dediler ama dönüş yok halen.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #743

Mon Sep 28, 2020 14:37 in Turkish

konu açtım ama burdan da sorayım ayet studios dan rise of kingdoms ı bitirdim bir dönüş olmadı halen ? beklemelimiyim nasıl işliyor süreç ?

Rise of kingdoms - Ayet studios » Post #1

Mon Sep 28, 2020 11:24 in Turkish

arkadaşlar daha önce ayet studios dan rise of kingdom ı bitiren var mı ? süreç nasıl işliyor. bitirdim herhangi birşey olmadı mail attım . destek ekibi talebinizi inceliyecek diye ingilizce mesaj geldi beklemedeyim. bitirince mail vs gelmesi gerekiyor muydu ? nedir ne değildir ?

$24.30 » Post #9

Sun Sep 27, 2020 15:34 in Turkish

rise of kingdom nasıl 10 günde bitti onu çözemiyorum.

rise of kingdoms 17.50 » Post #276

Sun Sep 27, 2020 15:32 in Turkish

peki aynı ip adresi farklı telefonlar ve farklı sütüdyolardan teklifi yapsak nasıl olur. misal birisi ysense offer diğeri ayet studios farklı cihazlar aynı ip.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #73

Sat Sep 26, 2020 11:24 in Turkish

ben payoneer hesabı açtım . bazı arkadaşlar hesabı payoneer e bağlamaktan söz etmiş o nasıl oluyor ?

rise of kingdoms 17.50 » Post #263

Wed Sep 23, 2020 11:33 in Turkish

vip 6 yapmanız gerek. nasıl vip 3 yeterli diyebiliyorsun @bugrakdz ? vip 6 yapcıaksın 2. inşaatçı kalıcı olarak açılıcak vip 6 ile beraber de saatlik hızlandırma açılıyor 50 cevhere normalde 120 cevher vip dükkanda vip 6 açarsan 50 cevhere haftalık 50 tane alabiliyorsun zaten vip 6 yaptıtkan sonra o 50 cevheri tüketene kadar oyunu bitiriyorsun. boş yere gelişim yapmamak içinde rise of kingdom internette her seviye belediye binası için gerekli geleştirmeler mevcut ordan bakarak bir sonraki geliştirmeni önceden basarsın 10-20 gün içinde (oyuna ayırdığın zamana bağlı olarak) bitirirsin.

ysense id ? » Post #1

Tue Sep 22, 2020 08:38 in Turkish

nedir bu ysense id ? user id başka ysense id başka. ben 2. bir hesap açtım ilk hesabımla ysense id ler aynı fakat user id ler farklı.

rise of kingdoms 17.50 » Post #259

Tue Sep 22, 2020 08:37 in Turkish

bynb wrote: ben 19 level oldum ödeme yapılmadı hala. 17 dolar verileceğini sanmıyorum 1,75 falan verilir virgülde oynama var offera bakınca

17.50 veriyor yanlışlık yok ve 19 olmanıza da gerek yok 17 olunca veriyor parayı 18 demesine rağmen eğer yatmadıysa ticket atın hemen hallederler.

PAYONEER'den USD OLARAK HESABA YATIRMA » Post #9

Sun Sep 20, 2020 10:24 in Turkish

hdturkey45 wrote: 84 dolar istedim doları 7.22 çevirip 606.9 tl verdiler süperdi çok kesecek sandım hiç kesmediler. Bir daha 50 dolara ulaşırmıyim çok zor

hocam bende yakında çekme işlemi yapıcam. neler yapılmalı anlatabilirmisiniz ? diğer konulara da baktım fakat hep yarıda kalmış bilgiler. şuan hesap vs hiçbirşey yok adım adım ne yapılmalı ?

rise of kingdoms 17.50 » Post #252

Sat Sep 19, 2020 20:28 in Turkish

yarenb wrote: ayeT studios'tan teklifi tamamladığım anda ödeme gerçekleşti. oyuna sadece akşamları girdim, dolayısıyla 29 günde bitti. tavsiyem cevherleri özellikle 2. inşaat ve hızlandırıcı için kullanmanız. internette belediye binası için gereksinimlerin yazdığı bir site var, oradan bir sonraki seviyeye göre yükseltme yapabilirsiniz.

hocam bende ilkten ysenseninkini bitirdim şimdide ayet studiosunkini yapıyorum 6 günde 13 yaptım kaleyi ama 25 günde bitirilmesi gerektiği yazıyor 29 günde bitirmişssiniz parayı yatırmışlar ilginç.

rise of kingdoms 17.50 » Post #251

Sat Sep 19, 2020 20:26 in Turkish

furricane wrote: Daha önce oynayan arkadaşlardan naçizane tavsiyeler alabilirim..
ben oyuna başlamamın 2.günündeyim. belediye binamı 8 e bastım şu an. neler tavsiye edersiniz. cevherlerle vıp 3 yaptım kendimi. hızlandırma kullanmadım daha hiç. ara ara gelen tüccardan bişeyler alıyorum ve solda verilen günlük görevleri de yapıyorum. böyle gidersem kaç gün sürer ve güzel önemli tavsiyeleriniz varsa bilmek isterim. şimdiiden teşekkürler.

City Hall | Rise of Kingdoms Wiki | Fandom bu siteye gir ve neler basman gerektiğine bak ki boş yere diğer binaları geliştirmeyesin. mesela ben ana bina bir sonraki seviyeye atlarken o sıra diğer inşaatcıyla bir sonraki seviyeye geçmek için gereken binaları yükseltmeye başlıyorum ki arada bekleme olmasın 6 gün oldu 13. seviyedeyim bu şekilde yaparak ilerledim. günlük görevleri hep tamamladım. etkinliklerden yapabildiklerimi yaptım. gözcüleri çokça gönderdim ve sürekli barbar kesiyorum. bir birliğe girmende yararına olucaktır.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #476

Thu Sep 17, 2020 15:01 in Turkish

Samplicio'nun ne kadar anketine katıldıysam hepsi ysenseye yönlendirip üzgünüz vs. diyor hiç para vermiyor ki onca soruyu yanıtladıktan sonra oluyor. Samplicio'nun anketlerini es geçiniz clickbait.

rise of kingdoms 17.50 » Post #244

Thu Sep 17, 2020 13:23 in Turkish

galiba dün kalktı offerstan bende bugün tamamladım görevi ama yatırdılar. pending de bekliyor.

rise of kingdoms 17.50 » Post #243

Thu Sep 17, 2020 13:16 in Turkish

19 günde bitti sadece günlük görevleri yaptım yüzlerce enerji puanı envanterde duruyor onları da kullanmış olsaydım 2 3 gün daha kısalırdı. pending e düştü.

birşeyde sormak istiyorum. aynı oyunu farklı 2 offers vermiş birisi ysense diğerini hatırlayamadım birini telden bitirdim diğerini bluestucksdan oynuyorum ama ikiside aynı ysense hesabından sorun olur mu acaba ?

ANKETLER » Post #1428

Thu Sep 10, 2020 19:38 in Turkish

ya bu anketler banada geliyor o kadar soru yanıtladıktan sonra size göre değil diyor yada birisi bütün anketleri yedi vs.

rise of kingdoms 17.50 » Post #231

Wed Sep 09, 2020 20:15 in Turkish

aynı şeyi adgemde yaşadım 17 kale yaptım otomatik yatmadı mail attım eğer uygulama ise oyun içi ekran görüntüsü istediler gönderdim ertesi gün 14.5 dolar hesabımdaydı. bakalım bunuda oynuyorum 16. seviyeye gelmek üzreyim 10 gün oldu başlayalı.

adgen eksik para yatırdı !!! » Post #3

Wed Sep 09, 2020 20:13 in Turkish

başladığımda yazmıyordu biterken yazıyordu. dediğiniz gibiyse hata benim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #228

Tue Sep 08, 2020 15:11 in Turkish

aynı oyunu farklı android cihazda oynasak 2. kez ödül verir mi ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 00:51:26 PST