Please wait...
HomeForumPosts by Gaso1

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Gaso1

Tasks » Post #85

Thu Aug 20, 2015 10:01 in Ex-Yugoslavia

Danas sam uradio dosta taskova ali nisam dobio nista para,zavrsim 1 tas i pise "you have done maximum work.." I kad izadjem dobijem 0.00 dolara.Pomoc!

task pomoc » Post #17

Sat Aug 08, 2015 08:54 in Ex-Yugoslavia

Novi sam clan,znam dobro engleski pa sam se lako snasao sa taskovima i brzo dosao do levela 1 ali sam sada zbog niske uspesnosti opet pao na 0 nivo i nisam dobio ni 1 task 3 dana pa moje pitanje glasi da li se dobijaju taskovi ako padnes lvl?

Offers » Post #12

Tue Aug 04, 2015 06:23 in Ex-Yugoslavia

A ja imam nesto tamo neke igrice da skidam na mobilni...ne kapiram sta treba uraditi..
Za sada najvise para sam zaradio na Taskovima ali sa ofersa imam 0 zaradjenih.

Offers » Post #10

Tue Aug 04, 2015 01:20 in Ex-Yugoslavia

Zasto ja na offers nemam nista? Imam acc oko nedelju dana i nista nemam na offers od pocetka.

Tasks » Post #65

Tue Aug 04, 2015 01:19 in Ex-Yugoslavia

Sta ako dobijemo ubagovan task? Npr:Desavalo mi se dosta puta da dobijem taska sa videom da odredim da li je 18+ itd...i cesto mi se desi da ne mogu da pogledam video i kada obelezim poslednji odgovor koji glasi da nema videa uvek mi stavi tu da je greska i ne mogu da prodjem zadatak.Da li je bolje odustati od zadatka ili samo izaci...??

Tasks » Post #569

Mon Jul 27, 2015 11:42 in Ex-Yugoslavia

Treba mi pomoc,prvi dan kada sam se prijavio dobijao sam taskove skoro svakih 10 minuta,taj dan sam resio oko 3 taska kako treba i od tada nisam dobio ni 1 vise task ni resen ni neresen ni ignored 0 taskova 3 dana...pomoc.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 22:14:33 PST