Please wait...
HomeForumPosts by iremn

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by iremn

samplicius anketleri açılmıyor » Post #2

Wed Jun 16, 2021 11:44 in Turkish

evet malesef benim de öyle oluyor bazen de "bu siteye ulaşılamıyor, bağlantı sıfırlandı" yazıyor üstelik internet bağlantımda sorun yok :/

ANKETLER » Post #1225

Wed Aug 26, 2020 09:13 in Turkish

Neredeyse 1,5 haftadır hiç anket çözemiyorum ilk sorudan eleniyorum. Anlamıyorum yani sadece korona belirtileri gösterenlere mi anket çıkıyor artık?

rise of kingdoms 17.50 » Post #208

Mon Aug 24, 2020 11:50 in Turkish

serhat1347 wrote:
iremn wrote:
serhat1347 wrote:
afrowhale wrote: Bana biraz erkenden mail geldi ve pendingte bekliyor para eğer tam istedikleri gibi yapmazsam bir şey olur mu sizce?

Valla ben 18lv yaptım fakat ne mail geldi ne de pendingde bekliyor. Napayım akıl verebilir misiniz?

Ben de aynı durumdayım. Help kısmından yazmıştım ”allow at least 10 days for offers to credit” diyorlar ama sonuçta genel bir ifade bu. Aynı gün içinde alanlar olmuş, biz neden bekliyoruz anlamıyorum

Benim 10gün geçtikten sonra tekrar bugün ticket attım. Mail ile ticket’ta sordukları soruları tekrar yanıtlamamı istediler. Teklifin ismi, değeri vs. Mail ile bunları cevapladıktan 30dk sonra param anında yattı :D

İyiymiş :D sorun çözülmezse ben de öyle yaparım, teşekkürlerr

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #732

Mon Aug 24, 2020 11:47 in Turkish

gisil wrote:
iremn wrote:
sorucevaplar wrote:
doganndemirrr wrote: Ysense offer dan yaptım mail gelmedi. Ne yapabilirim?

Bitirdiğinize dair oyuncu kimliği numaranız ve 18 lvl kale gözükecek şekilde ekran görüntülerini alıp Ysense anasayfasında more seçeneğine gelip help bölümüne girin ve oradan offers yazan bölümden ticket açın kanıtlar ile beraber. İngilizce yazmak zorundasınız ticket'i, translate yardımıyla halledebilirsiniz.

Ben bu dediğinizi yapmıştım ama offerlar için en az 10 gün beklememi söylediler. Çözülür heralde pek umudum yok ama :?

telefon iphone muydu, android mi?

Iphone

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #730

Mon Aug 24, 2020 10:58 in Turkish

sorucevaplar wrote:
doganndemirrr wrote: Ysense offer dan yaptım mail gelmedi. Ne yapabilirim?

Bitirdiğinize dair oyuncu kimliği numaranız ve 18 lvl kale gözükecek şekilde ekran görüntülerini alıp Ysense anasayfasında more seçeneğine gelip help bölümüne girin ve oradan offers yazan bölümden ticket açın kanıtlar ile beraber. İngilizce yazmak zorundasınız ticket'i, translate yardımıyla halledebilirsiniz.

Ben bu dediğinizi yapmıştım ama offerlar için en az 10 gün beklememi söylediler. Çözülür heralde pek umudum yok ama :?

rise of kingdoms 17.50 » Post #206

Mon Aug 24, 2020 10:53 in Turkish

serhat1347 wrote:
afrowhale wrote: Bana biraz erkenden mail geldi ve pendingte bekliyor para eğer tam istedikleri gibi yapmazsam bir şey olur mu sizce?

Valla ben 18lv yaptım fakat ne mail geldi ne de pendingde bekliyor. Napayım akıl verebilir misiniz?

Ben de aynı durumdayım. Help kısmından yazmıştım ”allow at least 10 days for offers to credit” diyorlar ama sonuçta genel bir ifade bu. Aynı gün içinde alanlar olmuş, biz neden bekliyoruz anlamıyorum

rise of kingdoms offer hakkında » Post #13

Sat Aug 22, 2020 13:35 in Turkish

hdturkey45 wrote:
iremn wrote: Hatırlamıyorum ama 1 ayı geçmemişimdir ya. İndirdiğim zaman gün sınırlaması yoktu dikkat etmedim o yüzden

Benim 23 günde bitmişti. En kralı bu oyun gerisi boş.

Help kısmından yazdım ticket oluşturdular cevaben ”allow at least 10 days for offers to credit” dediler bekliyoruz bakalım. Günlerce uğraştık umarım boşa değildir

YSENSE YARDIM » Post #151

Sat Aug 22, 2020 04:37 in Turkish

Bana arada anket geliyor ama ilk soru korona virüs belirtileri yaşayıp yaşamadığım üzerine. Hiçbiri diyince anketten atıyor. Korona olmadığımız için anket yüzü göremiyoruz resmen :roll:

rise of kingdoms offer hakkında » Post #11

Sat Aug 22, 2020 04:29 in Turkish

Hatırlamıyorum ama 1 ayı geçmemişimdir ya. İndirdiğim zaman gün sınırlaması yoktu dikkat etmedim o yüzden

rise of kingdoms offer hakkında » Post #9

Wed Aug 19, 2020 11:22 in Turkish

Bana hiç mail gelmiyor. Ben bugün 18 oldum tamamladım ödeme yapılmadı.

rise of kingdoms 17.50 » Post #186

Wed Aug 19, 2020 11:22 in Turkish

Ben bugün 18 oldum ama ödeme yapılmıyor. Ne yapmam lazım ne kadar sürede tanımlanır acaba, sizin ne kadar sürdü?

Appen » Post #308

Sat Aug 15, 2020 11:59 in Turkish

Ben yeni bir üyeyim. ySense üzerinden AppenTasks'e de kaydoldum. Kabul edilmek için bir süreç mi gerekiyor? Hala "No matching records found" diyor. Ne yapmam lazım bilmiyorum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 15:02:57 PST