Please wait...
HomeForumPosts by aysnrd93

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by aysnrd93

payoneer Adres doğrulama sorunu » Post #5

Fri Apr 16, 2021 01:19 in Turkish

Hocam selamlar, bende de aynı sorun olmuştu. Öncelikle payoneerin sayfasında profil kısmından adresi bulup ve oraya göndereceğin evrakta yazanın aynısını yaz. Türkçe ingilizce olması farketmez. Sonrasında evrakı yükle. Ben bunu yapmadığım için 3 defa yükledim reddedildi. En son bunu keşfedip yapınca halloldu. Sizinki de böyle hallolur umarım.

pop slots » Post #9

Fri Nov 27, 2020 09:59 in Turkish

Account details kısmı var ya orada görebilirsin pendingi hocam. Pending de bekleme manasında. Onay verilince oradaki hesaba geçiyor. Ama bu oyunun ücreti bende pemdinge bile düşmedi yattılar üzerine

pop slots » Post #6

Wed Nov 25, 2020 09:07 in Turkish

Bana da vermediler demekki taktikleri bu. Fotoğraf attım ona cevap bile atmadılar

My pet & me » Post #13

Wed Nov 11, 2020 06:51 in Turkish

Aynen o anket ama anket sonrasında mail geldi sitelerinde bir hafta günlük görevler yaptırdı onlara katılmış mıydınız? Olmazsa sitesine bi mail atın dönüş yapıyorlar hemen

My pet & me » Post #8

Tue Nov 10, 2020 03:32 in Turkish

Nasılsa yatmaz anket de gelmiyor diye hiç bakimeye bakmıyordum. Dedim konuma bi bakayım yorum yapan var mı ve sayenizde şuan farkettim. Çok mutlu oldum valla 450 TL demişlerdi 66 dolar gelmiş. Darısı ve daha fazlası diğer anketlere inşallah :mrgreen:

My pet & me » Post #1

Sun Nov 08, 2020 23:38 in Turkish

Selamlar, zamanında bir anket geldi evcil hayvanlarla ilgili, devamında çalışmamıza katılmak ister misiniz vs dedi katıldım. Devamında işte tamamladım vs 450 TL ödülü kazandınız hesabınıza 4 ila 6 haftada yatacaktır dedi. Tabi yatan eden yok. Bu göreve dahil olup yapıp da yatan oldu mu acaba?

PAYONEER PARAMI YATIRMIYOR. » Post #3

Thu Nov 05, 2020 05:48 in Turkish

Emrah hocam selamlar tekrardan. Ben bendeki sıkıntıyı çözdüm büyük ihtimal sizinkide bundan. Menü-settings-profile settings-address buraya gelip faturadaki adresin aynısını yazın sonra faturanızı yükleyin. Bende 2 gün sonra para hesabınıza geçti diye onay maili gelmiş şimdi de bankama yönlendirdim. Sizinki de böyle çözülür umarım

AdGem Oyundaki Şartlar. » Post #2

Wed Nov 04, 2020 21:56 in Turkish

yerine getirmek manasında kullanılmış orada hocam

PAYONEER PARAMI YATIRMIYOR. » Post #2

Sun Nov 01, 2020 08:13 in Turkish

Aynı sıkıntı bende de var hocam benim de 4. Kez reddettiler ama bu sefer uyarı maili atmışlar faturalar son 3 ay içinde olmalı diye. Şimdi bi tane güncel yükledim bekliyorum. Belki sizin de güncel değildir ondan reddetmişlerdir

Payoneer adres doğrulama » Post #3

Mon Oct 26, 2020 04:19 in Turkish

İkisini de istedi kimliği onayladı da adres için fatura istiyor yükledikten bi 10 gün sonra da onaylanmamıştır para işlemi de inceleme altında geçerli evrak yükleyin diye tekrar aynı döngüye sokuyor. 2 defa fatura 1 kere de banka makbuzu yolladım ama her defasında uygun değil diyor o yüzden bir sorayım dedim

Payoneer adres doğrulama » Post #1

Mon Oct 26, 2020 04:08 in Turkish

Selamlar, 4 ekimde payoneerden çekim talebinde bulundum. İlk çekimim olacağından adres doğrulaması istedi. 2 defa farklı farklı faturalar yükledim ama uygun değil diye reddediyor. Bu aşamayı aşan arkadaşlar hangi tür evrak yüklediniz acaba bende ondan yükleyeyim 1 ay olacak aktaramadılar bir türlü

Myheritage görevi » Post #12

Sun Oct 18, 2020 13:03 in Turkish

Şansa demekki bana da görevi yaptığınızı doğrulayamadık üzgünüz vs dediler bir daha yapayım dedim bu sefer de görevi kaldırmışlar sanırım göremedim yalan oldu gitti öyle.

Myheritage görevi » Post #8

Wed Oct 14, 2020 04:57 in Turkish

Womplay görevi vardı onda da 7 gün içinde pending e düşer ödenir yazıyordu. 7 gün doldu düşmeyince yazdım otomatik olumsuz diye cevap attılar. O yüzden bunda 7 gün beklemeden yazdım garanti olsun diye ama yine aynı otomatik cevabı döndüler. Görevi yaptığınızı doğrulayamadık vs diye. Herhangi bir ödeme de gelmedi.

Myheritage görevi » Post #1

Tue Oct 13, 2020 08:37 in Turkish

Selamlar. Uygulamayı indir soyağacını oluştur görevini yapıp ödeme alabilen oldu mu acaba? View offer a tıklayınca siteye yönlendiriyor uygulamayı siteden indirdim görevi yaptım ama ödeme alamadım. Ticket attığımda da görevi yapmadınız olarak gözüküyor dedi. Ödeme alabilen var mı ben mi bir noktasını kaçırdım acaba
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 17:31:01 PST