Please wait...
HomeForumPosts by okanerol

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by okanerol

Aktif & Pasif Üyelik » Post #1

Fri Aug 24, 2018 04:01 in Turkish

Uzun süre giriş yapmayınca üyelik pasif olduktan sonra tekrar giriş yapıldığında içerideki miktar aynen kalır mı yoksa 0.00 mı atar? Eğer öyleyse giriş yaptıktan sonra bu durum düzelir mi?

Figure Eight account is deactivated » Post #43

Thu May 10, 2018 14:48 in Turkish

facebook yönlendirmesi olmadığı için hala giriş yapamıyorum tasklere. bu konuyla ilgili bir gelişme var mı acaba? tekrardan bi mail adresi alıp giriş yapsam olmaz sanırım. bu sefer level gider. yanlış mı düşünüyorum?

Figure Eight account is deactivated » Post #38

Tue May 08, 2018 13:55 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:
okanerol wrote: Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.

buradan girmeyi denedinizmi? tasks.figure-eight.work/sessions/new

denedim ama aynı sorunla karşılaşıyorum maalesef :(

accountreview@figure-eight.com ve contributors@figure-eight.com a durumunuzu tekrar yazın şu sıralar hızlı dönüş yapıyorlar hatta memnuniyet anketi gibi bişeylerde ekliyorlar mail.e teknik sorunlar var sistemi oturtamaları biraz zaman alacak galiba

yazdım bakalım yarına kadar dönüş yaparlar umarım. teşekkür ederim bilgi için.

Figure Eight account is deactivated » Post #37

Tue May 08, 2018 13:51 in Turkish

simurgg wrote:
okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:
okanerol wrote: Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.

Temiz kapanma riski olmayan bir mail adresiniz varsa şifremi unuttum deyin çıkan ekranda mail adresi yazmanızı isteyecek sistem değişmediyse tabi yeni mailinizi yazın o maile şifre linki gelecek oradan şifre belirleyip acabilirsiniz

Bu dediklerim isim değişikliğine gitmeden önce geçerliydi şu anda son durum nedir bilmiyorum bir deneyin isterseniz

o şekilde yaptığımda da mail adresi ile ilgili hata veriyor.

Figure Eight account is deactivated » Post #34

Tue May 08, 2018 13:18 in Turkish

sgbkrcgl wrote:

Figure Eight account is deactivated » Post #32

Tue May 08, 2018 13:11 in Turkish

Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.

Figure Eight Facebook URL Blocked Hatası » Post #4

Tue May 01, 2018 00:59 in Turkish

şu anda taskleri yapmak için girdiğimde facebook ile giriş yapma kısmı görünmüyor. nasıl giriş yapıp görevleri yapıcaz? nedir olay? mail ile üyelik de yoktu.

Payoneer dan Enparaya Transfer » Post #5

Tue May 01, 2018 00:57 in Turkish

yaşadığım bir sorundan bahsedeyim; enpara ve cepteteb bizdeki bankaların şubesiz bankacılıkları olduğundan mıdır bilmem, 2 ay boyunca paramı alamadığımı hatırlıyorum. swifttir ibandır filan bazı konularda sürekli sorun çıkmıştı. Bu sorunu başka yaşayan kişiler de olmuş ama yaşamayanlar da var. Neye göre ortaya çıktı bilmiyorum ama benim tecrübem olumsuz yönde oldu ne yazık ki... Alamadığım paramı 2 ay sonra iş bankasından alabilmiştim.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #913

Sun Dec 31, 2017 00:23 in Turkish

Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. Para hesabıma geri döndü. Yazıklar olsun be :(

PAYONEER Hakkındaki Araştırmamı Aktarıyorum » Post #2

Sat Jul 22, 2017 00:38 in Turkish

emirkahveci wrote: arkadaşlar uzun zamandır clixsense ile ilgili araştırma yapıyorum ve ödeme yöntemlerinin hangisinin daha iyi olduğunu öğrenmeye çalışıyordum. birkaç gün öncesinde payoneer ile ilgili yaptığım detaylı inceleme sonucu ödeme yöntemlerinde kesinti yapmayıp ücretsiz olarak banka hesabına döviz çekim işlemi sağlanabildiğini öğrendim. üye oldum ve ücretlerini inceledim. paypaldan daha iyi bir sistem olduğu kanaatine vardım. ayrıca bu sistemin kötü olan tek bir yanı var banka hesabına çekim işlemi için alt limit 50 dolar. dilerseniz hesabınızı euro olarak ta kullannabiliyorsunuz. para çekme yöntemleri içerisinde payoneer kullanmaya karar verdim. ve çalışmalarıma bu karar sonrası dahada bi hız verdim. payoneer kullanan arkadaşlar varsa hatalı bir bilgi varsa düzeltsinler.

ayrıca eklemek isterim ki payoneer kart kullanımı da mümkünmüş fakat yıllık kart kullanım aidatı kesiliyormuş bundan dolayı kart kullanmanızı tavsiye etmiyorum. paypal gibi sanal olarak paranızı hesabınıza toplayıp banka hesabınıza çekin.

paypaldan daha iyi olmadığı kesin çünkü ücretsiz transfer yapılsa da yurtdışı transferi olduğu için bankalar para kesiyor. Paypalda isteyeceğin parayı fazla fazla almıştın şimdiye kadar. Ayrıca Payoneer'in sitesi çok kullanışsız, neyin nerede olduğu belli değil. Ben 3 ay boyunca paramın peşinde koştum. gönderdik dediler göndermediler, bankayla görüşün dediler. Paypal olsaydı bu sorunlar yaşansa bile kısa sürede çözülürdü ama bu adamlarla 20-30 kere mailleşmek zorunda kaldım. Kısacası sana katılmıyorum. Forumu daha fazla okursan göreceksindir eminim ki en iyi yöntemin bu olmadığını.

Clixsense Değişiklikleri (01.07.2017)(Önemli) » Post #52

Fri Jul 21, 2017 05:59 in Turkish

Yapılan değişiklikler benim gerçekten hoşuma gitti. Bonus kazancaz diye clixgride reklamlara tıklamak artık yok. Üstelik ref komisyonları da cabası. %20 olması çok güzel. :clap: :clixsense:

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #22

Wed Jul 19, 2017 03:47 in Turkish

Payzadan bitcoin alırken payza hesap sahibinin değil de başka birinin bitcoin adresini versem sorun olur mu? Yani o noktada kimlik sorunu filan ortaya çıkmaz dimi? Bilen birisi cevap verirse sevinirim.

Clixsense Değişiklikleri (01.07.2017)(Önemli) » Post #13

Tue Jul 04, 2017 11:30 in Turkish

Güzel olan noktalardan birisi referral bonusunun %20 olması.

TASK (GÜNCEL) » Post #15214

Thu May 25, 2017 15:33 in Turkish

dark1453 wrote:
okanerol wrote: 1016380 Use The Merchant's Website To Provide A Link To Their Menu $0.05

Bu bayaa kolay bir task. Quizde 6 tane link var, linklere tıklıyorsun çıkan sayfada orada verilen bilgilerle örtüşme varsa evet diyorsun. Eğer çıkan sayfada adres bilgisi yoksa contact us ya da contact kısmına tıklıyorsun, istediği adres bilgisi varsa evet diyorsun. link açılmıyorsa broken link diyorsun. Güzel task.

Level 1

Yanlış anlamışsın mevzuyu menü linki istiyor o taskta. Cevaplarını kabul ediyorsa sıkıntı var flag almazsın umarım.

evet bıraktım direk ama kabul edince devam ettim :D neyse bakalım görürüz.

TASK (GÜNCEL) » Post #15212

Thu May 25, 2017 15:06 in Turkish

1016380 Use The Merchant's Website To Provide A Link To Their Menu $0.05

Bu bayaa kolay bir task. Quizde 6 tane link var, linklere tıklıyorsun çıkan sayfada orada verilen bilgilerle örtüşme varsa evet diyorsun. Eğer çıkan sayfada adres bilgisi yoksa contact us ya da contact kısmına tıklıyorsun, istediği adres bilgisi varsa evet diyorsun. link açılmıyorsa broken link diyorsun. Güzel task.

Level 1

TASK (GÜNCEL) » Post #14887

Mon May 15, 2017 20:08 in Turkish

okanerol wrote: 1008662 Can You Match The Address Provided To Our Definition Of A Venue?

Bunu hiç yapmış olan var mı?

Eğer varsa, googleda arattığımız adreste bulduğumuz firma, etkinlik vs. şeylerin gerçekten orada olup olmadığını google maps linklerini vererek mi kanıtlıyoruz yoksa direkt olarak başka aracı sitelerin linklerini mi vermemiz gerekiyor?

Artık çok geç. Exp oldum. :D

TASK (GÜNCEL) » Post #14886

Mon May 15, 2017 12:59 in Turkish

1008662 Can You Match The Address Provided To Our Definition Of A Venue?

Bunu hiç yapmış olan var mı?

Eğer varsa, googleda arattığımız adreste bulduğumuz firma, etkinlik vs. şeylerin gerçekten orada olup olmadığını google maps linklerini vererek mi kanıtlıyoruz yoksa direkt olarak başka aracı sitelerin linklerini mi vermemiz gerekiyor?

ANKET (GENEL) » Post #4470

Tue May 02, 2017 13:03 in Turkish

Samplicio.usda spor ürünleri anketi vardı. Daha önce bu anket defalarca gelmiştir yine geldi ve anketin sonuna kadar doldurmama rağmen 1.52$ yatırmadılar. Yeterli kadar katılımcı var deyip attılar anketten. Attılar demek yanlış olur. Paramı alamadım yani. Yine bir numara yaptılar...

aylık kazanç » Post #10

Mon May 01, 2017 02:44 in Turkish

Aylık 20 $'ı geçmiyor benim kazancım. İşlerden dolayı pek vakit ayıramıyorum. Vakit ayırabilsem tüm taskler açık, gerçekten de task bu işte ilerlemek için çok önemli. 1-2 Ref ile de olacak gibi değil. En az 100-200 ref aylık kazancı çok arttırır ama bulmak zor. Task yapamadığınız günlerde anketler checklist için hızır gibi aslında. Kısacası biraz uğraşmak, okumak, araştırmak gerekiyor.

PAYZA KİMLİK ONAYI » Post #7

Mon Apr 03, 2017 12:10 in Turkish

Çok uğraştırıyorlar ama sen de uğraşırsan kabul ediyorlar en sonunda.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 02:00:09 PST