Please wait...
HomeForumPosts by mustaffa

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mustaffa

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #57

Sat Nov 14, 2020 02:48 in Turkish

ankettasksever wrote:
mustaffa wrote: Ben de tam foruma başlık açıcaktım bu konu ile ilgili. Tek seçeneğimiz payoneer kalıyor.

Ödeme seçeneklerine acilen AirTM gelmeli.

airtm den banka havalesi işlemi normalde yapılıyor. ama peer arkadaş bulmak zor oluyor. airtm den payoneere çekim oluyor. her şartta payoneer kalmalı yaksa hapı yutarız. :shock:

Türk bankaları için peer bulmak gerçekten çok zor 15 dolarlık bakiyemi 1 haftadır çekemedim. Bu yüzden bitcoin transferi ile çekimi yapıyordum ancak alt limiti 350 dolara çıkarmışlar. Bu son 1 haftada her şey mi ters gider? Desteğe yazdım yanıt bekliyorum ama ne değişir bir fikrim yok.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #29

Wed Nov 11, 2020 16:03 in Turkish

AirTM'den direkt olarak türk bankalarına da işlem yapabiliyorsunuz. Sadece eş bulması uzun sürebiliyor :(

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #7

Wed Nov 11, 2020 10:18 in Turkish

Haticeberil wrote: Airtm baktim amazon gift kart var dolar olani sececegiz galiba ysense bize dolar olarak verir degil mi?

Evet, normal amazon seçeneğinden dolar olarak alıyorsunuz.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #5

Wed Nov 11, 2020 10:05 in Turkish

Amazon ödemesini Gift card olarak alabiliyorsun anladığım kadarıyla. AirTM de onları çevirirken çok fazla komisyon kesiyor :(

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #2

Wed Nov 11, 2020 09:22 in Turkish

Ben de tam foruma başlık açıcaktım bu konu ile ilgili. Tek seçeneğimiz payoneer kalıyor.

Ödeme seçeneklerine acilen AirTM gelmeli.

en iyi para çekme yöntemi hangisi? » Post #5

Tue Sep 22, 2020 08:00 in Turkish

Skrill -> AirTM -> BtcTürk -> Banka şeklinde işlem yapıyorum. Biraz dolambaçlı gelebilir ama düşük miktarda çekim yapacaksan en iyi yollardan birisi. 25 dolar yaklaşık 22 dolar olarak cebime geldi.

VPN TEKLİFLERİ » Post #1

Wed Sep 16, 2020 15:24 in Turkish

Ysense tekliflerde en az 3 tane vpn teklifi var. Bunları yapabilen birileri var mı? yaptıysanız nasıl?

Bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim.

ANKETLER » Post #1543

Wed Sep 16, 2020 04:17 in Turkish

lost47 wrote:
mustaffa wrote:
lost47 wrote:
Damlagorr wrote: arkadaşlar uzun zamandır anket gelmiyor bana nedeni de olabilir
Ben senin yerinde olsam yeni hesap açaldım.Yeni yönetim yeni hesap açmaya izin veriyor.Bu cidden çok iyi.Ben forumda banlandığımda 4-5 defa pes pese yeni hesap açtım.Sonra tamamen ban yedim.Yönetime mesaj attım.Nedeni üye numarasını beğenmememdi... :P :P :P :P

Peki hepsi aynı email ile mi? şu anki hesabımı deactivate edip yenisini açabiliyormuyuz?
Önceleri aynı email di ama ban yedikten sonra hata vermeye başladı.Bu hesapta 2.email adresimi kullandım.

Ödemeleri almak için açtığımız hesaplar ysense hesabımızla aynı emaile sahip. Yeni emaille yeni hesap açmak bir daha bunlarla uğraşmak anlamına geliyor. O da çok zor.

ANKETLER » Post #1541

Wed Sep 16, 2020 03:53 in Turkish

lost47 wrote:
Damlagorr wrote: arkadaşlar uzun zamandır anket gelmiyor bana nedeni de olabilir
Ben senin yerinde olsam yeni hesap açaldım.Yeni yönetim yeni hesap açmaya izin veriyor.Bu cidden çok iyi.Ben forumda banlandığımda 4-5 defa pes pese yeni hesap açtım.Sonra tamamen ban yedim.Yönetime mesaj attım.Nedeni üye numarasını beğenmememdi... :P :P :P :P

Peki hepsi aynı email ile mi? şu anki hesabımı deactivate edip yenisini açabiliyormuyuz?

ANKETLER » Post #1540

Wed Sep 16, 2020 03:50 in Turkish

.

ANKETLER » Post #1487

Mon Sep 14, 2020 12:14 in Turkish

derilbelfin wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
mrvtz wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote: O artık kaldırıldı. Sadece referanslar üzerinden nakit elde edebiliyorsun. O da çok çok küçük bir meblağ. Başka bir site var 1250 surf ile $0.40 veriyor. İsim vermek yasakmı değilmi bilmediğimden bahsetmiyorum. Ayrıca bu site sana ait bir link veriyor. Bu linki bashettiğin sitede bannerlar ve textadsler ile süsleyerek görüntülenmelerden de belki bir miktar daha kazanabilirsin.

Isim verebilirsin uzantı şeklinde verme sadece ismini yazabilirsin. Çok sevdiğim bir site idi yazık olmuş.

O zaman sorun yok. Sitenin adı rotate4all. Günde 1250 sörf ile $0.40 veriyorlar. Ödeme yöntemleri olarak AirTM ve Skrill de dahil olmak üzere birçok seçenek var. Eğer biraz göz gezdirip kayıt olmaya karar verir ve uzantının sonuna /ptp/promote-202649 ekleyerek referral linkim ile üye olursanız çok mutlu olurum. Size olumsuz bir yansıması olmuyor.

Üye oldum ama,çok karışık geldi sörf nereden yapıyoruz. Easyhits4u gibi basit ve anlaşılır değil

Benim de başım döndü :? Hoşuma gitmedi.

Aslında çok kolay. Neden bu kadar zorlandınız anlamadım :)
Sörf süresini göremiyoruz nereye tıklayacağız herhangi bir geri satın yok küçük bir pencere çıkıyor orada nereye tıklamamiz lazım

dediğiniz gibi üç kuruş verecek oldukça zorlayıcı sevimsiz buldum bende denedim binlerca sayfa tikle dur 200'e bile dayanamadım

Yani hesaba vurduğumuz zaman aylık 12-13 dolar arası sabit bir gelir imkanı sağlıyor. Uzun zaman istiyor mu? Kesinlikle evet.
Ancak ben şöyle yapıyorum; Şu an takip ettiğim güncel iki üç tane dizi var. Telefonumda veya ikinci monitörümde bu dizileri izlerken bir yandan da bununla uğraşıyorum. Bazense film izlerken yapıyorum. Özet olarak bu süre farklı şekillerde değerlendirebilir. Tamamen size bağlı.

ANKETLER » Post #1484

Mon Sep 14, 2020 10:22 in Turkish

hdturkey45 wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
mrvtz wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote: O artık kaldırıldı. Sadece referanslar üzerinden nakit elde edebiliyorsun. O da çok çok küçük bir meblağ. Başka bir site var 1250 surf ile $0.40 veriyor. İsim vermek yasakmı değilmi bilmediğimden bahsetmiyorum. Ayrıca bu site sana ait bir link veriyor. Bu linki bashettiğin sitede bannerlar ve textadsler ile süsleyerek görüntülenmelerden de belki bir miktar daha kazanabilirsin.

Isim verebilirsin uzantı şeklinde verme sadece ismini yazabilirsin. Çok sevdiğim bir site idi yazık olmuş.

O zaman sorun yok. Sitenin adı rotate4all. Günde 1250 sörf ile $0.40 veriyorlar. Ödeme yöntemleri olarak AirTM ve Skrill de dahil olmak üzere birçok seçenek var. Eğer biraz göz gezdirip kayıt olmaya karar verir ve uzantının sonuna /ptp/promote-202649 ekleyerek referral linkim ile üye olursanız çok mutlu olurum. Size olumsuz bir yansıması olmuyor.

Üye oldum ama,çok karışık geldi sörf nereden yapıyoruz. Easyhits4u gibi basit ve anlaşılır değil

Sörf süresini göremiyoruz nereye tıklayacağız herhangi bir geri sayım yok küçük bir pencere çıkıyor orada nereye tıklamamiz lazım

2019 2020 yıllarına ait youtube videoları var site ile ilgili. Oradan bakarsanız çok rahat anlayabilirsiniz. Hatta azerice bir video.

ANKETLER » Post #1480

Mon Sep 14, 2020 09:21 in Turkish

mrvtz wrote:
hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
hdturkey45 wrote:

ANKETLER » Post #1477

Mon Sep 14, 2020 08:09 in Turkish

Daily Surveys'te OpinionWorld girdiğimde bir anket geldi. Nitelik sorularını cevaplarken bozuk türkçe'den ötürü sanırsam soruyu yanlış cevapladım. Soruda gelir soruluyordu ama kişisel gelir mi hane geliri mi anlaşılamıyordu. Daha sonra Türkçe bir açıklama sayfası geldi. Özet olarak yanlış cevap verdiğimden bahsediyordu. Şu an ne yapmam lazım? güvenilirlik kaybetmiş olabilirmiyim? ticket atsam herhangi bir çözüm sunabilirler mi?

ANKETLER » Post #1476

Mon Sep 14, 2020 08:05 in Turkish

hdturkey45 wrote:
mustaffa wrote:
hdturkey45 wrote:

Dashboard'a girdiğinde sağ üst tarafta başlat simgesi gibi bir şey var. Üstüne mouseu getirdiğinde get paid to SURF yazıyor.

ANKETLER » Post #1472

Mon Sep 14, 2020 05:46 in Turkish

.

ANKETLER » Post #1470

Mon Sep 14, 2020 04:54 in Turkish

mrvtz wrote:

Yazıp silseniz hemen, o siteden nasiplensek :) çok iyi olur.

İsteyen discorddan ulaşabilir. buğday#4453. Burdan isteyene verebilirim. Site ismi vermek yasak olduğundan burada bahsetmek istemiyorum :)

ANKETLER » Post #1468

Mon Sep 14, 2020 04:06 in Turkish

O artık kaldırıldı. Sadece referanslar üzerinden nakit elde edebiliyorsun. O da çok çok küçük bir meblağ. Başka bir site var 1250 surf ile $0.40 veriyor. İsim vermek yasakmı değilmi bilmediğimden bahsetmiyorum. Ayrıca bu site sana ait bir link veriyor. Bu linki bashettiğin sitede bannerlar ve textadsler ile süsleyerek görüntülenmelerden de belki bir miktar daha kazanabilirsin.

ANKETLER » Post #1448

Fri Sep 11, 2020 11:53 in Turkish

OpinionWorld Daily Survey Routers'ta çıkmıyor bir iki saattir. Sizde de durum böyle mi?

ANKETLER » Post #1435

Fri Sep 11, 2020 04:55 in Turkish

Your Surveys'ten sık sık anket alıyormusunuz?

Siteden ilginç bir şekilde blok yedim. Hatta 2 hesabım varmış gibi görünüyor. birinde güvenirliğim yüksek diğerinde düşük. Ticket attım ve yanıt bekliyorum bakalım ne olucak.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 26, 2022 00:02:20 PST