Please wait...
HomeForumPosts by liubaka1984

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by liubaka1984

I am very happy! » Post #1

Sat Feb 04, 2017 00:54 in Success Stories

I want today to glory, already have star :clap: .! Hopefully we have good incomes and all the site to remain online for a long time!
And as soon upgrade ------- Commissions today $ 2.0000 ----------- referrals from 5 $ :clap:

Похвали се. » Post #1622

Sat Feb 04, 2017 00:33 in Bulgarian

Искам и днес да се похваля , вече имам звездичка :clap: .! Дано имаме добри доходи всички и сайта да остане online мноооого дълго време!
ИИии веднага след ъпгрейда -------Commissions today $2.0000----------- от реферала за 5-те $ :clap:

Похвали се. » Post #1621

Fri Feb 03, 2017 02:23 in Bulgarian

Айде и аз да се похваля! След 1000 клика - най накрая: :clap: CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!
You have 7 chances left for today

Похвали се. » Post #1579

Tue Dec 20, 2016 22:39 in Bulgarian

:clixsense: :xthumbup:

Не е точно така. Аз имам 26700 клика и чак сега уцелвам 10-ката. Преди това съм целил два път 2.50$, две по 0.50$ и няколко от 0.25 и 0.10$. Така, че трябва постоянство и да не се губи надежда. Желая днешния ми успех на всички. Весели празници![/quote]

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3280

Tue Dec 20, 2016 08:43 in Bulgarian

На мен само една не ми платиха преди около месец. Я споделете има ли смисъл да се ъпдейтна на премиум ,ако имам само 1 реф? Колко се прави на ден?

Похвали се. » Post #1577

Tue Dec 20, 2016 08:38 in Bulgarian

Честито, аз имам над 1000 клика на Грид-а и съм спечелил само 0.10 $, явно нямам късмет...

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #240

Mon Jan 11, 2016 01:43 in Bulgarian

Благодаря ти buldan75 !Успех на всички!

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #238

Sun Jan 10, 2016 04:36 in Bulgarian

Благодаря за бързия отговор!А днес се сблъсках с нов проблем :) получих имейл, на който ме уведомяват , че ще ми блокират сметката до 24 часа ако не си ъпдейтна акаунта , но ми иска сметката и паролата и за това си мисля , че някой се опитва да ми отмъкне данните.Не знам дали е така, но го игнорирам : Your account has been locked for security reason ! И в добавка ето какво писмо получих току що : Уважаеми Любомир Иванов,

Благодарим Ви, че се свързахте с PayPal относно добавяне на вашата местна банка, за да си словенския сметка. Моето име е Ричард, аз съм повече от щастлив да ви помогне в това отношение.

За съжаление, PayPal клиенти в България в този момент не могат да добавят местна банка да им PayPal акаунт. Това се дължи на местните банкови наредби с България и PayPal. По това време, можете да добавите само една банка на САЩ в профила си.

Въпреки това, мога да видя, че профилът ви е 100% завършен. Добавянето на банка по това време няма да ви спре от изпращането на плащания или получаване на плащания.

Извинявам се за неудобството, причинено от това.

Надявам се, че съм бил в състояние да ви помогне с разрешаването на вашия проблем и информацията, която съм условие е за употреба. Въпреки това, моля не се колебайте да се свържете с нас ако имате нужда от допълнителна помощ.

С уважение,
Ричард

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #236

Sat Jan 09, 2016 13:09 in Bulgarian

Здравейте!С много мъки успях да си направя акаунта в PayPal , но след като влязох на другия ден ми изписа , че профилът е на 80 % завършен и ми иска US банкова сметка.Какво се прави в такъв случай? Пуснах запитване,но нямам отговор и реших да Ви питам някой имал ли е този проблем и дали това е причината 6-ти ден да не ми превеждат парите от ClixSense - стоят си на pending.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 16:04:39 PST