Please wait...
HomeForumPosts by korkutah

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by korkutah

Anket paylaşımları » Post #1201

Thu May 27, 2021 07:45 in Turkish

enessakk34 wrote:
Swerdlov wrote: 2,164,568,170 Screened Out 26 May 2021 00:52:54 PST 14m Samplicio.us 27870739 --

1.16 dolarlık otomobil anketi. mevcut arabayla ilgili sülalesine kadar sordu. sonra yerine hangi markayı almak istersiniz deyip 10 soru da bunun hakkında sordu. sonra da toplayacağı datayı toplayıp paramı çaldı ve s. olup gitti adi şrfsz.

aynı anket bana da geldi

ben bir sonraki almak istediğim araba olarak berlingo seçince attı beni de. beğenmiyor da adiler

:))) ben de berlingo seçtim, beni de attı. Sonra bir kere daha karşıma çıktı leon dedim yine attı. Bu anketleri yapanlar yaptıranlar yalan cevap istiyor. Evli, evi arabası olan aylık 15k maaş alan adamın burada ne işi var?

Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik » Post #41

Thu Jan 07, 2021 14:26 in Turkish

sedatdlkrn46 wrote:
korkutah wrote:
xbeyza5 wrote:
korkutah wrote: amazon.com.tr'den hediye kartı satın alarak kendime yolladım. İsteyen yapabilir
hediye kartını başka bir hesap açıp ordan alıp ana hesabınıza mi gönderiyorsunuz biraz anlatır mısınız?

Kendi kullandığım adresten alıp mail adresime yolladım. Hediye kartları -- hediye kartı satın al --- kendi kartını oluştur adımlarını izleyebilirsiniz. Gönderici mailine kendi mailinizi yazın. Kod size gelicek onu aktif edebilirsiniz.

CVV2 NOT imprinted bu hatayı alıyorum hala. Ücrete kaç girdiniz hediye kartında. Direkt yeni kart ekle dedim kart adına adımı soyadımı girdim ve kalan bilgileri aynı girdim fakat aynı hatayı alıyorum siz nasıl yaptınız?

toplamda 177,5 tl yükledim iki seferde. 0,04 dolar kaldı içerde. Kart adına "Virtual Card - yazan numara" kopyala yapıştır yaptım

Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik » Post #39

Thu Jan 07, 2021 14:04 in Turkish

xbeyza5 wrote:
korkutah wrote: amazon.com.tr'den hediye kartı satın alarak kendime yolladım. İsteyen yapabilir
hediye kartını başka bir hesap açıp ordan alıp ana hesabınıza mi gönderiyorsunuz biraz anlatır mısınız?

Kendi kullandığım adresten alıp mail adresime yolladım. Hediye kartları -- hediye kartı satın al --- kendi kartını oluştur adımlarını izleyebilirsiniz. Gönderici mailine kendi mailinizi yazın. Kod size gelicek onu aktif edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik » Post #37

Thu Jan 07, 2021 13:50 in Turkish

amazon.com.tr'den hediye kartı satın alarak kendime yolladım. İsteyen yapabilir

Çamaşır makinesi anketi sonrası gelen etkinlik » Post #36

Thu Jan 07, 2021 12:48 in Turkish

Nasıl kullanabileceğimiz hakkında bir şey öğrenebilen var mı?

Anket paylaşımları » Post #170

Tue Dec 15, 2020 02:49 in Turkish

1 dedim attı, diğer sefer 2 dedim aldı ortasında attı

ANKETLER » Post #1730

Thu Oct 01, 2020 04:46 in Turkish

Coca cola 300 ml yaptırdı,yatırmadı.

ANKETLER » Post #1727

Wed Sep 30, 2020 16:22 in Turkish

gorkix wrote: 2.198.768.772 30 Sep 2020 08:48 PST Survey Surveys - PL48859864 - Complete $10.0000
nasıl oldu bilmiyorum cok mutluyum :) ünlü markalar ve sponsorlar ile ilgiliydi.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ANKETLER » Post #1687

Fri Sep 25, 2020 06:19 in Turkish

gisil wrote: 12m Samplicio.us 35297367 $1.40 samsung

En son hangi marka model telefon aldın diye sorduysa ne cevap verdiniz acaba?

ANKETLER » Post #1453

Sat Sep 12, 2020 03:38 in Turkish

Monachopsis wrote: @korkutah hocam tam olarak kime yazacağım? yani hangi adrese? daha önce karşılaşmadığım için bilemedim.

sayfanın en altında contact us kısmına girip deactivation kısmından göndermiştim,açılmıştı 3-4 gün önce

ANKETLER » Post #1450

Fri Sep 11, 2020 13:40 in Turkish

mustaffa wrote: OpinionWorld Daily Survey Routers'ta çıkmıyor bir iki saattir. Sizde de durum böyle mi?

bende de gitmişti akşam üstü geldi

ANKETLER » Post #1449

Fri Sep 11, 2020 13:39 in Turkish

Monachopsis wrote: Arkadaşlar sanırım hesabım ban yedi. şöyle bir uyarı alıyorum:
We've noticed that some of your responses are not being provided as directed or are inconsistent with previous responses.
While our Quality Assurance Team reviews your responses, we're restricting your access to Surveys

bu engel kalkar mı? evetse ne zaman? kalkmazsa içerdeki 27 dolarımı nasıl alabilirim?

yaz durumu ysense'e, sabah uyanmadan açılmış olur

ANKETLER » Post #1415

Thu Sep 10, 2020 03:14 in Turkish

romestosux wrote: Anketler geliyor gelmesine ama tıkladığımda sarı yazı çıkıyor bildiğiniz üzere

Hadi bunu atlatıp anket eleme sorularına geldik diyelim.Dürüstçe neysem cevaplıyorum ne oluyor anlamıyorum hopp güm yine anketten atılıyorum.Yine sarı yazı çıkıyor karşıma

Çok şükür deyip soruları geçip anketin yarısına geliyorum...Hopppp gümmm kota doldu diyor yersen tabii sorusuna cevap alıp ücret ödemiyorlar bile bile lades

Hadi ortalara doğru ayrı bir heyecanla geçildi ve de sona gelindi sevinmeye yakın tam anket bitiyor ödülümü alacağım derken birden nasıl bir aksilikse o ana kadar yaşanmamış ama son anda yaşanan çok ama çok ilginç bir durum hasıl oluyor, anket hata verip donuyor.İleri geri sarsan da boş donup kalıyor öylece seninle birlikte.Çift taraflı donarak yaşanan bu acı olay yaz vakti aşırı terlemeye neden olabiliyor ama soğuk soğuk

Eveeet her şey çok güzel ilerlemiş anketi çözmüş sona gelinmiş gönder ödülünü al bee seni gidi zavallı piramit işçisi o kadar emek verdin saatlerce yorduk seni hadi tuşa bas al ödülünü dediği an tuşa basmadan önce okunan dualar da fayda etmiyor ve acı sonla karşılaşıyorsun elbette

Uzun sözün kısası Eto'o bitmiş Ysense bitmiş uzatmalar başlamış :oops: :thumbdown:

güzel anlatmışsınız :))

ANKETLER » Post #1407

Wed Sep 09, 2020 14:06 in Turkish

fthdarendeli1905 wrote: arkadaşlar bu oppinion world sürekli benim ekranda duruyor ve buradan gelen anketleri hiç bir şekilde yapamıyorum sürekli ana ekrana atıp o sarı yazı geliyor not every survey can be winner diye. sizde de aynı mı yoksa bende mi sıkıntı var ?

Beni de sürekli atıyor

ANKETLER » Post #1385

Wed Sep 09, 2020 04:22 in Turkish

romestosux wrote:
korkutah wrote: 10 tane içecek reklamı izletti ipsos,ödemedi sonunda.Dün domestos bugün de bu tokatladı beni. 15-20 dk sürdü yönlendirmedi sonunda ödeme için.

Pandemi süreci bitmeyen yaz,depremler ,ekonomik sıkıntılar yetmezmiş gibi şimdi de emek verdiğimiz ömür verdiğimiz işlerde de verim alamıyoruz.Nasıl bir sene bu sene gel de çık işin içinden

Ben anlamadım hala.. Dürüstçe de cevaplıyorum niye böyle oluyor ki? :oops: :thumbdown:

Ben de çözemedim. Anketlerde dürüst olmamak gerekiyor olabilir. Çoğu anket atıyor, atmayan parasını vermiyor.

ANKETLER » Post #1381

Wed Sep 09, 2020 04:03 in Turkish

10 tane içecek reklamı izletti ipsos,ödemedi sonunda.Dün domestos bugün de bu tokatladı beni. 15-20 dk sürdü yönlendirmedi sonunda ödeme için.

ANKETLER » Post #1349

Tue Sep 08, 2020 02:32 in Turkish

Domestos sonuna kadar çözdürdü ve vermedi parayı. Verdiğim emeğe yazık

ANKETLER » Post #1174

Thu Aug 20, 2020 14:03 in Turkish

fiyatı az veya çok bütün anketlerden atılıyorum. Nasıl iş çözemedim

ANKETLER » Post #1115

Mon Aug 10, 2020 13:12 in Turkish

1,477,476,648 Completed 10 August 2020 06:31:04 PST 28m YourSurveys 99164608 $1.48 Beyaz eşya
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 21:20:48 PST