Please wait...
HomeForumPosts by Parizer

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Parizer

Pomoc za tasks i surverys » Post #9

Sun Nov 08, 2015 14:45 in Ex-Yugoslavia

Sorry za dupli post, nisam znao da treba neko vreme da bi izasao komentar..
I eto bas malo pre mi se konacno pojavio task posle ne znam ni ja koliko :D

Pomoc za tasks i surverys » Post #7

Fri Nov 06, 2015 11:04 in Ex-Yugoslavia

Iz nekog razloga nije htelo juce da ostavi moj komentar, tako da cu pokusati ponovo.

Vec malo vise od 2 nedelje mi se uopste ne pojavljuju taskovi, zna li neko zasto?
Sto se tice ''Offers'', jednu jedinu imam uvek, i to da slusam neki radio 2 sata, jel i kod vas isto tako?

Sve u svemu jako mi se svidja ovaj sajt, samo sto previse sporo sve ide.. Za oko mesec i po dana, manje od $1,5 sam zaradio :/

Pomoc za tasks i surverys » Post #6

Fri Nov 06, 2015 11:04 in Ex-Yugoslavia

Ajde i ja da napisem nesto, sad kad sam saznao da zapravo postoji i nas thread na forumu.

Prvo da pitam nesto sto se tice samih taskova.. U pocetku ih je stvarno bilo, i to dosta(onaj task gde treba da selektujes da li je stranica article i ko je author) i uglavnom nisam imao probleme sto se tice pogadjanja.. U prvih 3-4 sam bas gresio, ali posle toga promasim jedan u 3-4 taska, tako da je sve bilo kul. I evo, vec 2 nedelje recimo nema apsolutno nijedan task da se uradi.. Neki savet mozda? Da nisam ja nesto uprskao?

Znam da nije tema ovog threada, ali vidim da se razumete pa cisto da pitam. Sto se tice ''Surveys'' ni na jednu nisam naisao otkad sam se registrovao na ovom sajtu(malo jace od mesec dana), ali vidim da je mnogo ljudi pricalo o tome i da ih nema za ljude sa nasih prostora.
Sto se tice ''Offers'', jedini offer koji mi uvek stoji je da slusam neki radio 2 sata, i za to da dobijem 0,01$. Jel tako i vama, ili je to nesto do mene?

Inace sve u svemu jako mi zanimljivo deluje ovaj sajt, samo sto poprilicno nov sto se tice svega ovoga, i jako sporo ide.. $1.3608 za mesec dana koriscenja.. Ako neko ima bilo kakav savet, dobrodosao je i hvala unapred!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 20, 2022 00:10:52 PST