Please wait...
HomeForumPosts by DusicaSavkovic

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by DusicaSavkovic

MOLIM HITAN ODGOVOR!!! » Post #7

Sat Dec 26, 2015 01:37 in Ex-Yugoslavia

Ma procitala sam pravila...zato mi i nije jasno zasto su to uradili. Cerka se nije konektovala ni sa kog drugog racunara, samo sa svog. Ali sta je tu je...sada je druga cerka otvorila nalog na svom racunaru...pa cemo videti sta ce se desiti.

MOLIM HITAN ODGOVOR!!! » Post #4

Tue Dec 22, 2015 13:29 in Ex-Yugoslavia

Nemoj to raditi. Ja imam nalog na jednom lap topu, a cerka je otvorila nalog na svom lap topu. Ona koristi internet sa VIP kartice, a ja kucni SBB internet. Ona je radila samo na svom lap topu, a ja na svom i na razlicitoj internet konekciji. Nakon mesec dana joj je trajno suspendovan nalog jer je obrazlozenje da je radila na lap topu koji ima vec jedan racun, a to je nemoguce, jer je njen lap top nov. Tako, da ne znam kako, ali su oni ocitali da se radi iz iste kuce, iako su bila dva racuna na dva razlicita lap topa. Iz iskustva, ja ne bih to radila, jer se mogu ugroziti oba racuna, mada mi nije jasno na koji nacin to funkcionise. Dva lap topa i dva razlicita interneta....ne vidim gde su prekrsena pravila, ali neka caka verovatno postoji.
Pozdrav
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 17:43:14 PST